18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
🔥 Focia z policjantem - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Pit89 2012-01-19, 23:22
Oglądałem na żywo, zajebisty mecz, obyśmy takie wykonanie Polaków oglądali na Euro w Futbołlu. Gratulacje i szacuneczek dla bramkaża Marcina Wicharego bo tak naprawde to on wygrał ten mecz !!!
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2012-01-19, 23:30 1
w sumie dlaczego do bramkarza? to jego rola zeby nie wpuszczac, brawa naleza sie calej druzynie.
Zgłoś
Avatar
Pit89 2012-01-19, 23:49
Dr.Ness napisał/a:

w sumie dlaczego do bramkarza? to jego rola zeby nie wpuszczac, brawa naleza sie calej druzynie.


No ja wiem kolego ale pisze tak dlatego że 4 piły pod rząd wybronił a Nasi (nie chce ich oczerniać) dopiero 4tą sytuacje wykorzystali... niestety ale itak ich wielbie i moja wypowiedź nie miała na celu ich ganić, więc nie hejtujcie mnie (czy jak to się tam mówi) Pozdro
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-01-19, 23:56 2
Kibicowanie naszym to nasz zasrany, gówniany, sadolski obowiązek. Nawet jeśli w naszej reprezentacji zagra "Będę go zjadł" Nakoulma. I nie pierdolić, że afroamerykanin! Gra dla nas!
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-01-20, 6:40
tylko konia nie zwal z tej podniety
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-01-20, 7:35 9
Zajebisty sport, zajebistych mamy zawodników, polska liga szczypiornistów też jest dobra... a to skorumpowana piłka nożna jest naszym narodowym sportem i w nią pompowane są największe pieniądze Chyba najwyższa pora się zastanowić moi drodzy
Zgłoś
Avatar
Brind'amour 2012-01-20, 10:32 1
Zgadzam sie. Sam trenowalem hokej na lodzie. Dosc ze sprzet drogi to jeszcze ekstraklasowcy zarabiaja gorzej niz 3 ligowy pilkarzyna, ktory i tak dorabia u bukmachera. Smutno jest gdy widze bylych olimpijczykow ktorzy pracuja jako wozny w szkolach. Ale najlepiej pompowac kase na pilke i w kadrze miec zawodnikow nie mowiacych po polsku
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-01-22, 4:59
ten sport jest tak zalosny, ze nawet kubica i malysz by sie nadali
p.s. jedzcie po mnie cwele jak lubicie nooba kubice i nooba malysza
Zgłoś
Avatar
Wszemir 2012-01-22, 6:01 1
ja tam lubię pociągi, a to nie jest serwis sportowy
Zgłoś
Avatar
Marian Paździoch 2012-01-22, 10:42
Pit89 napisał/a:


No ja wiem kolego ale pisze tak dlatego że 4 piły pod rząd wybronił a Nasi (nie chce ich oczerniać) dopiero 4tą sytuacje wykorzystali... niestety ale itak ich wielbie i moja wypowiedź nie miała na celu ich ganić, więc nie hejtujcie mnie (czy jak to się tam mówi) Pozdro



Tak może napisać tylko ktoś kto ogląda piłkę ręczną jak mu w tv pokażą. Przy tych obronach bardzo dużą robotę zrobili obrońcy. Jeśli ci dobrze sie ustawią i będą blokować to rzucający ma małe szanse na zdobycie gola. Wichary zagrał bardzo dobrze, ale gdyby nie drużyna o byłaby wielka kupa.
Zgłoś
Avatar
moalord2 2012-01-22, 11:16
WOW - super - OHH AHH - Moze odrazu na HARDA ? Chyba pomyliles servisy..
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-01-22, 13:33
Cytat:

Oglądałem na żywo, zajebisty mecz, obyśmy takie wykonanie Polaków oglądali na Euro w Futbołlu.


pan raczy żartować?
Zgłoś
Avatar
Takeda 2012-01-22, 14:41
Cieszę się z sukcesów naszych szczypiornistów i podziwiam ich osiągnięcia, ale jakoś mnie ten sport zupełnie nie ciągnie :|
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2012-01-22, 15:37
[quote="pakicito"
p.s. jedzcie po mnie cwele jak lubicie nooba kubice i nooba malysza



za duzo gier online, jak mozna noobem nazwac kubice czy malysza?
Zgłoś