18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
maveric666 2024-01-13, 12:38 1
Zlecenie w majestacie prawa
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-01-13, 12:51 17
Szarżę uczynił jak skurwesyn. W hameryce jak ktoś chce ze sobą skończyć, a się trochę cyka, to wystarczy wezwać policję, trochę popajacować i po problemie.
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2024-01-13, 13:22 3
Trochę szkoda, normalny facet.
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2024-01-13, 14:14 5
Umarł bo był zbyt głupi i ogólnie niedojebany, by żyć w jakimkolwiek cywilizowanym społeczeństwie. No chyba, że w jakimś murzyńskim albo kacapskim, ale one trochę takie "średnio" cywilizowane.
Zgłoś
Avatar
sberek38 2024-01-13, 15:39 1
Zbyt biały na taki pochopny odstrzał.
Krzywdy raczej nie był w stanie uczynić. Amerykańskie psy coraz bardziej przesuwaja granicę tolerancji odstrzału.
Zgłoś
Avatar
z................s 2024-01-13, 15:48 2
sberek38 napisał/a:

Zbyt biały na taki pochopny odstrzał.
Krzywdy raczej nie był w stanie uczynić. Amerykańskie psy coraz bardziej przesuwaja granicę tolerancji odstrzału.



Jeśli twierdzisz, że nożyczkami się nie da zrobić krzywdy, to mało wiesz o życiu. Spoiler, nożyczki mogą łatwo przebić tętnicę jak każde ostre narzędzie. Poza tym dali mu szansę, dostał taserem i nawet poczekali z tym czy przyniosło to skutek.
Zgłoś
Avatar
katarnoxi 2024-01-13, 16:03 3
sberek38 napisał/a:

Zbyt biały na taki pochopny odstrzał.
Krzywdy raczej nie był w stanie uczynić. Amerykańskie psy coraz bardziej przesuwaja granicę tolerancji odstrzału.



To nie był pochopny odstrzał. Grubas zamiast wyjść z pomieszczenia zgodnie z polecaniami, pokazując że nie stanowi zagrożenia, to wyparował za drzwi w stronę funkcjonariuszy jak jakiś odyniec. Dostał więc strzał z paralizatora, ale zamiast się złożyć, zatrzymać to zaczął jeszcze bardziej szarżować na policjantów. Co mieli zrobić, przytulić się do niego i pogłaskać, żeby się uspokoił? W USA udawanie kozaka przy policji może kosztować życie. Ja w sytuacji, gdy amerykański policjant z bronią w ręku wydaje mi polecenia, zaznajomiony z wszystkimi filmikami z amerykańskich interwencji, które na Sadola były wrzucane, najpierw bym się zesrał w majtasy, potem bym zdrętwiał jak kłoda i 15 razy się zastanawiał czy wykonuję wszelakie polecenia tak, by nie zostać odstrzelonym.
Zgłoś
Avatar
sberek38 2024-01-13, 16:06
zeroxdeys napisał/a:

Jeśli twierdzisz, że nożyczkami się nie da zrobić krzywdy, to mało wiesz o życiu. Spoiler, nożyczki mogą łatwo przebić tętnicę jak każde ostre narzędzie. Poza tym dali mu szansę, dostał taserem i nawet poczekali z tym czy przyniosło to skutek.



Nie o nożyczkach pisałem. Koleś już ledwo na nogach się słaniał...
Zgłoś
Avatar
Coffey 2024-01-13, 17:16
Rozumiem w polsce gdzie 90% policjantów to cioty ale jak trzeba mieć nasrane, że tam takie akcje robić
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2024-01-13, 17:22 1
maveric666 napisał/a:

Zlecenie w majestacie prawa



Bo każdy normalny człowiek szarżuje na policjanta z nożyczkami w ręku.
To takie normalne.
Zgłoś
Avatar
nemesisnt 2024-01-13, 17:27
sberek38 napisał/a:

Zbyt biały na taki pochopny odstrzał.
Krzywdy raczej nie był w stanie uczynić. Amerykańskie psy coraz bardziej przesuwaja granicę tolerancji odstrzału.



To choć dźgnę Cie nożyczkami, nawet takimi dla dzieci, i poczekajmy 3 minuty
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-01-13, 18:03
Ronoaro napisał/a:

Umarł bo był zbyt głupi i ogólnie niedojebany, by żyć w jakimkolwiek cywilizowanym społeczeństwie. No chyba, że w jakimś murzyńskim albo kacapskim, ale one trochę takie "średnio" cywilizowane.



Jakby był głupi to by wziął zszywacz do papieru.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-01-13, 18:26
Napisałem pod tym samym, ale na yt 'Fukin b1tch' (pisownia oryginalna, powiązane z kontekstem nagrania) i dostałem ostrzeżenie od pana żyda z jutuba że mi skasują konto jak będę tak dalej robił, odpisałem im czy mają na myśli to, za które płacę co miesiąc stówę (yt+gdrive), nie odpisali.
Zgłoś
Avatar
bonifacy1988 2024-01-13, 19:08
Zajebał mu paralizatorem przez co go zniosło i go zajebali bo jakoś nie widzę żeby szarżował
Zgłoś