18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Niedzwiedz23 2014-05-17, 21:04 17
Dam piwo, niech pomyślą, że rozumiem
Zgłoś
Avatar
saves 2014-05-17, 21:05 49
Niech muslimy walą glacami o glebę gdzie chcą, pod jednym warunkiem: na południe od Bosforu.
edit.
A może zrobić im dowcip? Skoro oni lubią tak wszystko wysadzać, to może wyjebać im ten bunkier zgodnie z ich najlepszymi tradycjami?
Zgłoś
Avatar
Incognito1984 2014-05-17, 21:09 75
W skrócie: muslimy mają ból dupy o to, że nie dajemy sobie wchodzić na głowę
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2014-05-17, 21:46 5
Ale w Wawie już jest meczet.
Zgłoś
Avatar
KolejnaJednostka 2014-05-17, 21:57 100
A moze podrzucic im glowe swini? Przeciez wtedy lipa? Najlepiej pare glow. Dlaczego jeszcze nikt o tym nie pomyslal?
Zgłoś
Avatar
-ogi- 2014-05-17, 21:57 15
saves napisał/a:


A może zrobić im dowcip? Skoro oni lubią tak wszystko wysadzać, to może wyjebać im ten bunkier zgodnie z ich najlepszymi tradycjami?



Na chuj rozwalać coś co się może przydać. Wystarczy zrobić tak, jak zrobili w Islandii, podrzucić świnie, dosłownie. Pokojowe rozwiązanie, ale jakże skuteczne.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-05-17, 22:40 26
ja pierdole...." nie dostaje pracy bo mam na imie mohamed" jak ja uwielbiam takie stwierdzenia...

Jebany jasnowdzi, to jest tak lewackie zdanie... że krwawi mnie dupa.
Ostatnio słyszałem w autobusie rozmowe blondyny z kims przez telefon " nie przyjeli mnie, czaisz to? mówie im, że jestem pełna energi, kreatywna, pełna pomysłów. Pytają mi się co wiem o ich drutexe, ich firma nie...to mówie im, że druty robią a ja im zrobie taki marketing że będa wszyscy ciągneli te druty jak głupi.... Nie przyjeli mnie bo pewnie jestem blondynką, jebać ich"

jak wszyscy to usłyszeli to smarkali ze śmiechu. Takie argumenty "nie przyjeli mnie bo" se w dupe wsadzcie
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-05-17, 22:50 6
we Francji lokalni pytani przez zagraniczne media odpowiadają po swojemu
w UK odpowiadają po angielsku
u szwabów szczekają po szwabsku
w Rosji po rosyjsku

czy tylko Polacy tak lubią się skurwić i gadać w innym języku na swojej ziemi? A gdyby tak szwab robił z Polakiem wywiad to ten też by zaszczekał?
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2014-05-17, 23:02 44
@up
Udzielając wywiadu dla zagranicznej telewizji, mówiąc po ichniemu pokazujesz, że nie jesteś trep z wypizdowa, a wykształcony człowiek. Zachód nie jest żadnym wzorem dla nas do naśladowania, ludzie muszą się pozbyć tego celowo zaszczepionego kompleksu niższości w końcu. Żyjmy po swojemu, jak to drzewiej bywało.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-05-17, 23:53 6
kurwa, jestem dumny...
Zgłoś