18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Matrix in 60 sec.
Halman • 2013-06-08, 20:49
Skoro Sadol tak zniewieściał (albo zkozojebczył), to wrzucam filmik na miarę nowego sadola (mam nadzieję że nie urazi on żadnych uczuć murzynów, cyganów, żydów, i no tych.... panów w sandałach)...
Zgłoś
Avatar
Donor 2013-06-08, 21:31 1
Kiedy następne części?
Zgłoś
Avatar
Makaronzmiski 2013-06-08, 22:15
Mało szczegółowe ale na swój sposób dobrze streszczone.
Zgłoś
Avatar
Domine_Mortis 2013-06-08, 22:22 3
Jawny RASIZM! (Zaraz dostane bana za "capslocka" ktorego i tak się nie da używać piszać posta) Na tym filmiku są sami biali! Niech mnie kule biją... Moderatorzy, permanenta mu, ja bym jebnoł takiego bana że gość po przeprowadzce na marsa i zmienieniu 5 razy pod rząd kompa jak i dostawcy internetu nie mógł wejść na sadola...

A tak naprawdę chuja bym zrobił
Zgłoś
Avatar
Domine_Mortis 2013-06-08, 22:47
@UP Napisz kurwa coś w stylu "Jesteś burakiem", "Ale pierdolsz głupoty", "Wyjdz gimbusie", "wypierdalaj", choć z tego ostatniego nie polecam korzystać, a nie wklejasz pojebana emote Homera, albo jakiegoś kurwa łysego księdza chorego na żółtaczke, co ty, małpa jesteś nie nie potrafisz się wysłowić i musisz gestykulować?

Edit: Ok... Gościa post wyjebało a moj, urażający jego godność - został, teraz tym @UPem jestem ja sam i wygląda na to że jade po samym sobie, walniety... no może inaczej - AŻ TAK walnięty to ja nie jestem, proszę tego posta też usunać w takim razie ;S
Zgłoś
Avatar
nikt1988 2013-06-08, 23:52 9
jestem dumny z tego że jestem czarny <= ok
jestem dumny z tego że jestem biały <= rasizm
Zgłoś
Avatar
d................a 2013-06-09, 0:10
Sztos, sztos, sztos!
Zgłoś
Avatar
SethNecromancer 2013-06-09, 0:28
jak dla mnie to to CONTRA'e przypomina
ale może dawno w to grałem i nie pamiętam
Zgłoś
Avatar
Zoltar.stg 2013-06-09, 12:49
Kurwa Kiedyś wchodziłeś na sadola w huj filmików o śmierci, bólu, krzywdzie. To był prawdziwy sadistic.pl A teraz?? Teraz to nawet z Ciapatych pośmiać się nie można i im nawrzucać Dlatego mówię stanowcze NIE ISLAMIZACJI SADISTICA...

Huj niech Będzie Ban Pierdoli mnie to...
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-06-09, 12:55


wskaż zapis, który zakazuje tobie krytyki i wrażania swojego sprzeciwu przeciw islamizacji, pedałom, cyganom, żydom, murzynom itd.

Jeżeli faktycznie twoja wypowiedź ma się ograniczyć do "jebać pierdolonych ...." to faktycznie zmień stronę.
Zgłoś