18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
SzybkiLopez 2009-07-16, 18:33 1
ParaSiTe_89 napisał/a:

i co w tym specjalnego? tapping to jedna z podstawowych technik gry na gitarze, więc nic do podziwiania tu nie widzę.



Co specjalnego? W sumie nic, ale ładne i oryginalne wykonanie. A tapping oburęczny to raczej nie jest technika podstawowa (zwykły tapping może i tak). Ja sie zgadzam ze ten filmik nie rzuca na kolana ale wg mnie jest całkiem niezły.

ParaSiTe_89 napisał/a:

jeśli Ty mnie chcesz uczyć grać na gitarze to raczej źle trafiłeś



Nie wiesz czy źle trafił bo choćbyś nie wiem jakim gitarowym rozpierdalaczem nie był to zawsze będzie ktoś lepszy od ciebie (może blackhunter to własnie taki ktoś) a jak sie lansujesz turboskillem to wrzuć dowód, wtedy też pozgarniasz pochwały.
Zgłoś
Avatar
Łukasz 2009-07-16, 21:22 1
A mi dla odmiany się nie podoba...
Zgłoś
Avatar
ParaSiTe_89 2009-07-17, 8:19
no właśnie
więc kwestia - po co? żeby ktoś sie podjarał, ktos inny zgnoił?
potem wysłuchiwać komentarzy super hiper gitarzystów którzy robią "ŁOOOOO" na solówce z "Master Of Puppets", nie, dzięki, nie takiej publiki szukam
gram swoje a o moich umiejętnościach mają pojęcie ludzie, z którymi gram i to wystarcza w pełni.
i nigdy się skillem nie lansowałem bo zdaję sobie sprawę, że są ludzie lepsi, ja tylko odparłem zarzut, że nie wiem o czym mówię i że się nie znam nie zabieram głosu w tematach, na których sie nie znam - trak na przyszłość
nie było tematu.
Zgłoś
Avatar
I_T_I 2009-11-22, 22:07
Jak dal mnie zupełna kicha ale to chyba dlatego ze miałem ten otwór pod rękom i sobie porównałem no i tempo nie te.

Na moje mistrzem tappingu jest Adam Fulara
Zgłoś
Avatar
A................e 2009-11-22, 22:47
"Jak dal mnie zupełna kicha ale to chyba dlatego ze miałem ten otwór pod rękom i sobie porównałem no i tempo nie te. "

chybaś dupe pod tom rekom miał ze Ci otwór nie pasował

jak dla mnie filmik niezły, facet ma talent. I jak juz nie raz było napisane- wrzućcie geniusze swoje wypociny to się zobaczy kto jest jaki super jak przyjdzie co do czego
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2011-11-10, 18:56
parasite kurwa specjalista
sądząc po ikonce to napierdala mistrzowsko - w guitar hero
a prawdziwej nigdy nawet nie trzymał
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2011-11-14, 19:01
kurde ale tutaj muzykow, i jeden lepszy od drugiego... szczerze to ja slysze tylko jakies dziwne brzdęki.
Zgłoś