18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Mazurek Dąbrowskiego - gitara (metal)
n................i • 2012-11-09, 21:02
Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości postanowiłem nagrać własną (metalową) wersję Mazurka Dąbrowskiego
Zgłoś
Avatar
Crane94 2012-11-10, 5:08
Spłoń kurwa! Spłoń!
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-11-10, 8:09
A mi się to nie podoba i chuj! Nie przystoi tak grać hymnu. Nie mówię, że profanacja czy obraza ale kurwa bez przesady. Jak już chciałeś to nagrać to trzeba było zrobić to porządnie.
Zgłoś
Avatar
bauagan 2012-11-10, 8:58
nie stawia na koniec kloca na flagę, więc nie zbezcześcił
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2012-11-10, 9:11 1
ukcioo napisał/a:

chuj po same płuca za bezczeszczenie hymnu narodowego o.o



Walnij się w łeb ze swoim bezczeszczeniem
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2012-11-10, 9:18 2
ukcioo napisał/a:

chuj po same płuca za bezczeszczenie hymnu narodowego o.o



Bezczeszczenie? Ktoś już napisał, nieważne na czym, ważne jak! A zrobione bardzi dobrze...

Zresztą, granie rozmaitych hymnów przez róznych muzyków to norma, jak choćby wykonanie "God save the Queen" przez Hendrixa czy jak poniżej, przez Briana May'a:

Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2012-11-10, 9:36 1
Ale jesteś brzydki.
Zgłoś
Avatar
wyrwiszmat88 2012-11-10, 9:44
fajna blondyna tam nagina na tej gitarce
Zgłoś
Avatar
Szalonooki 2012-11-10, 11:09 4
ukcioo napisał/a:

chuj po same płuca za bezczeszczenie hymnu narodowego o.o



Coś Ci się kolego pomyliło, jak słusznie zauważono wcześniej, nie sam sposób wykonania hymnu jest ważny, ale jego wartość sama w sobie. Zresztą, nawet ruscy mają rockową wersję swojego hymnu i nie słyszałem, żeby wykonawców potraktowano jak Pussy Riot.



I pamiętaj, że orzeł biały w awatarze nie czyni z nikogo patrioty. A bzdurne gadanie tym bardziej.

I ostatni przykład łopatologiczny - jakbyś o mój wielki patrioto chciał chwilę donośną uświetnić linią dźwiękową hymnu narodowego, a pod ręką miał tylko metala z gitarą elektryczną, to cóż byś, biedny, uczynił?

Zgłoś
Avatar
denardes 2012-11-10, 11:20
rudy. i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
x................r 2012-11-10, 11:28
ukcioo napisał/a:

chuj po same płuca za bezczeszczenie hymnu narodowego o.o



co za chujew, tobie chuj po sam odbyt za to że jestes zjebany
Zgłoś
Avatar
chizhovskiy 2012-11-10, 12:34 1
automat perkusyjny... lame
Zgłoś
Avatar
pauauek 2012-11-10, 12:38
Super wykonanie, a co do @Szalonooki można nie lubić rusków, ale ich hymn jest zajebisty(tzn muzycznie, nie chodzi o słowa)
Zgłoś
Avatar
endriu5517 2012-11-10, 12:47 3
ukcioo napisał/a:

chuj po same płuca za bezczeszczenie hymnu narodowego o.o


Patriota kurwa od siedmiu boleści się znalazł. Tylko w Polsce jest takie pierdolone przekonanie, że Mazurek Dąbrowskiego może być wykonywany tylko przez filharmonię albo jakąś orkiestrę. W Szkocji nikt kurwa nie miał pretensji do Alestorma za "Flower of Scotland" a ten utwór to ich Hymn Narodowy. Oczywiście ze wszelkich interpretacji polskiego Hymnu oficjalnie wyłączamy te z Korei, bo to było zbezczeszczenie.
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-11-10, 14:46 1
Bezczeszczeniem hymnu narodowego jest śpiewanie go przez bandę najebanych dresów i innych tumanów, którzy w imię ojczyzny robią burdel w tyn kraju.
Ot, swoista interpretacja, dupy nie urywa ale jest ok.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-11-10, 15:11 1
Ohoho, znaleźli się prawdziwi patrioci co utożsamiają patriotów(oczywiście wszystkich oprócz siebie) z faszystami, nazistami, narodowcami i chuj wie kim jeszcze.
A tak poza tematem to czy ateistów aż tak bolą dupy, że nawet temat hymnu muszą sprowadzić do kościoła i religi?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie