18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Matura
F................m • 2012-06-29, 11:48
- Wiecie co mówi wychowawca do ucznia który zdał maturę?
- Nie?
- Ja też nie
Zgłoś
Avatar
KroQQQ 2012-06-29, 14:51 3
Qboos napisał/a:

Jak tak dalej pójdzie to za 10 lat na maturze będą trzy zadania
1. Przeczytaj 2 linijki tekstu i powiedz o czym czytałeś.
2. Połącz kropki liniami i w ten sposób stwórz obrazek
3. Pokoloruj słonia


I tak znajdzie się 15% głąbów którzy przeczytają nie to co trzeba, źle połączą i pokolorują cały obrazek zamiast słonia.
Zgłoś
Avatar
Highlander 2012-06-29, 15:25 5
Anegdota w pełni obrazująca reformy ministerstwa edukacji obniżająca poziom nauczania na przestrzeni lat:

Drwal sprzedał ciężarówkę tarcicy za sumę 100 dolarów. Wiedząc, że koszt produkcji drewna wynosił 4/5 jego ceny, oblicz zysk drwala.

1970 : Drwal sprzedał ciężarówkę tarcicy za sumę 100 dolarów. Wiedząc, że koszt produkcji wyniósł 4/5 jego ceny, czyli 80 dolarów, oblicz zysk drwala.

1990 : Drwal sprzedał ciężarówkę tarcicy za 100 dolarów. Koszt produkcji drewna wyniósł 80 dolarów, a zysk drwala 20 dolarów. Zakreśl liczbę 20.

2010 : Ścinając stare piękne i bezcenne drzewa, ekologicznie niezorientowany drwal zarobił 20 dolarów. Co myślisz o takim sposobie na życie ? W podgrupach postarajcie się przygotować teatrzyk przedstawiający, jak czują się leśne ptaszki i dzika zwierzyna.

Brak słów.
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2012-06-29, 15:38 1
Anonymous~ napisał/a:

Gdzie się podziała stara skala ocen? Co to za pojebana moda oceniać na jakieś procenty



a co to za roznica? przykladowo z matmy jest 50pkt jest maksymalnie, 15 zalicza, wiec nie wiem w czym masz problem bystrzaku
Zgłoś
Avatar
ray19 2012-06-29, 15:46
Gdyby nie ustny, to każdy by zdał. Ja mówić nie lubię. ;<
Zgłoś
Avatar
Rysiek Lubicz 2012-06-29, 16:06
Ustnego nie zdałeś?
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-06-29, 16:34 1
tacy z was "cfaniacy" a gdybyście jutro z rana napisali maturę to 70% by nie zdała, za komputera kiedy ma się Wikipedię, Google i starszego brata do pomocy to każdy twardy. Zazwyczaj ci co są najgłośniej krytykują innych sami są do dupy i muszą odreagować

PS: jakby co to zdałem wszystkie egzaminy na sześćdziesiąt parę procent.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-06-29, 16:41 5
Hexia napisał/a:

BongMan, to Ty jesteś od tych sucharów?


Widzę, że moja sława mnie wyprzedza
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-06-29, 18:04
Czego wy oczekujecie?
Tak to bywa z wynikami jak się zmusza wszystkich by gdzieś szli do szkoły zamiast od razu iść sobie spokojnie(lub nie) fizycznie popracować. Zmuszanie daje efekty odwrotne. A ci którzy chcą iść to i tak pójdą i sobie dobrze radzą. Ale niestety lub stety chcących jest w mniej...
Zgłoś
Avatar
lazzyghost 2012-06-29, 18:19 1
A ja nie mam matury i mam wyjeb@ne wolalem zawod i dobra prace niz mature i palic chuj@ z miotla w reku u Anglika. Pozdrawiam wszystkich "zawodowcow"
Zgłoś
Avatar
lukasoon15 2012-06-29, 18:34
Bardzo kurwa śmieszne...
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-06-29, 20:46
A ja tam się cieszę, że matura była taka łatwa - ludzie ze "zajebistymi wynikami" z tego roku, przejadą się aż miło na studiach xD Ba, już nawet przy rekrutacji - debile myślą, że ze zdaną podstawą programową, mogą konkurować z ludźmi, którzy faktycznie coś chcą robić "dalej"
Zgłoś
Avatar
r................7 2012-06-30, 11:01
BongMan napisał/a:

Żeby nie zdać matury to trzeba być naprawdę niedojebanym imbecylem. 30% kurwa!!!



To był żart czy poważny komentarz?
Trudno się połapać znając Twoje suchary.
Zgłoś
Avatar
M................k 2012-07-02, 19:37
Wchodzi sobie chłopaczek na sadola po nie zdanej maturze aby sobie poprawić humor a tu takie ch&*stwa...

Chciałbym pozdrowić Matiego i Michu'a z Torunia LO 12
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-07-03, 20:13
Żeby nie zdać matury możesz być nawet inżynierem profesorem magistrem doktorem i nie wiadomo jeszcze kim. Wystarczy, że na maturze z polskiego nie wpiszesz JEDNEJ cyferki, który temat wybierasz i cała matura idzie w pizdu...
Zgłoś