18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
killerZeWsi 2014-07-03, 15:08 5
Kierunek do roboty...
Zgłoś
Avatar
19WTJ89 2014-07-03, 15:36 53
Wielka Brytania pojechałem zobaczyłem i spierdalam . Kwintesencja polskiej inteligencji co drugi polski dom patologia w chuj ( chuj obrzucajcie mnie mięsem) polki walą się po kątach jak domy w Czeczenii , chłopy weekend napierdolone jak świnie , a już czego to ludzie nie wymyslają żeby benefit dostać . Nie wqrwia was np. to że w Polsce trzeba utrzymywać cyganów nie mają co niektórzy wstydu i tyle , ci mądrzejsi żyją uczciwie bez kombinowania mają szacunek i wyraz wdzięczności. Następnie te wyliczenia że jakby polacy wyjcechali z anglii to by im gospodarka jebła kt to wymyślił i na jakiej podstawie tak twierdzi ? Mi koło chuj lata co wy tam wyprawiacie ale renome robicie wszystkim . Także młodym radze się zastanowić nad wyjazdem a gdy się już tak zdarzy że wyjadą niech obiorą jakiś konkretny cel i mają wytrwałość w tym co robią .
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2014-07-03, 15:50 9
19WTJ89 napisał/a:

Wielka Brytania pojechałem zobaczyłem i spierdalam . Kwintesencja polskiej inteligencji co drugi polski dom patologia w chuj ( chuj obrzucajcie mnie mięsem) polki walą się po kątach jak domy w Czeczenii , chłopy weekend napierdolone jak świnie , a już czego to ludzie nie wymyslają żeby benefit dostać . (...)


Jak ktoś jest frajerem i nie umie się zakręcić wokół własnego dobrobytu w Polsce, to po przekroczeniu Cieśniny Kaletańskiej nie przybędzie mu w magiczny sposób rozumu.
Zgłoś
Avatar
mieciu621 2014-07-03, 17:27 2
wschód to przyszłość
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2014-07-03, 17:32 1
Takiego chuja, jeszcze język trzeba znać

30 proc. debili nie zdaje podstawiwej matury, a potem płacz, że w Polsce chujnia.
Zgłoś
Avatar
exfon 2014-07-03, 19:48 15
Dla maturzystów? Wątpię
Dla idiotów, którzy są mniej rozgarnięci niż większość psów obronnych tak.
W Polsce też da się znaleźć pracę, nie tak źle płatną.
Ale co mają powiedzieć ludzie, którzy nawet 30% nie mogą osiągnąć? Najłatwiej zwalić na to że matura trudna, ze nie do zdania, że wina Tuska, bo specjalnie ich dojebał.
A jak później się okazuje, dla takiego 16-17-18 latka jedyne co się liczy w szkole to fajki chlanie itp.
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2014-07-04, 2:44 4
exfon, no właśnie nie tak źle płatną. Jedziesz za granicę bierzesz pierwszą chujową robotę z brzegu i bez kombinowania wyciągasz więcej niż w Polsce.
Zgłoś