18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Matka Szymona
ShiroNekko • 2013-08-08, 1:30
Bardzo biedny chłopczyk bardzo mi go żal


postanowienie o umorzeniu dochodzenia w sprawie: fizycznego i psychicznego znęcania się nad Szymonem J. poprzez bicie po twarzy i pośladkach, zmuszanie krzykiem do określonego zachowania oraz używanie wulgaryzmów w okresie od stycznia 2008 do stycznia 2011, tj. o czyn z art.207 par.1 KK - na podstawie artykułu 17 par.1 pkt 1 kpk - wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu."

Podpierając się tym postanowieniem, przedstawiam opinii publicznej sceny z życia Szymona, kiedy to jego nieobliczalna matka znęca się nad nim fizycznie i psychicznie. Wg prokuratury przedstawione przeze mnie tutaj nagrania nie zawierają treści wulgarnych ani przemocy. W myśl prokuratury, upublicznienie tego nie stanowi łamania prawa.
Wrzucam drugi raz ponieważ pierwszy temat został usunięty za błędne tagi
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-08-08, 12:52 1
Jakoś tak aż za serducho ściska jak słyszę płacz tego dziecka :/ Jeszcze jak się go pyta czy on chce do taty a dzieciak, że nie, że woli z nią to jakiego kurwa starego on ma ? ... Aż strach pomyśleć.
Zgłoś
Avatar
limon 2013-08-08, 12:56
mamusia-sadolusia
Zgłoś
Avatar
pancyr 2013-08-08, 12:56 2
Nigdy w życiu nie uderzyłbym kobiety ale to kurwisko stanowiłoby wyjątek.
Zgłoś
Avatar
modry95 2013-08-08, 12:56 1
"Ty skurwysynu"
A no właśnie.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2013-08-08, 12:56
co to są kurwa "chapcie" ? A matka to jakaś kurwa... potem sie dziwi że dziecko na złą droge zeszło
Zgłoś
Avatar
2................d 2013-08-08, 12:57 11
eh, przypomniało mi się dzieciństwo... aż się łezka w oku kręci
Zgłoś
Avatar
kaelem 2013-08-08, 12:57
serce się rozdziera, pięści zaciskają, przyjechałbym po tą kurwę i pokarmił gruzem, z odległości
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-08-08, 13:01 4
Nomk lepiej niech rośnie kolejny bezstrtesowo wychowywany gimbus
Zgłoś
Avatar
zmuszonykom 2013-08-08, 13:04
Przed chwilą założyłem konto na sadolu, ponieważ zostałem zmuszony do skomentowania tego tematu przez tą pseudo matkę. Aż mnie ku**a nosi jak to zobaczyłem, jak coś takiego może robić matka swojemu synowi, jak bym coś takiego zobaczył to bym tą ku**e rozszarpał. Takich skurwwieli trzeba tępić i do więzienia na długą odsiadkę.
Zgłoś
Avatar
borcio88 2013-08-08, 13:10 3
co wam tak tego gówniarza żal? nigdy w życiu po dupie w dzieciństwie nie dostaliście? Jak się nie słucha to trzeba opierdolić, a jak dalej ma wyjebane na to co matka do niego mówi to należy mu się lanie. Przecież tak jest od zarania dziejów w każdej normalnej rodzinie. Jeśli was starzy wychowywali bezstresowo to niczego sami w życiu nie osiągniecie.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-08-08, 13:12 2
wielu z nas mialo takie jazdy w dziecinstwie. slaby ojciec, psychiczna matka . teraz nie ma sie co dziwic, ze ludzie jada po sobie jak po psach a wiekszosc chcialaby juz do piachu - byle bezbolesnie bo wiadomo ze kazdy sie boi. a bezbolesnie nie mozna wiec chleja.

matki pojebane bo wychowywane przez zjebanych rodzicow, ktorzy zas zostali skrzywieni przez swoich rodzicow z psycha zjechana przez lata wojen.

szkoda marnowac zycia ale jak tu zyc bedac czlowiekiem, po ktorym nagminnie sie zawsze jechalo. bez poczucia bezpieczenstwa, wlasnej wartosci.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-08-08, 13:14 1
@up

tak owszem... sam przeżywałem lanie pasem po dupie, wielki płacz i ślad przez kilka dni, ale wiedziałem czego mam robić a czego nie robić... należy jednakże odróżnić karę cielesną od bezpodstawnego znęcania się. Tutaj raczej mamy do czynienia z tym drugim. Jestem jak najbardziej za dobrym laniem po dupie kiedy się smarkacz nie słucha, ale pranie po twarzy czy wyzwiska typu "kurwa zajebię Cię" są niepoprawne.
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-08-08, 13:16
borcio88 napisał/a:

co wam tak tego gówniarza żal? nigdy w życiu po dupie w dzieciństwie nie dostaliście? Jak się nie słucha to trzeba opierdolić, a jak dalej ma wyjebane na to co matka do niego mówi to należy mu się lanie. Przecież tak jest od zarania dziejów w każdej normalnej rodzinie. Jeśli was starzy wychowywali bezstresowo to niczego sami w życiu nie osiągniecie.



Chyba kolego nie wiesz jak to jest miec patologiczna rodzine. Widac, zes hipcio z dobrego domu .
Zgłoś
Avatar
Inferno777 2013-08-08, 13:17 1
Też mi czasem dzieciak nerwy psuje, ale to to niezła patologia.
Kwalifikuje się do wyrwania...
Zgłoś
Avatar
Zaebauem 2013-08-08, 13:18
Ja pierdole krzyknela jebnela i kurwa ćwiare pojdzie siedziec, a kurwa matka madzi jeb o glebe i w areszcie dostanie 2/3 lolz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie