18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
Matura
F................m • 2012-06-29, 11:48
- Wiecie co mówi wychowawca do ucznia który zdał maturę?
- Nie?
- Ja też nie
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-06-29, 12:02 181
Żeby nie zdać matury to trzeba być naprawdę niedojebanym imbecylem. 30% kurwa!!!
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-06-29, 12:03 20
Chwalisz się ujebaną maturą? Faktycznie, winszuję

BongMan napisał/a:

Żeby nie zdać matury to trzeba być naprawdę niedojebanym imbecylem. 30% kurwa!!!



Kurwa! Matura z podstawowej matury jest na poziomie gimnazjum. Bystrzejszy gimnazjalista spokojnie by te 30% uciułał, całkiem poważnie.

Nie wiem jakim trzeba być niedojebem żeby nie zdać matury
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-06-29, 12:03
Stawiam, że proponuje szklankę wody, gdyby w ustach zaschnęło.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-06-29, 12:07 3
Dobra to co trzeba zrobić aby nie zdać dzisiejszej matury. Czytać nie potrafić. Widziałem te arkusze i powiem tak aby nie zrobić tych 30% to trzeba być chyba opóźnionym w rozwoju w stopniu znacznym. Na macie jedynie podstawić do wzoru liczby a na polskim za samą umiejętność czytania można dostać te 30%..
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-06-29, 12:11 2
Gdzie się podziała stara skala ocen? Co to za pojebana moda oceniać na jakieś procenty
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-06-29, 12:21 1
@up
Alkohole mierzy się w procentach, więc dlaczego nie mierzyć tym samym sposobem wyniki matury.

Kurwa matura, ja pierdole. Jak widzę jak się rozwija edukacja w Polsce, to pewnie za jakieś 10 lat, obniżą prób zdawania do 10% a matura będzie na poziomie podstawówki (teraz jest na poziomie gimnazjum), ale i tak znajdzie się jakiś geniusz który będzie pierdolił i płakał, że matematyka obowiązkowa i matura przejebana.

@Hexia
Co to za kurwa moda na śmianie się z króla sucharów. Rozumiem kurwa, BongMan czasem potrafi dojebać sucharem jak mało kto, ale żeby pod każdym filmikiem i dowcipem, w którym doda swój komentarz pisać o tym. To jest kurwa, jeszcze mniej śmieszne niż najgorsze dowcipy BongMana.
Zgłoś
Avatar
Qboos 2012-06-29, 12:26 25
Jak tak dalej pójdzie to za 10 lat na maturze będą trzy zadania
1. Przeczytaj 2 linijki tekstu i powiedz o czym czytałeś.
2. Połącz kropki liniami i w ten sposób stwórz obrazek
3. Pokoloruj słonia
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-06-29, 12:31 9
A na praktycznym zawodowym (tez pisemny najczęściej) trzeba mieć 75 % i nikt nie płacze jak na jebanych maturach
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-06-29, 12:34
Po 5 latach Hexia "Przecież zdałem maturę ..."

Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-06-29, 13:02 1
@narcinsud
no wiesz, niby bez matury nie możesz iść na studia wyższe zbieractwa sezamu i pchnięcia majonezem na kierunek administracja i zarządzanie
A co do egzaminu zawodowego to jest jakaś paranoja. Masz opisać na kartce jakie czynności wykonasz np. przy naprawie silnika, przyrządzaniu potraw, obsłudze komputera albo innego urządzenia elektronicznego. Wydaje się to proste, ale tak jak robisz coś przez 5 lat to pewne czynności wykonujesz mechanicznie i nie pamiętasz o nich, przez co zapomnisz o tym wspomnieć na arkuszu i już ocena leci w dół...

A co do tych wielkich nagłowków co 5ta osoba niezdała... zresztą, teraz w modzie jest debilizm i kretynizm więc...
Zgłoś
Avatar
A................N 2012-06-29, 14:00 1
Bez komentarza.. ja pierdolę. "Jak morzna nie zdać matóry?" Lol? Lepiej siedzieć na kwejku i wpierdalać głupie wstawki typu.. matura za 2 tygodnie i trollfejs do tego?
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-06-29, 14:20
@makabrax mi tego nie mów technikum skończyłem już na nowych zasadach (kiedyś się robiło coś na wzór pracy inżynierskiej tylko o mniejszym stopniu skomplikowania). Matematykę i Fizykę zdałem bardzo dobrze na poziomie rozszerzonym, egzamin zawodowy też, chociaż połowa kumpli w klasie miała problem z policzeniem powierzchni ścian w pokoju. Jak się chce to można i nie pierdolić, że lepsza szkoła czy gorsza. Jak się ma najebane w głowie to żadna szkoła nie pomoże.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-06-29, 14:48 2
Teraz to nie jest matura tylko kurwa kpina... Rodzice opowiadali mi jak za ich czasów wyglądała matura, obecnie zdawalnośc wyniosłaby z 5% w porywach, a wtedy ludzie jakoś zdawali. A jak nie zdawali to znaczy, że byli niedojebami i szli na budowę czy pod kościół kurwa mać.
Poza tym na chuj matura? Przy rekrutacji na studia, na konkretny kierunek powinny być przeprowadzane egzaminy układane przez daną uczelnię, wtedy można by lepiej przesiać osoby, które się nadają na daną uczelnie, a nie, że na studia idą ludzie, którzy uzyskali te jebane % na maturze.
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-06-29, 14:50
Jeszcze tylko 5 lat i wreszcie mogą zarabiać 800 zł na kasie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie