18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Medycyna
KAZ!K • 2011-01-04, 10:49
Cytat roku laureata nagrody Nobla z dziedziny medycyny, brazylijskiego onkologa Drauzio Varella:
"W dzisiejszym świecie wydaje się pięć razy więcej pieniędzy na środki zwiększające potencję i na silikon dla kobiet, niż na lekarstwa przeciw chorobie Alzheimera.Wynika z tego, że za kilka lat będziemy mieli mnóstwo starych kobiet z dużymi cycami i starych mężczyzn z twardymi penisami.

Za to nikt z nich nie będzie w stanie sobie przypomnieć, do czego im to jest potrzebne!!!"

Zgłoś
Avatar
Feragas 2011-01-04, 17:01
Ciekawe czy kobiety z penisami też zapomną do czego to służy bo trzeba do tego dodać że będą jeszcze kobiety z wielkimi twardymi penisami:)
Zgłoś
Avatar
Dr.Mengele 2011-01-04, 18:24
@Up, to jest już nudne, wymyśl coś nowego, bo ci kureki odkręcę.
Zgłoś
Avatar
Everal 2011-01-04, 18:29 1
@up
rzeczywistość i przyszłość nigdy nie jest nudna!
Zgłoś
Avatar
matx 2011-01-04, 22:40
@up,
przeszlosc? to wspolczuje ci doswiadczen seksulanych.
jesli dla ciebie rzeczywistoscia sa kobiety z kutasami to spoko, ja myslalem, ze podstawa u kobiety jest cipka, ale to juz kwestia gustu.
Zgłoś
Avatar
gracz 2011-01-04, 22:51
matx napisał/a:

@up,
przeszlosc? to wspolczuje ci doswiadczen seksulanych.
jesli dla ciebie rzeczywistoscia sa kobiety z kutasami to spoko, ja myslalem, ze podstawa u kobiety jest cipka, ale to juz kwestia gustu.



kwestia portalu
Zgłoś
Avatar
matx 2011-01-05, 1:11
gracz napisał/a:



kwestia portalu


chcesz powiedziec, ze jesli wiekszosc lasek na sadisticu ma kutasy to w realu tez ruchasz same shemale?
Zgłoś