18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
matura z islamu
LICH0 • 2012-11-25, 19:51
Chmiel porusza kwestię lewicującej Francji i polityki "otwartych drzwi" promowanej w Unii Europejskiej.



Podsumowując precz z lewicą
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-11-26, 0:53 1
Albo jest się faszystą albo się czeka aż ktoś pomału skolonizuje twój kraj i zamknie cię do rezerwatu. Tak jak w Ameryce czy Australii. Druga wojna światowa trwa do tej pory. To wtedy powstały taki pojęcia jak rasizm, nacjonalizm, faszyzm i ciągle się ludziom wmawia, że jak czegoś nie tolerują to są ucieleśnieniem całego zła na świecie, zaszczuwa się ich. Kiedyś strzeżenie granic państwa polegało właśnie na strzeżeniu nie tylko militarnym ale też kulturowym, rasowym i jakoś nikomu nie wydawało się to dziwne.
Zgłoś
Avatar
Taboretto 2012-11-26, 0:54
Słyszałem o tym gościu na YT po tym materiale chyba zacznę go oglądać bo dobrze gada
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-11-26, 0:57
Skończy się tak, że nas zdekapitują a lewaki będą chciały dać dupy jak to lewackie ścierwa i najpierw ich obiją a potem zdekapitują.
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2012-11-26, 1:05 1
Mają średniowieczną mentalność?
No to proponuję jak w średniowieczu. Stosik, palik, połaskotać toporkiem, albo hakiem pod żebro. Zorganizować jakąś porządną krucjatę i nie owijając w bawełnę przyciąć ich światowa populację do rozsądnych rozmiarów.
Jak na widok białego człowieka będą za strachu srali w gacie to problem się skończy.
Zgłoś
Avatar
bovski 2012-11-26, 1:18 25
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-11-26, 1:34 6
@bovski
W Rosji Islam? Bez jaj, chłopie Prędzej Tusk pocałuje kudłate dupsko Kaczyńskiego, niż agentura KGB z Putinem na czele pozwolić mieć coś do powiedzenia ciapatym u siebie
Zgłoś
Avatar
miedziak 2012-11-26, 1:41 1
Oj tam sprawa prosta, skończyć z socjalem (dla wszystkich, nie tylko ciapaką zabrać) zmniejszyć podatki dać ludziom maksymalną wolność, wszystkich równo i sprawiedliwie traktować i się skończy islamizacja. I to bez żadnych brzydkich zdarzeń w rodzaju rasizmu czy faszyzmu. Poza tym prawie każdy zabierający się za ten temat, niezależnie z prawa czy z lewa w ogóle nie porusza faktu który jest najważniejszy, a mianowicie to, że nie tylko biali ludzie mogą być faszystami i rasistami.
Zgłoś
Avatar
Asmodean 2012-11-26, 1:45
Libertinus napisał/a:



A Ty co arab, że cie boli O_o

Zanim zaczniesz rzucać tak poważnym oskarżeniami sprawdź definicję słów i skończ gimnazjum.

Masz coś z głową? Stawiasz piwo ale wyzywasz go od zasranych faszystów.....
Przeproś napa Chmiela! Ale to już!!



Toz to była ewidentna ironia, wyobrazasz sobie lewaka z awatarem Husarza i z "Amor Patriae Nostra Lex"
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2012-11-26, 1:49 2
Zaskakujące ile "prawdziwych patriotów" chce walczyć z "wrogiem"...którego w tym kraju praktycznie nie ma.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-11-26, 1:59 2
@Atreyu

Nie sztuką jest wyjść z poślizgu, ale w poślizg nie wpaść.
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2012-11-26, 2:16 2
Zakazać wszystkich religii i socjalizmu. Dla mnie każda religia to to samo gówno co islam i powinna być zlikwidowana. Najlepiej razem z wyznawcami. Jak sobie ktoś chce wierzyć w boga to niech to robi sobie w domu. Jak wychodzi z tym na ulicę - tępić jak pedalstwo.
Zgłoś
Avatar
Pariah 2012-11-26, 3:16
sposób na tych brudasów jest (Jak Chmielu pytał w filmiku)... Trzeba przez jakiś czas działać ich sposobami a działa to na zasadzie samonapędzającej się maszyny. Parę spalonych\ wysadzonych meczetów, zdartych burek itp i jako że to wściekłe psy to sami się dość mocno hmm.... "oburzą" a oni się bardzo niewygodnie oburzają, zarówno dla społeczeństwa jak i władzy. Akceptacja ich poczynań maleje, znów się oburzają, dalej maleje, znów protestują niszcząc pół miasta, znów maleje... aż w końcu musi dojść do: spierda*ać spowrotem na pustynię dymy robić kozie syny.
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-11-26, 3:50
Gość dobrze prawi, a Ci którzy są zdania "wojsko wyprało mu mózg" - jebcie się lewicowe pedalskie oszołomy. Dobrze że jest taki vlog, bo wtedy możliwe, że w tym kraju jest więcej takich ludzi i jest przed nami jakaś przyszłość. Teraz Pedalinio Tusk nawet armie chce rozpieprzyć.
Zgłoś
Avatar
viader80 2012-11-26, 5:41
Popieram gościa w 100%, mowi prawde, rządy francji, niemiec, anglii są głupie ze pozwalają na ta islamizacje. swoja droga skoro jest teoria spisku ze swiatem rządzą żydzi to dlaczego pozwalaja na islamizacje europy....
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2012-11-26, 6:33 1
Mieszkałem w Antwerpii(Belgia)i wiem co to znaczy mieszkać w jednym miejscu z ''brudasami''uczyć sie z nimi,mijać na ulicy,patrzeć sie na to jak się zachowują i niestety oddychać tym samym powietrzem na które nie zasługują.''Mentalne średniowiecze'' to trafne słowa.Mógłbym opowiedziec pare rzeczy o tych nibyludziach,ale pan z filmiku opisuje to bardzo dobrze wiec pozostaje mi tylko przytaknąć,postawić piwo i dalej wkurwiać sie na to że moje wnuki (mam nadzieje nze nie)będą mieć mature z islamu.precz z brudasami!pozdrawiam łączących sie w bólu powyższego tematu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie