18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:06
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:46
Avatar
AnnaNowakowska 2024-09-29, 8:39 12
Z miłą chęcią bym tak zrobił tylko na marszu jakiś feminazistek
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-09-29, 9:13 1
Rozsmarował ich jak gówno po asfalcie.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-29, 9:38 8
Mam pomysł na zajebistą gierkę: symulator rozjeżdżania procesji i pielgrzymek w Polsce. Im więcej trafisz pierdolniętych fanatyków pod odpowiednim kątem i szybkością, tym więcej punktów.

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
saves 2024-09-29, 10:36 2
Karrramba!!!! Jak to sie mogło stać?
Zgłoś
Avatar
Joachim 2024-09-29, 11:02 16
Geraldinio napisał/a:

Mam pomysł na zajebistą gierkę: symulator rozjeżdżania procesji i pielgrzymek w Polsce. Im więcej trafisz pierdolniętych fanatyków pod odpowiednim kątem i szybkością, tym więcej punktów.



Zajebisty pomysł. Ja też mam jeden. Usuń konto. Wszyscy będą ci bardzo wdzięczni
Zgłoś
Avatar
onucek 2024-09-29, 11:45 1
Dios mio!
Zgłoś
Avatar
Dziamdzi91 2024-09-29, 12:46 2
Joachim napisał/a:

Zajebisty pomysł. Ja też mam jeden. Usuń konto. Wszyscy będą ci bardzo wdzięczni



Skoro można rozjeżdżać feministki to można i konserwatywki i ich przydupasów.
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel 2024-09-29, 12:49 3
Była procesja, była i nagle jej nie ma

Zgłoś
Avatar
dojebywator 2024-09-29, 13:20 1
ale skąd w nim tyle natchnienia , na co on liczył na aplauz ?
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-29, 20:33 2
Joachim napisał/a:

Zajebisty pomysł. Ja też mam jeden. Usuń konto. Wszyscy będą ci bardzo wdzięczni



Nie wchodzi w rachubę, za bardzo bawi mnie wkurwianie i podpuszczanie takich kato prawackich popierdoleńców i beka, gdy się nakręcają

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
Joachim 2024-09-29, 20:49
Geraldinio napisał/a:

Nie wchodzi w rachubę, za bardzo bawi mnie wkurwianie i podpuszczanie takich kato prawackich popierdoleńców i beka, gdy się nakręcają



No to sam widzisz, że nie udało ci się wkurwić i podpuścić żadnego, kato prawaka. Chodzi o to, że te twoje żarty, są po prostu słabe
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-29, 20:54
Joachim napisał/a:

No to sam widzisz, że nie udało ci się wkurwić i podpuścić żadnego, kato prawaka. Chodzi o to, że te twoje żarty, są po prostu słabe



Ale sugestia o usunięciu konta jest klasycznym, wręcz podręcznikowym przykładem wkurwienia katoprawaka, który nie ma już argumentów

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
Joachim 2024-09-29, 21:06
Geraldinio napisał/a:

Ale sugestia o usunięciu konta jest klasycznym, wręcz podręcznikowym przykładem wkurwienia katoprawaka, który nie ma już argumentów



Aha, chyba że tak. No to nie usuwaj konta, ale chociaż wyjdź z urojenia, że jesteś zabawny
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-30, 9:57
Geraldinio napisał/a:

Nie wchodzi w rachubę, za bardzo bawi mnie wkurwianie i podpuszczanie takich kato prawackich popierdoleńców i beka, gdy się nakręcają



Dziwne masz te fetysze. Na ogół ludzie cisną po tobie jak po taniej suce, ale skoro to cię nakręca to ok.
Zawsze możesz skończyć żrąc gówno, ale ten etap jeszcze przed tobą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie