18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Plecionkarz 2013-05-07, 13:29 6
Takie programy nie dość, że są nudne, gówniane i w kółko o tym samym to jeszcze specjalnie manipulują wypowiedziami ludzi. Zadadzą komuś 20 pytań ale pokażą tylko jedno w którym się pomylił, żeby zrobić z kogoś debila i zyskać przygłupiastych widzów. Taki debil jeden z drugim zobaczy jak ktoś się pomylił i ma się za geniusza bo umie przeprowadzać działania na liczbach całkowitych.
Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2013-05-07, 13:48 1
@up jesli uważasz ze stwierdzenie ze w okręgu są kąty to niewinna "pomyłka" to chyba masz trzydniową kocią kuwete zamiast mózgu po takich wypowiedziach wyłapać tych tępaków i od razu do kamieniołomu, bo goście na budowie są sto razy bardziej rozgarnięci niż ten pierdolony motłoch uchowany przez debilne media i internet!!!! ale sie wkurwiłem:P krew mnie zalewa , człowiek zapierdala od rana do nocy a taki tepak jeden z drugim darmozjad pierdolony łazi po ulicy i uważna sie za zajebistego bo wychleje w krzakach browara, nakurwia w cs-a albo tibie cały dzień i jara sie ze dostanie 5 lajków na fb bo napisał ze właśnie sra! do roboty nieroby zajebane!
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-05-07, 14:25 10
@up Kuwetę to masz ty. Ja jestem inżynierem i mimo, że o matematyce i fizyce wiem więcej niż przeciętni ludzie to nie robię z tego jakiegoś wielkiego halo i nie obrażam kogoś bo gorzej liczy albo nie wie czegoś z wiedzy ogólnej. Ten program jest robiony właśnie dla takich niedowartościowanych dupków jak ty. Nie jesteś mądry i gówno wiesz ale jak zobaczysz, że ktoś wie mniej niż ty to czujesz się lepiej i mądrzej. Pobluzgasz sobie trochę w internecie na obcych ludzi i odchodzisz z dumą, że należysz do grona tych mądrzejszych i lepszych. Bardzo szczeniackie zachowanie.
Zgłoś
Avatar
Klawisz77 2013-05-07, 15:03
49^(1/2)=144 Kurwa jakim cudem??
Zgłoś
Avatar
KillQ8 2013-05-07, 15:46 2
Czym różni się prosta od odcinka? -... nie.
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2013-05-07, 15:48
Powtorka z matematyki w 2013? Matura z matmy jest jutro. Błąd rzeczowy.
Zgłoś
Avatar
b................s 2013-05-07, 16:20
@up:
Zapewne delikwent usłyszał "czymś".

@2up* :|
Zgłoś
Avatar
starykamila 2013-05-07, 17:32
no przeciez to oczywiste ze wybieraja tylko tych najwiekszych debili
Zgłoś
Avatar
PierreDanonek 2013-05-07, 19:34
@Piteeros Polska, kraj gdzie koła mają kąty a w ułamku zwykłym mianownik znajduje się pośrodku.
Zgłoś
Avatar
Iron96 2013-05-07, 21:16
Nie wrzucajcie tego gówna więcej na Sadistic. Ile można. Ten program odbiega od rzeczywistości i jest po prostu bzdurą. Ustawione albo znajdzie się jakiś debil na 100 który z maturą nie ma nic wspólnego.
Zgłoś
Avatar
KillQ8 2013-05-07, 21:52
Pootis napisał/a:


Zapewne delikwent usłyszał "czymś".



Chuj mnie to obchodzi co usłyszał
Zgłoś