18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Mcdonald
Olasty • 2013-10-20, 3:01
Sytuacja miała miejsce około godziny pierwszej w nocy, we Wrocławskim makdonaldzie koło ołówka i kredki. Wchodzimy sobie ze znajomym, grupka ciapatych przy ladzie czeka na zamówienie. Zachowują się jak ciapusy, głośno, hałaśliwie i na dodatek to ciapaci..... Zaczęli nas pojedynczo mierzyć więc my postawa napięta i mierzymy cwaniaczków, mówię do kumpla: Że chętnie bym ich wyjebał. (tak, wiem nie zrobił bym tego, ale marzenia.. ) Nagle podchodzi kierownik i wypierdala ciapatych za drzwi, zamyka je na klucz i idzie w stronę kas mówiąc pod nosem: jebani ciapaci..... Widok tych kurew kiedy to wpierdalały na zewnątrz jak zwierzęta bezcenny. Jednak jest nadzieja dla naszego kraju

Zgłoś
Avatar
A................r 2013-10-20, 3:25 27
Kręcąc się po uniwersytecie sam mam często doła, bo jak wpierdolisz takiemu ciapatemu albo asfaltowemu "studentowi" to cię wyjebią.
Więc muszę oglądać te ciemne,uśmiechnięte mordy i lepiące się do nich białawe szmateczki.
Swoją drogą, dopóki nie zacząłem studiować to nie miałem pojęcia jak dużo tego kolorowego ścierwa już do nas napłynęło.
Zgłoś
Avatar
tonieja 2013-10-20, 3:30 3
jaki kierunek wybrałeś?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-10-20, 4:11 185
A ja dzisiaj, za pracę u ciapatego, 3,5 godziny wczoraj i 6 godzin dzisiaj, dostałem równowartość około 300zł. Podczas gdy mój szef w Polsce, w firmie MIDEX w Jaworznie, wydymał mnie na 500zł. Nie miałem niestety żadnego dowodu przeciwko tej kurwie i ta kurwa dobrze o tym wiedziała, dlatego hajsu nie dostałem. Ale chodzi o sam fakt: Ciapaty w Anglii potraktował mnie, Polaka, lepiej niż mój rodak w mojej ojczyźnie. Rzygać mi się chce takimi jebanymi, cwaniackimi kurwami, którzy zwą się moimi rodakami...

Gdyby kiedykolwiek w Polsce doszło do rewolucji, to w pierwszej kolejności powinni zawisnąć skurwysyni, którzy świadomie i premedytacją dymali swoich rodaków.

I jeszcze jedna, ogromna różnica - Ciapaty za ciapatym będzie stał murem, choćby nie wiem co. Angol za Angolem, szwab za szwabem, Czech za Czechem, Amerykanin za Amerykaninem, itd. Z kolei Polak Polaka wydyma jak tylko będzie taka możliwość.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-10-20, 4:33 17
Olasty napisał/a:

mówię do kumpla: Że chętnie bym ich wyjebał. (tak, wiem nie zrobił bym tego, ale marzenia.. )



IM.
We Wrocławiu prof. Miodek autobusami popierdala - jak go zobaczysz to poproś o korepetycje.
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-10-20, 4:52 23
Bongamn nie dość że suszysz to coś kurwa za bardzo tych ciapatych bronisz? Co ci się kurwa dzieje?
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-10-20, 6:27 20
BongMan to mądry chłop, nie wiem, co go tu trzyma na tym portalu prócz sławy
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-10-20, 8:42 11
BongMan czasami coś takiego napisze jakby sam był ciapatym z pochodzenia.
Zgłoś
Avatar
uladrakula 2013-10-20, 9:33
Bongman i tu musi wylewać swoje żale i opowiadać o sobie. Chłopie, to nie forum do zapoznawania przyjaciół
Zgłoś
Avatar
niepowtarzalny 2013-10-20, 10:03
@BongMan

mhmmm
Zgłoś
Avatar
majnkraftboli 2013-10-20, 11:43 5
Z ciapatymi jedyną styczność miałem jak byłem na zawodach w Gdyni i zakwaterowali nas w akademiku medycznym , jako że 13 średnio rozgarniętych chłopa zostawionych samych sobie to zrobiliśmy popijawę i zawody w przeskakiwaniu krzeseł , było zajebiście jeszcze lepiej że 1 w nocy i nagle przyleciała jakaś ciapuska żebyśmy zamknęli ryję bo ona się do sesji egzaminu czy chuj wie czego uczy , skończyło się na to że zamilknęliśmy na jakieś 5 sekund po czym wszyscy jak jeden mąż wykrzyczeli "Go to Africa" i wróciliśmy do picia i darcia mordy , aż miło powspominać
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-10-20, 11:45 2
Hej biedaku, w Polsce problemem nie są ciapaci tylko Twoje zarobki oscylujące wokół 1600 netto. Dziwi mnie ta nagonka na ciapatych, w Polsce, a może wy ze zmywaków w UK piszecie?
Zgłoś
Avatar
matii914 2013-10-20, 11:46 2
BongMan napisał/a:

A ja dzisiaj, za pracę u ciapatego, 3,5 godziny wczoraj i 6 godzin dzisiaj, dostałem równowartość około 300zł. Podczas gdy mój szef w Polsce, w firmie MIDEX w Jaworznie, wydymał mnie na 500zł. Nie miałem niestety żadnego dowodu przeciwko tej kurwie i ta kurwa dobrze o tym wiedziała, dlatego hajsu nie dostałem. Ale chodzi o sam fakt: Ciapaty w Anglii potraktował mnie, Polaka, lepiej niż mój rodak w mojej ojczyźnie. Rzygać mi się chce takimi jebanymi, cwaniackimi kurwami, którzy zwą się moimi rodakami...

Gdyby kiedykolwiek w Polsce doszło do rewolucji, to w pierwszej kolejności powinni zawisnąć skurwysyni, którzy świadomie i premedytacją dymali swoich rodaków.

I jeszcze jedna, ogromna różnica - Ciapaty za ciapatym będzie stał murem, choćby nie wiem co. Angol za Angolem, szwab za szwabem, Czech za Czechem, Amerykanin za Amerykaninem, itd. Z kolei Polak Polaka wydyma jak tylko będzie taka możliwość.



A ten znowu wylewa tu swoje kurwa żale to że dałeś się wydymać dowodzi tylko tego jak wielkim głupcem jesteś. Skoro tak wielbisz ciapactwo to czemu nie spierdolisz do jakiejś Syrii czy chuj wie gdzie? Poza tym chuj kogo obchodzi to, że straciłeś swoje 500 zł wiec idź wyżal się na piekielnych czy coś
Zgłoś
Avatar
PegasiBierzeWDupe 2013-10-20, 11:46 3
@up
błyskotliwe
Zgłoś
Avatar
habumbabum 2013-10-20, 11:56 8
ależ jesteście durni. BongMan dobrze mówi tak naprawdę. ja też będąc kilka miesięcy w NL widziałam, jak turasy za turasami stoją murem w każdej sytuacji i pomagają sobie nawzajem, a polaczek swojego rodaka nawet za granicą tylko by w dupę kopał i kłody pod nogi podstawiał.

a co do tematu, to jebane cygaństwo w makdonaldach to jest zmora i koszmar i nienawidzę tych kurew za ten nieziemski syf, hałas i wszystko co przynoszą wraz ze sobą. popieram pomysł wypierdalania ich jak zwierzęta na zewnątrz i odżałowanie tej stówki utargu. a pracę moją uwielbiam, coby uprzedzić głupie docinki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie