18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
matura z islamu
LICH0 • 2012-11-25, 19:51
Chmiel porusza kwestię lewicującej Francji i polityki "otwartych drzwi" promowanej w Unii Europejskiej.



Podsumowując precz z lewicą
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2012-11-26, 7:57 1
Bliżej mi na lewo niż na prawo, ale zgadzam się, Arabowie mają prawo tu mieszkać tylko jeżeli dostosują się do społeczności, która ich gości. Islam to chyba najgorsza ze wszystkich opcji do zmonopolizowania kultury świata.
Zgłoś
Avatar
Kluska 2012-11-26, 8:10
problem polega na jednej rzeczy. arabusy są ściągane do europy, aby robili za grosze. Oni, wg partii lewicowych, powinni być wodą na koła młyńskie gospodarki. Ale im się robić nie chce. Dlaczego u nas, w Polszy, ani w Rosji nie ma arabusów? Myślicie, że dlatego, ponieważ wojujemy itd?

Jakie wojowanie... >.<

Nasze, wschodnio-europejskie "socjale" to taka bieda, że arabusy wolą mieć zapomogę we francji niż stały zasiłek w Polsce czy na Ukrainie! Nasi lewicowcy, dają tylko znajomkom. Zresztą nie tylko lewicowcy ale i ludowcy i prawicowcy.

Protesty we francji, problemy francji z bezprawiem w OGROMNYCH dzielnicach arabskich (taka warszafka to pikus z iloscia arabow w takich dzielnicach), bezsilnosc policji francuskiej.... Oni tego sie boja. ze araby sila odbiora im wolnosc.
Zachecam do zainteresowania sie problemem francji nr1 - biednymi dzielnicami arabskimi. O tym się nie mówi, zamyka oczy na ten FAKT, lecz materiały dowodowe leżą na necie w postaci zdjęć, filmików oraz felietonów.
Araby zaleją ten europejski świat, niczym dzikie plemiona Chin-gis Khana zalały imperium Chińskie, niczym persowie zalali bizancjum, ruscy - hitlera, czy "ochotnicy chińscy pochodzenia Wietnamskiego" zalali amerykanów...
Braknie nam amunicji...
Zgłoś
Avatar
kaupa90 2012-11-26, 9:47
Dobrze gada polać mu
Zgłoś
Avatar
p................a 2012-11-26, 11:56
hahah xD no dobra wojownicy idzcie teraz zjeść kebaba
Zgłoś
Avatar
KARAKOL 2012-11-26, 12:11
ja bym to widział tak WYPIERDALAĆ DO AFRYKI
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2012-11-26, 12:25 1
Tak samo straszne jest to że nam wpajają katolicyzm. Won z religiami.
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-11-26, 14:01
Uczę się w Niemczech, w klasie, gdzie Niemców praktycznie nie ma (I dobrze! :Hitler: ). I o Arabach mogę powiedzieć duuużo. Na 25 osób w klasie, aż 15 to muslimy (do tego aż 2 Niemców, reszta to wchodnia europa w większosci).

I to co mnie zawsze bawiło, mianowicie w klasie mamy koran, więc poczytałem nawet. Krwawy, i wyraźnie tam stoi, żeby kontynuuować ekspansję islamu na cały swiat, a jak trza, to rozjebać niewiernych Wielu z nich bardzo utożsamiają się z tą religią, ale oczywscie jest kilku bardzo spoko, co mają koran tak samo w dupie, jak ja Jednak trzeba powstrzymać ekspansję gówna ze wschodu i południa.

A swoją drogą, to raz z kolegami "niechcący" zgubilismy koran i wrzucilismy do rzeki. Gdyby się muslimy dowiedziały, to zostalibysmy CO NAJMNIEJ pobici (w grupie z 10 osób, bo muslimy sami to pizdki trzęsące portkami), dostalibysmy wielką karę i byli wyrzuceni ze szkoły. Rząd, sądy, szkoły, one wszystkie popierają islam, a nas- europejczyków ze wschodu, mają kompletnie w dupie, i jestesmy dla nich smieciami. Co innego dla rodzimych niemców- polakowi zawsze pomogą, arabowi nie.
Zgłoś
Avatar
Koperek 2012-11-26, 15:02
Sarkozy próbował przynajmniej z redukować problem wysyłając rumunów do siebie(z odprawką kilkuset ojro).
Zgłoś
Avatar
wto992 2012-11-26, 21:11
Ja proponuje popierac Izrael . Oni zniszcza to od srodka. Nie nie jestem zydem.
Zgłoś
Avatar
podgor5 2012-11-27, 7:59 1
dla Chmiela zawsze browar, lubie gościa
Zgłoś