18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Avatar
Lobo24 2019-04-24, 13:52 3
Z broni krótkiej ciężko trafić. Jak byłem na strzelnicy to z karabinu z wielką lunetą (optyką czy jak to się zwie) trafiałem w sam środek tarczy. Jak dostałem glocka to z całego magazynku trafiłem 3 razy w tarczę z czego raz rykoszetem. A jak się schyliłem po upuszczony magazynek kierując broń na bok to połowa ekipy na strzelnicy na czworaka spierdalała.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2019-04-24, 14:13 2
Miał jebany farcika. Ciekawe kiedy kolejne podejście.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-04-24, 14:23 13
Lobo24 napisał/a:

Z broni krótkiej ciężko trafić. Jak byłem na strzelnicy to z karabinu z wielką lunetą (optyką czy jak to się zwie) trafiałem w sam środek tarczy. Jak dostałem glocka to z całego magazynku trafiłem 3 razy w tarczę z czego raz rykoszetem. A jak się schyliłem po upuszczony magazynek kierując broń na bok to połowa ekipy na strzelnicy na czworaka spierdalała.



i Ty im się dziwisz po wcześniejszej demonstracji Twoich umiejętności?
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2019-04-24, 15:10 13
Lobo24 napisał/a:

Z broni krótkiej ciężko trafić. Jak byłem na strzelnicy to z karabinu z wielką lunetą (optyką czy jak to się zwie) trafiałem w sam środek tarczy. Jak dostałem glocka to z całego magazynku trafiłem 3 razy w tarczę z czego raz rykoszetem. A jak się schyliłem po upuszczony magazynek kierując broń na bok to połowa ekipy na strzelnicy na czworaka spierdalała.



Wygląda na to, że ty jesteś upośledzony, a nie ciężko trafić, a broniąc kogoś kto nie trafia z 3 metrów kilka razy, próbujesz usprawiedliwić własny niedorozwój.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2019-04-24, 18:07 2
nowynick napisał/a:

i Ty im się dziwisz po wcześniejszej demonstracji Twoich umiejętności?



DzidaZawodnik napisał/a:

Wygląda na to, że ty jesteś upośledzony, a nie ciężko trafić, a broniąc kogoś kto nie trafia z 3 metrów kilka razy, próbujesz usprawiedliwić własny niedorozwój.



Dobra, dobra cwaniaczki, w dupie żeście byli i gówno widzieli.
Strzelanie z broni palnej to nie pykanie z wiatrówki od szwagra i berety do airsoftu na greengas.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2019-04-24, 18:15
wilkoala napisał/a:

Dobra, dobra cwaniaczki, w dupie żeście byli i gówno widzieli.
Strzelanie z broni palnej to nie pykanie z wiatrówki od szwagra i berety do airsoftu na greengas.



Sugerujesz, że wiatrówką by go trafił? To żeś teraz wzbudził moją wesołość.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2019-04-24, 19:04 4
DzidaZawodnik napisał/a:

Sugerujesz, że wiatrówką by go trafił? To żeś teraz wzbudził moją wesołość.



Nie, sugeruję że zupełnie inaczej strzela się do celu z takiej wiatrówki u siebie na podwórku, niż z takiego glocka co ma spory odrzut jak na pistolet.
No i nie przepadam za takimi komentarzami ludzi którzy z miejsca wszystkich innych mają za pizdy w rzeczonej dziedzinie, a siebie samych za alfę i omegę.
To takie głupie dowartościowywanie się i w gruncie rzeczy jest to bardzo, bardzo smutne.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2019-04-24, 19:17
Jakby tych dwóch malkontentów było wtedy ze mną na strzelnicy to by dzisiaj było mniej hejtu w internecie. Chyba że bym spudłował.
Jak z glocka strzelałem to nie odrzut był problemem ale niemożność ustabilizowania wszystkiego w linii prostej. Oko, broń i tarcza 40 metrów dalej.
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2019-04-24, 19:32
Byłem, strzelałem z glocka. Trafiam bez problemu z 20 m. Dobre skupienie. Pierdolisz kolego, albo faktycznie pizda jesteś.
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2019-04-24, 20:39
Wszyscy pierdolicie, z broni krótkiej strzela się najgorzej, ale też bez przesady z kilku metrów da się trafić. Tak, byłem strzelałem nie tylko z glocka

Ale fakt, jak już ręka się zmęczy to coraz ciężej wychodzi strzelanie.
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2019-04-24, 22:18 1
zupełnie jak w grze
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-04-25, 8:26


nie wiem jak z austryjackim Glockiem, ale ja strzelałem niejednokrotnie z rodzinnej pamiątki zwanej VIS wz 35. Nie mówię, że nie szarpie, owszem łapa boli, ale z nie chcielibyście trzymać tarczy na wysokości jajec te 40 metrów od mnie....

PS tak nota bene patrząc na Glocka i VISa to ja nie wiem jakim cudem Polska jeszcze nie dojechała Austrii o mega odszkodowanie za kradzież patentu. Jebani kolaboranci i złodzieje.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2019-04-25, 8:58
@nowynick
Dla tego że VIS też jest na żywca zerżnięty z Colta 1911.
Tylko nieznacznie zmodyfikowany i wykonanny z lepszego materiału.
Zgłoś
Avatar
Smoku 2019-04-25, 11:37
Lobo24 napisał/a:

Z broni krótkiej ciężko trafić. Jak byłem na strzelnicy to z karabinu z wielką lunetą (optyką czy jak to się zwie) trafiałem w sam środek tarczy. Jak dostałem glocka to z całego magazynku trafiłem 3 razy w tarczę z czego raz rykoszetem. A jak się schyliłem po upuszczony magazynek kierując broń na bok to połowa ekipy na strzelnicy na czworaka spierdalała.



Jeżeli z glocka waliłeś w tą samą tarczę, co z karabinu z lunetą, to się nie dziwię że nie trafiłeś. Następnym razem strzelaj z pistoletu do bliższych celów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie