18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
Avatar
Lobo24 2023-01-27, 20:41 2
Dwóch typów smacznie śpi na podłodze a ci ich budzą.
Zgłoś
Avatar
edgar_89 2023-01-27, 20:54 6
tvn24.pl/swiat/usa-paul-pelosi-maz-nancy-pelosi-zaatakowany-w-domu-w-k...

Grubo
Zgłoś
Avatar
niefrasobliwamariola 2023-01-27, 21:01
Oj oj mąż tej babki po uśpieniu ma chyba koszmary bo chrapię.
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2023-01-27, 21:07 5
Mąż kogo..?
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2023-01-27, 21:12 10
edgar_89 napisał/a:

Grubo



TVN jak zwykle pierdoli głupoty . Dobry ziomek włamywacz nawet pozwolił mu drinka zrobić? Yhy , jasne. I ta jego przerażona mina..



Zgłoś
Avatar
yaiba 2023-01-27, 22:03 4
Jeden z niewielu trendów z Ameryki które chętnie bym oglądał zaimplementowane w Europie.
Nasi politycy twierdzą sami, ze należy im się wszystko z automatu. Nie wiem ile się mieści w magazynku GROTa ale faktycznie, wszystko z niego im się należy
Zgłoś
Avatar
Nowyja2.0 2023-01-27, 22:04 2
3 osoba w państwie a mąż bez ochrony. Tak wiem, że jak ona jest na chacie to pełno Secret serwis ale kurwa naprawdę dwóch ludków nie mogli zostawić pod bramą?
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2023-01-27, 23:16 10
Lewackie "elity" powiedza pseudo dziennikarzom ze meska prostytutka to fan Trumpa, prawak i ekstremak a masy lemingow typu covidioci z sadistic, kupia to bez popitki i beda wszystkich nazywac foliarzami.
Zgłoś
Avatar
Januszolino 2023-01-27, 23:53 14
Przecież ten opis nie jest prawdziwy. Gość im się do domu włamał bo szukał Nancy Pelosi, obudził jej męża i pozwolił mu skorzystać z toalety skąd zadzwonił on na policje, a sadisticowa inteligencja wierzy, że to kłótnia kochanków xD
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2023-01-28, 1:05 6
Januszolino napisał/a:

Przecież ten opis nie jest prawdziwy. Gość im się do domu włamał bo szukał Nancy Pelosi, obudził jej męża i pozwolił mu skorzystać z toalety skąd zadzwonił on na policje, a sadisticowa inteligencja wierzy, że to kłótnia kochanków xD



Dokładnie i jeszcze się podniecają starym newsem
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-01-28, 1:26 1
Lewa ustawka. Niestety demokraci dobrzy w tym są.
Zgłoś
Avatar
xalk 2023-01-28, 2:16 1
GeorgeHarvey1 napisał/a:

TVN jak zwykle pierdoli głupoty . Dobry ziomek włamywacz nawet pozwolił mu drinka zrobić? Yhy , jasne. I ta jego przerażona mina..



a skąd ty kurwa wiesz jak było? xD Pod koniec października 2022 roku do rezydencja małżeństwa Pelosich wdarł się David DePape, który szukał byłej spikerki Izby Reprezentantów Nancy Pelosi. Ta była w tym czasie w Waszyngtonie. Mężczyzna miał się dostać do budynku około 2 w nocy, budząc śpiącego Paula Pelosiego - później pozwolił mu skorzystać z toalety, gdzie ładował się telefon, z którego późniejsza ofiara zadzwoniła po policję.

a zobacz jaki tu uśmiechnięty:

Zgłoś
Avatar
Scoo 2023-01-28, 4:39 3
A nikt z was widzę nie wpadł na to, że typ mógł być zestresowany i reagować całkowicie nieadekwatnie do sytuacji, a włamywacz kazał udawać, że wszystko jest w porządku?

Jak ja uwielbiam sadisticowych ekspertów od wszystkiego, a chuja się znają.
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2023-01-28, 9:28
Scoo napisał/a:

A nikt z was widzę nie wpadł na to, że typ mógł być zestresowany i reagować całkowicie nieadekwatnie do sytuacji, a włamywacz kazał udawać, że wszystko jest w porządku?
Jak ja uwielbiam sadisticowych ekspertów od wszystkiego, a chuja się znają.



Ten młotek to gra wstępna kochanków
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie