18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
gonzu96 2012-11-11, 2:26
modzgi napisał/a:

TO jest Cerkwia!!

Cerkiew. Cerkiew debilu....

rusofil napisał/a:

Kolejny debil w necie. Jaka kurwa mekka? To cerkiew, idioto. Wracaj do nauki, bo inaczej nie zdasz testu gimnazjalnego.

Nie zdołasz już usprawiedliwić swojego debilizmu, nie musisz nawet próbować. I jeszcze ta "cerkwia" Zainstaluj sobie jakiegoś spellcheckera do przeglądarki, bo aż żal dupę ściska.


Ja pierdole.... Piwo jej przypadkiem wystawiłem. Znaczy nie tak do końca przypadkiem bo wypowiedź ok ale jak zobaczyłem nick... No chuj mnie strzelił. @ Rusofil - chcesz do dzioba? Nie wiedzieć czemu mam na to ochotę
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-11-11, 3:50
gonzu96 napisał/a:

Cerkiew. Cerkiew debilu....

Ja pierdole.... Piwo jej przypadkiem wystawiłem. Znaczy nie tak do końca przypadkiem bo wypowiedź ok ale jak zobaczyłem nick... No chuj mnie strzelił. @ Rusofil - chcesz do dzioba? Nie wiedzieć czemu mam na to ochotę



Zawiało mi gimnazjum. Ile masz lat, 14? Jak cię drażni wszystko, co się z Ruskimi kojarzy, to muszę cię zmartwić: nawet jeśli wywalisz im to w twarz, i nawet jesli nie dostaniesz wpierdolu, to oni i tak będą. A najlepiej idź się powieś, bo co mój nick będzie cię do końca życia wkurzał? Szkoda by było, jeszcze paranoi dostaniesz jakiej i u wariatów wylądujesz.
Zgłoś
Avatar
P................e 2012-11-11, 20:10
coolfon napisał/a:

debil, kurwa debil w esensji



Esencji*
Zgłoś
Avatar
gonzu96 2012-11-12, 4:30
rusofil napisał/a:



Zawiało mi gimnazjum. Ile masz lat, 14? Jak cię drażni wszystko, co się z Ruskimi kojarzy, to muszę cię zmartwić: nawet jeśli wywalisz im to w twarz, i nawet jesli nie dostaniesz wpierdolu, to oni i tak będą. A najlepiej idź się powieś, bo co mój nick będzie cię do końca życia wkurzał? Szkoda by było, jeszcze paranoi dostaniesz jakiej i u wariatów wylądujesz.


Biedny tumanie... nie o nick mi tutaj chodzi, a Twoje zjebane komentarze. Nawet już kilka razy miałem nieprzyjemność do nich nawiązywać. Mam się powiesić, bo wkurza mnie Twój nick? Gdyby nawet wkurzał - nie jestem tak małostkowy jak Ty. Może prosty ale nie prostacki.
Zgłoś