18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
blancik 2012-05-03, 20:31
kurwa jak ja lubię tych pseudo inteligentów piszących przy każdej okazji, że matura/studia/doktorat/ ukończenie harwardu czy tam egzamin NASA jest zajebiscie łatwy. I że jeszcze kilka lat to na egzaminie z fizyki kwantowej będzie trzeba tabliczkę mnożenia podać.
Sram na was internetowi napinacze
Zgłoś
Avatar
Krozpel 2012-05-03, 20:51 2
@up
I kto tu się napina. To, że kozaczenie swoją głupotą jest teraz w modzie to fakt. Modne jest JP, przeklinanie, jaranie trawy w wieku 12 lat i potem masz pokolenie z gąbkami zamiast mózgów które chłonie każdą propagandę jaką się im poda (niezależnie czy to z telewizji czy z przezajebistego internetu). A każdy kto czyta książki to na pewno kujon i donosiciel bo ma potrafi myśleć na większy dystans niż 2 dni do przodu i myśli zamiast robić to co mówi jakiś raper, gwiazdor czy inny najważniejszy w bojówce.

Poziom matury to jakaś kpina i każdy kto nie potrafi jej zaliczyć na podstawowym poziomie jest po prostu głąbem i "babka się na mnie uwzięła" czy "łajezu, uczyłem się ale czegoś innego, to nie moja wina" tego nie zmieni.

W swoim roczniku słyszałem takich wymówek po maturze sporo. Ciekawe że to zawsze byli ci mądrzy których w czasie szkoły interesowało tylko żeby pośmiać się ze starszego nauczyciela, pokazać mu "faka", a po szkole byle iść na piwko czy zajarać.

Jeśli nie potrafisz zdać matury sprofilowanej pod idiotów to sam sobie odpowiedz kim jesteś.
Zgłoś
Avatar
Pastoreq 2012-05-03, 21:36
To co panowie, skoro to takie proste, może byłby ktoś tak łaskaw i rozwiązał mi parę maturek, odesłał na mail'a, żebym wiedział "co i jak"?
matematyka.pisz.pl/strona/matura.html
Zgłoś
Avatar
terkrol1 2012-05-03, 21:42 4
@up
LOL, debilu, masz tam rozwiązania podane (z objaśnieniami) i dalej nierozumiesz?!

nie mam słów....
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-05-03, 23:41
podczas oglądania takich filmików żałuję, że znam angielski a takie napisy nawet 5 latek by mógł zrobić ;/
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-05-03, 23:43
Władca pierścieni na maturze. To było by ciekawe
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-05-04, 0:21
Napinacze napinaczami ale jak ktoś ma obawy czy w ogóle zda maturę już jest dla mnie niepełnosprytny. Rozumiem bać się, że wynik będzie za słaby na studia w które się celuje, ale bać się o zdanie to jakiś absurd dla mnie.
Zgłoś
Avatar
jerry1333 2012-05-04, 11:28
Szkoda że napisów trochę większych nie dali, łatwiej by się oglądało na smartfonie :/
Zgłoś
Avatar
chylek 2012-05-04, 11:55
Jak ja nie lubię jak ktoś narzeka na mature, sesje, nauke... KURWA, a czy ktoś Wam każe się uczyć??!! Banda kurwa nierobów do chuja z ambicjami na poziomie krawężnika! KURWA!
Zgłoś
Avatar
blancik 2012-05-04, 12:40
Krozpel typowy przykład człowieka gnojonego w szkole, dając upust swoim emocjom w internecie.
Stary twój post ewidentnie mówi mi o ciebie wszystko (nawet to jak wyglądasz)
A maturę potrafię zdać spokojnie, mówię tutaj jednak o spince że to łatwe itd. a połowa komentujących porządnego zdania sklecić nie potrafi. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
amarantowe 2012-05-04, 15:24 1
Czytam te wszystkie wypowiedzi i wierzyć mi się nie chce. Zastanawiam się, kto Wam dał prawo do weryfikowania czy ktoś jest idiotą czy nie na podstawie tego, jaki procent uzyskał z matematyki? Mam kilku wspaniałych znajomych, cudowni ludzie, naprawdę wszechstronnie wykształceni. No, a że podwinęła im się noga za pierwszym razem i nie dali rady na te nieszczęsne 30%, ale 27%? Co to za różnica? jakim cudem czujecie się lepsi od takich osób tylko dlatego, że udało Wam się po jakimś czasie uzyskać trzy procenty więcej? Świat to nie tylko cyferki, serio. A wrzucanie takich ludzi do jednego wora z przytaczanymi przykładami palaczy, ćpunów i innych chamów jest co najmniej niemądre. Wynik z matury nie powie Wam nic o człowieku. A takie osądy są niesprawiedliwe i krzywdzące.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-05-05, 17:31
@up
No sorry wszechstronnie wykształcony co pisze maturę na 27%? To w czym on(ona) się kształcił?
Wiadomo, że jeden egzamin nie świadczy o człowieku bo zależy czy to podstawa/rozszerzona i ile tych przedmiotów zdawał. Zdać polski/matme/j.obcy/jakiś przedmiot na poziomie podstawowym to nie bądźmy śmieszni - żadne wyzwanie. W końcu do matury nie uczysz się 3 lata tylko 12. No kurwa.
Zgłoś
Avatar
amarantowe 2012-05-05, 22:26
No, z tym przygotowaniem przez 12 lat to różnie bywa xd A "wszechstronnie wykształcony" niekoniecznie oznacza "genialny ze wszystkiego". Tak, tutaj słabością okazała się matematyka. Ale dla mnie te trzy procenty mniej z jednego przedmiotu, o którym zaraz po napisaniu matury i tak się zapomina (w tym konkretnym wypadku), to nic strasznego. I w żadnym razie o niczym nie świadczy. Po prostu nie wyszło i tyle. Na szczęście świat to coś więcej niż tylko cyferki. I naprawdę można bez nich żyć ;]
Zgłoś