18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
W Meksyku tłum wymierzył sprawiedliwość czterem podejrzanym o porywanie dzieci. Wśród nich był członek biura prokuratora, którego podpalili. Jako jedyny z nich zmarł. Jak za mocne to przenieście proszę na harda, a nie wypierdalajcie, bo trochę się narobiłem przy tym





I jeszcze zdjęcia bohaterów











______________

"Głupota to więzienie, z którego nigdy się nie wychodzi. Nie ma zwolnień za dobre sprawowanie, każdy kibluje tam na dożywociu"
Zgłoś
Avatar
PERKUN 2018-09-29, 7:40 2
Chyba go nie polubili.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2018-09-29, 8:58 3
No i to jest prawdziwa demokracja, wolne kurwa sądy
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-09-29, 12:43 8
Ciekawe czy te podejrzenia były słuszne bo jak nie to co powiedzą? Sorry, zlinczowawszy i podpaliliśmy cie niesłusznie a ty i tak jesteś martwy, przykro nam.

DzidaZawodnik napisał/a:

No i to jest prawdziwa demokracja, wolne kurwa sądy



Zbyt wiele ciemnoty i chamstwa jest na świecie, zaraz by znowu ludzie na stosach płonęli bo somsiad podjebał kogoś za czary a tak naprawdę chciał tylko mieszkanie zamienić bo tamci mieli na tym piętrze co chciał, albo typ by wisiał za pedofilię podjebany przez jakąś dorosłą laskę, która się do niego zalecała a on śmiał odrzucić jej zaloty bo byłą pyskatym pasztetem.

______________

już raz mnie zaprosili.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-09-29, 14:54 3
Jeszcze nie na hardzie? Cholera, może jeszcze jest ratunek dla sadistica.
Zgłoś