18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
avocado20 2012-08-10, 11:02 4
Możecie się śmiać, że jestem wsiok i burak, ale to był chyba jedyny polityk, którego naprawdę interesowały sprawy rolników.
Zgłoś
Avatar
masafahi 2012-08-10, 11:03 1
A Borowski stary komuch.
Zgłoś
Avatar
extrime 2012-08-10, 11:03 10
Przykre jest to że gdy ten człowiek żył , każdy bez wyjątku szydził z niego , że wieśniak słoma z butów wystaje itp... a Facet miał jaja jak kule do kręgli mówiąc takie rzeczy, narażając własne życie. Skończyło się każdy wie jak , liczył na poparcie opinii publicznej, która słuchając jak daleko posunięta jest korupcja w tym kraju wolała w dalszym ciągu szydzić z Leppera niż wysłuchać co ma do powiedzenia.
Zgłoś
Avatar
RedViper 2012-08-10, 11:10 3
Może i wieśniak, może niezbyt mądry, ale jednak prawdę mówił.
Zgłoś
Avatar
lajka 2012-08-10, 11:23 5
Zawsze darzyłem Leppera dużym szacunkiem tylko szkoda mi ludzi 'lekkiego' myślenia którzy uwarzali Leppera za debila i śmieli się z niego był bezpośredni i to mi się w nim podobało i walczył o Polskie czy się z niego śmieil czy nie a teraz idzcie oglądać swoich idoli na TVN24 których wybraliście. tylko nie pierdolić mi kto na kogo głosował .
Zgłoś
Avatar
juki 2012-08-10, 12:26
Wiekszosc tych swin z Wiejskiej powinna wziac przyklad z Andrzeja i odejsc do nieba, jak tam dojda do wladzy to sprzedadza wszystko diablu
Zgłoś
Avatar
Nakwasowany 2012-08-10, 12:28 10
Teraz zaczynacie go cenić, a wcześniej wszyscy się z niego śmiali. Ja już od początku widziałem w nim potencjał, potrafił w inteligentny i sarkastyczny sposób ośmieszyć prezenterki i prezenterów tvn, którzy próbowali zrobić z niego idiotę. Niby chłop ze wsi, a potrafił się lepiej zachować niż nie jeden z elyty. Niestety zniszczyli człowieka, najpierw próbując go wplątać w sex aferę, a potem "popełniając na nim samobójstwo".
Zgłoś
Avatar
dzejosB 2012-08-10, 12:39 1
Wszyscy ciągnęli z niego łacha za życia, a teraz czynią z niego proroka.
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-08-10, 12:57 5
tutaj coś do wysłuchania i przemyślenia


a tutaj na rozluźnienie
Zgłoś
Avatar
PawelZet 2012-08-10, 13:38 1
był niewygodny więc mu popełnili samobójstwo
Zgłoś
Avatar
dante990 2012-08-10, 14:14
Nie wiedziałem że Andrzej miał usata.
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-08-10, 14:25
Cytat:

Usatami



USAT - United States Army Transport
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2012-08-10, 14:30 4
Może i był lewakiem, ale napewno nie był czerwony. Co dzień tracimy prawdziwych patriotów. Władza niszczy nie tylko przez samobójstwa, ale również za pomocą machiny biurokratycznej, która niszczy średnią i biedną klasę społeczną czyli praktycznie całe państwo. Jedyne na co teraz czekam to listopad... ooo tak kurwa niech ten czas nadchodzi jak najszybciej i na marszu niepodległości chcę widzieć setki tysięcy ludzi, którzy przyjadą manifestować polską niepodległość i obalać rząd. Mam nadzieję że z polski wyjdzie iskra, która rozleje się na całą Europę. Moim marzeniem jest widok upadających rządów i polityków wypędzanych do Somalii, aby tam ziściły się ich orwellowskie marzenia o budowie socjalistycznych unii afrykańskich. Już im tam kurwa murzyny głupie bo głupie, ale by im pokazali gdzie się banany zbiera i wielbłądy doi. A w Polsce nastanie pełna wolność jednostki i wolny rynek. Ehh kurwa to boli, boli mnie to co się dzieje z Polską. Boli mnie ignorancja ludzi na tą sytuację. Licze na was drodzy sadyści. Przyszłość należy do nas!!! 11.11.2012 WARSZAWA MUSISZ TAM BYĆ!

Ps. Andrzej w Eurogównie
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2012-08-10, 14:59
Po tym co oglądaliśmy możemy dowiedzieć się z jakiego powodu zostało mu " popełnione samobójstwo " ; ) a prościej czemu go usunęli jak wielu innych ostatnio... ;p
Zgłoś
Avatar
pakitoo 2012-08-10, 14:59 2
Prawda jest taka, że gdyby nie Lepper to rolnicy w 2000 roku by z głodu zdechli. Te jego blokady nam (rolnikom) pomogły przeżyć. Dlatego takie miał poparcie na wsi. Fakt że był zbyt prostym człowiekiem do polityki. Cwańsi go wykończyli, bo to był taki typowy chłopek roztropek. Nie był głupi, ale był naiwny. W jego partii znalazło się za dużo złodziei, ale Samoobrona to była i moim zdaniem nadal jest idealna partia opozycyjna. Taka, która ma z 5-7% poparcia - czyli za mało do koryta, a w sam raz żeby mieć możliwość wyciągania brudów ekip rządzących. Największym politycznym błędem Leppera było wejście w koalicję. Koryto z którym walczył go zniszczyło.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie