18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Mein Kampf bestsellerem
Mycroft • 2016-01-12, 9:55
Guten Morgen Polacken jak to mawiają członkowie Jagdkommando Kebab...

"Siedemdziesiąt lat po opublikowaniu i kilka dni po wznowieniu biblia narodowego socjalizmu stała się bestsellerem.

Nakład wykupiono na pniu.

Pierwszy nakład wyniósł 4 tysiące egzemplarzy i pojawił się w księgarniach w ostatni piątek. Został wykupiony w ciągu kilku dni.
Obecnie książkę Adolfa Hitlera - jak się podkreśla: wydanie krytyczne - można kupić na eBay. Cena - 9999 euro, czyli około 10 890 dolarów.

Prawa autorskie do zapisków Adolfa Hitlera przez 70 lat były w posiadaniu Bawarii. ! stycznia tego roku wygasły.
Niemiecka Centralna Rada Żydów nie widziała przeciwwskazań do publikacji "Mein Kampf". Wydana po 70 latach książka jest opatrzona ponad 3,5 tysiącem komentarzy. Zdaniem środowiska żydowskiego, to właśnie one przyczynią się do obalenia "nieludzkiej ideologii Hitlera" i pomogą przeciwdziałać antysemityzmowi."

lŹródło : rp.pl
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-01-12, 10:01 2
papier toaletowy tańszy a zastosowanie widzę takie samo...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2016-01-12, 10:02 4
Jeżeli coś jest złe to chyba każdemu zdrowemu człowiekowi zapala się lampka ostrzegawcza gdy to czyta, nie potrzebuje komentarza który pokazuje mu dokładnie palcem co jest złe a co dobre, a akurat czytając "Mein Kampf" każdemu zdrowo myślącemu człowiekowi cały czas zapala się lampka "To był dobry pomysł", "To jest dobrze przemyślane", "Tu sie z nim zgadzam"...
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2016-01-12, 10:04
Co jest najciekawsze jesli chodzi o Mein Kampf ? Nie mozna udowodnić w 100% kto jest autorem tego działa... Rozni historycy zajmowali sie tym tematem i zdania są mocno podzielone. Tak jak na potrzeby wzbogacania Europy multi-kulti robi sie ustawki z imigrantami (kobiety i dzieci na zdjęciach czy 2738 osob na dziurawym pontonie a koleś obok w wodzie po pas... itd) tak samo mogło to wyglądać z książką Mein Kampf.

Wiadomo, że historię piszą zwycięzcy i na potrzeby pokrzywdzonego,wybranego narodu i "sześciu milionów" zamordowanych robiono już niejedną szopkę...
Zgłoś
Avatar
j................x 2016-01-12, 10:13 1
bloodwar napisał/a:

Jeżeli coś jest złe to chyba każdemu zdrowemu człowiekowi zapala się lampka ostrzegawcza gdy to czyta, nie potrzebuje komentarza który pokazuje mu dokładnie palcem co jest złe a co dobre, a akurat czytając "Mein Kampf" każdemu zdrowo myślącemu człowiekowi cały czas zapala się lampka "To był dobry pomysł", "To jest dobrze przemyślane", "Tu sie z nim zgadzam"...

mi się włączała lampka pod tytułem co ja czytam co to za bełkot, ta książka jest po prostu źle napisana, nie mówiąc już o głupawej treści jaką niesie ze sobą
Zgłoś
Avatar
C................l 2016-01-12, 10:19
Czekam na polskie wydanie.
Zgłoś
Avatar
marcin1414 2016-01-12, 10:25
Młode niemiaszki też chcą wiedzieć jak się rozprawić z brudem, tylko że tym razem najbardziej znienawidzoną nacją będą arabusy
Zgłoś
Avatar
Volfodzio 2016-01-12, 10:25
Z podręczniczka małego nazisty zrobili dwutomową lochę... Ciekaw jestem tych "komentarzy", zapewne mocno lewicowych i wychwalających obecny stan rzeczy
Zgłoś
Avatar
goofastfood 2016-01-12, 11:52 1
Mycroft napisał/a:

"Siedemdziesiąt lat po opublikowaniu


Książka została opublikowana w 1925 roku (1 cześć), 1927 (druga), czyli prawa autorskie Bawarii wygasły w 1997... Dziwna sprawa???
Jestem pewien, że książkę wydano ponownie w dobie kryzysu imigracyjnego tylko przypadkiem i nie ma ona budować żadnych wrogich nastrojów.
Zgłoś
Avatar
Galin 2016-01-12, 18:51
@up

Dokładnie jak piszesz kolego. Czysty przypadek...
Zgłoś
Avatar
POPISowyNumer 2016-01-12, 19:26 4
@up
Prawa autorskie wygasają 70 lat po śmierci autora.
Zgłoś
Avatar
aleleble 2016-01-13, 12:09
@up

A jesteś pewien,że Hitler zmarł w 45?

Może specjalnie upozorował swoją śmierć,żeby teraz zgarnąć hajs z odszkodowania za nielegalną dystrybucję jego książki.
Zgłoś