18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Matka Szymona
ShiroNekko • 2013-08-08, 1:30
Bardzo biedny chłopczyk bardzo mi go żal


postanowienie o umorzeniu dochodzenia w sprawie: fizycznego i psychicznego znęcania się nad Szymonem J. poprzez bicie po twarzy i pośladkach, zmuszanie krzykiem do określonego zachowania oraz używanie wulgaryzmów w okresie od stycznia 2008 do stycznia 2011, tj. o czyn z art.207 par.1 KK - na podstawie artykułu 17 par.1 pkt 1 kpk - wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu."

Podpierając się tym postanowieniem, przedstawiam opinii publicznej sceny z życia Szymona, kiedy to jego nieobliczalna matka znęca się nad nim fizycznie i psychicznie. Wg prokuratury przedstawione przeze mnie tutaj nagrania nie zawierają treści wulgarnych ani przemocy. W myśl prokuratury, upublicznienie tego nie stanowi łamania prawa.
Wrzucam drugi raz ponieważ pierwszy temat został usunięty za błędne tagi
Zgłoś
Avatar
zexomatic 2013-08-08, 13:19
"Ty skurwysynu" no to się ładnie kurwisko podsumowało.
Zgłoś
Avatar
pejpo 2013-08-08, 13:27 2
No i fajne, nie jest pierwszym, ani nie ostatnim dzieckiem, który dostaje po mordzie.
Przynajmniej nie wyrośnie na pizdę z grzywką do nosa, rurkami na dupie i kolczykami wszędzie gdzie możliwe. A i matkę kiedyś pewnie podsumuje za 'to' wszystko.

Piwko.
Zgłoś
Avatar
borcio88 2013-08-08, 13:28 1
szer.Lucjan napisał/a:

tak owszem... sam przeżywałem lanie pasem po dupie, wielki płacz i ślad przez kilka dni, ale wiedziałem czego mam robić a czego nie robić... należy jednakże odróżnić karę cielesną od bezpodstawnego znęcania się. Tutaj raczej mamy do czynienia z tym drugim. Jestem jak najbardziej za dobrym laniem po dupie kiedy się smarkacz nie słucha, ale pranie po twarzy czy wyzwiska typu "kurwa zajebię Cię" są niepoprawne.



Nie dostał bez powodu tylko dlatego że nie chciał jeść.

Cytat:

Chyba kolego nie wiesz jak to jest miec patologiczna rodzine. Widac, zes hipcio z dobrego domu .



Ty za to z pewnością jesteś efektem patologii
Zgłoś
Avatar
ziomal418 2013-08-08, 13:35
Rozpierdala mnie jak matka mówi do syna "skurwysynu", nazywajac sie jednoczesnie kurwą
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-08-08, 13:35
Pamiętaj stara kurwo że Szymon kiedyś urośnie !
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-08-08, 13:40 1
borcio88 napisał/a:



Nie dostał bez powodu tylko dlatego że nie chciał jeść.

Ty za to z pewnością jesteś efektem patologii



Oczywiscie, ze tak. Mimo to nauczylem sie kontrolowac jej efekty i dlatego nigdy nie traktowalbym tak swojego dziecka. A teraz

Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-08, 13:46 2
Co to fundacja TVN na sadolu już działa? :O Jeszcze Caritas może kurwa? Tak tak, w chuj mi żal i biedny chłopczyk itp itd
Zgłoś
Avatar
metium 2013-08-08, 14:03
Dajcie namiar na tę kurwe.
Zgłoś
Avatar
kacper903 2013-08-08, 14:15
w końcu coś co powinno być na sadolu, a nie jakieś kabarety albo morsy...
Oczywiście szkoda dzieciaka
Zgłoś
Avatar
rexopl 2013-08-08, 14:34
skurwysyństwo, dla matki ostry wpierdol to może się czegoś nauczy
Zgłoś
Avatar
kamilek69 2013-08-08, 14:51


tak bym tę kurwę kasował
Zgłoś
Avatar
slawek361 2013-08-08, 15:11 3
@kamilek69 - Gówno byś zrobił.
Zgłoś
Avatar
clipper 2013-08-08, 15:17 1
Ale wiecie co jest w naszym kraju najgorsze? Takim skurwy*ynom dzieci nie zabiorą, jeszcze z mopsu ciągną zasiłki i żyją za nasze pieniądze i się rozmnażają jak myszy. A rodzicom którzy kochają swoje dzieci, sobie odejmują żeby dziecko miało co jeść, w co się ubrać, los tak dał że nie mają pieniędzy - zabierają dzieci bo nie mają dostatecznych warunków do życia. Nóż się w kieszeni otwiera i ma się ochotę cały ten rząd wyrżnąć do ostatniego pnia... Skurwy*yny.
Zgłoś
Avatar
auridius 2013-08-08, 15:20 2
Bardzo dobrze robiła. Gnój pewnie rozpieszczony jak diabelski bicz.
Zgłoś
Avatar
gravesSniper 2013-08-08, 15:31
Tą kurwe do piekła a dziecko w dobre ręce.

Daje piwo żeby na główna wleciało i żebyście zobaczyli jakie wasze dzieciństwo było błogie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie