18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
d................t 2013-07-28, 1:11 7
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-07-28, 1:13
nygas232 też o tym myślałem, może nie tyle wywołać wojnę co pokazać słuszność działań Zachodu.
Zgłoś
Avatar
Zizu Ziomek 2013-07-28, 1:17
To w Białymstoku? Bo chyba widziałem to ostatnio.
Zgłoś
Avatar
sermaster 2013-07-28, 1:24 1
Tak to Białystok. sadistic.pl/niedokonczony-meczet-w-bialymstoku-vt130683.htm poza tym temat już był, a meczet jest w budowie od 1994.
Zgłoś
Avatar
umcumcpolowka 2013-07-28, 1:25 1
Ten kto to zrobił jest pierdolonym baranem. Teraz zgodnie z tradycją religii pokoju kilku ciapaków się skrzyknie i w odwecie zgwałci jakąś lokalną panią albo jeszcze gorzej.
Zgłoś
Avatar
TheSadiztik 2013-07-28, 1:32
Dobra, wszystko fajnie, ktoś pomalował.
Nie lepiej jednak poczekać, aż to (niestety) będzie gotowe i wtedy dopiero pomalować?
Co za sztuka pomalować mur, który i tak będzie za jakiś czas malowany czy cokolwiek?
Ogólnie ja się nie znam, poprawcie mnie pizdy.
Zgłoś
Avatar
Q67 2013-07-28, 1:44 65
umcumcpolowka napisał/a:

Ten kto to zrobił jest pierdolonym baranem. Teraz zgodnie z tradycją religii pokoju kilku ciapaków się skrzyknie i w odwecie zgwałci jakąś lokalną panią albo jeszcze gorzej.



Zgłoś
Avatar
Lucato 2013-07-28, 1:53 2
Miałem przyjemność być w tym budynku (tak przyjemność bo klimat jest niesamowity)
Możecie mnie zlinczować, zwłaszcza, że to sadol, ale ku**a mać Muslimy w PL żyły od setek lat w zgodzie i jakoś nikt nie miał problemów z tym narodem tylko teraz jakiś hejt. Dobra fakt ciapatych też nie lubię.
Jeśli chodzi o ten budynek w Białymstoku to nie jestem do końca pewien czy to meczet. Jeśli ktoś był w tym budynku obok to jest schowana żółta tablica informacyjna, że to miała być szkoła

Więcej zdjęć tutaj
urbex.buczel.pl/2012/nieukonczony-meczet-mosque/
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-07-28, 2:49 6
@up wyp... ekhem, zmierzaj li co prędko ku bliżej nieokreślonej lokalizacji.
Zgłoś
Avatar
LadyE 2013-07-28, 3:25 10
Zgłoś
Avatar
dziurb 2013-07-28, 4:11
racja dzieci, żywy fakt: cyt: ":Muslimy w PL żyły od setek lat w zgodzie i jakoś nikt nie miał problemów z tym narodem".... na Rzeszowszczyźnie było ich chyba więcej... o Białymstoku nie wiedziałem - biję się w pierś... jaj zobaczyłem filmik, jaj żywcem tną głowę Bogu ducha winnemu inżynierowi amerykańskiemu, sam bym uciął 5-ciu te głupie łby...
Zgłoś
Avatar
kenzol 2013-07-28, 7:43 1
Spoko fotka, tylko czemu wstawiający ją musi się reklamować, że to jego pierwszy post?... Liczysz na darmowe piwa za inicjację czy jaki chuj??
Zgłoś
Avatar
modoc 2013-07-28, 8:35 1
ŚWINIE RYSUJCIE ŚWINIE
Zgłoś
Avatar
kermicik 2013-07-28, 9:33
proponuje rozrzucic mieso mielone- wieprzowe
Zgłoś
Avatar
Eleywan 2013-07-28, 10:03
Nie chce mi się cytować poprzednich wypowiedzi. Ale tak to miała być ich szkoła, tak temat podobny był chodziło o napis, tak będzie tych napisów więcej. Czemu teraz? Bo to nigdy nie zostanie dokończone, jest już zdewastowane, nie chcielibyście słuchać ich wycia 5 razy dziennie na swoim osiedlu prawda?
Anyway, w szkole obok już się gromadzą jacyś czeczeni/ arabusy i podskakuja do swoich rodzimych rytmów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie