18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Metallica
Muder • 2012-03-07, 11:10
Za dużo tego dóbstepu na sadolu. Wrzucacie te brzęczenie kurwa prawie codziennie, jakby to kogoś miało zainteresować.
Ci kolesie nigdy nie potrzebowali gołych gimbusek machających dupą przed kamerką, żeby być popularnymi i ściągać na każdy koncert po kilkadziesiąt tysięcy ludzi (tak kurwa, grają na stadionach, lotniskach i w jebitnych halach sportowych, a nie w małych śmierdzących klubikach).
Patrzcie i słuchajcie dóbsrepowcy, przedstawiam wam legendę- Metallica.



I kurwa nikt mi nie wmówi, że skomponowanie utworu dubstepowego jest trudniejsze, niż skomponowanie prawdziwej piosenki (bez różnicy czy to metal, jazz, blues, czy chociażby hip-hop). I kurwa nikt mi nie wmówi, że taki Szkrileks to artyści albo muzycy. To są informatycy i kurwa pogódźcie się z tym.
Umrzyjcie i niech ta piźnięta moda się skończy.
Zgłoś
Avatar
duży 2012-03-07, 14:10 1
Muder napisał/a:

Za dużo tego dóbstepu na sadolu. Wrzucacie te brzęczenie kurwa prawie codziennie, jakby to kogoś miało zainteresować.



Pomyliłeś forum kolego. To NIE JEST FORUM MUZYCZNE!! To jest SADISTIC, to miejsce na, jak sama nazwa wskazuje, sadystyczne rzeczy. I nic bardziej sadystycznego dla uszu niż codzienna dawka dubstepu. Więc bądź tak grzeczny, zabierz swe zabawki i leć na forum Viva albo 4Fun itp.

Postulat: Zakazać wrzucania muzyki na Sadisticu. Chyba że to jakieś wideo z koncertu, na którym ktoś otwarcie złamał sobie kręgosłup
Zgłoś
Avatar
Pit89 2012-03-07, 14:11
a ja na wasza dyskusje tak
Zgłoś
Avatar
jokotones 2012-03-07, 14:17
Co to kurwa? Portal Muzyczny?
Zgłoś
Avatar
CzlowiekKupa 2012-03-07, 14:18
Megadeth i tak lepszy
Zgłoś
Avatar
dram09 2012-03-07, 14:28 3
Templariusz Mariusz napisał/a:

Amen
Obrazek
Z pozdrowieniami dla fanów Dópstepu.



Tez pozdrawiamy
Zgłoś
Avatar
mr W 2012-03-07, 14:32 3
Dubstep za jakiś czas umrze jak każda moda. Rock będzie żył wiecznie.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-07, 14:33
mr W napisał/a:

Dubstep za jakiś czas umrze jak każda moda. Rock będzie żył wiecznie.



Eee, na murkach widywałem niegdyś napisy "punks not dead". Wydaje mi się, że rocka to nie dotyczy.
Zgłoś
Avatar
bokun1237 2012-03-07, 14:35 2
rock i inne ścierwo tego typu banda brudasów i ćpunów przykład mamy na Woodstock co roku

Nie podoba ci się dubstep to kurwa nie słuchaj

Brudasy na koncercie --->

Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-03-07, 14:37 10
Czytam komentarze i się zastanawiam gdzie ja kurwa trafiłem? Na forum gimnazjum specjalnego numer 2 w Pcimiu? Ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
stanek1235 2012-03-07, 14:39
Lagg forum post do usuniecia
Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2012-03-07, 14:39 5
To chuj... idac tokiem myslenia autora tego tematu i ja wrzuce cos od siebie.

"Chuj w dupe kazdemu kto slucha odmiennej muzyki niz ja, nie lubie czegos to musze to zgnoic a jedyne co powinni ludzie sluchac to to, czego slucha masa pseudo normalnych ludzi..."

Muzyka jest roznoraka, gusty muzyczne tez, wiec przestancie pierdolic ze dubstep jest do dupy, ze jedynie kurwa bieber jest moim masterem itp... przestancie wkoncu najezdzac na siebie nawzajem bo 90% ludzi tutaj piszacych ze dubstep to gowno, w rzeczywistosci slucha go na codzien badz tez ma kilka utworow ktore mu sie podobaja. Jedynie pisza tutaj takie glupoty bo to teraz w modzie.

A teraz posluchacie sobie czegos jeszcze gorszego od dubstepu. I mam to gdzies ze dla was sa to odglosy z budowy, czy zacinajaca sie wiertarka... Bede tego sluchal i BA, jezdzac po miescie bede was jeszcze bardziej gnebil tym puszczajac ja na cala moc glosnikow.

Peace.

Zgłoś
Avatar
stanek1235 2012-03-07, 14:40
@ LAgg Forum usunac posta
Zgłoś
Avatar
p................5 2012-03-07, 14:40
bokun1237 napisał/a:

rock i inne ścierwo tego typu banda brudasów i ćpunów przykład mamy na Woodstock co roku

Nie podoba ci się dubstep to kurwa nie słuchaj

Brudasy na koncercie --->





O ja pierdole, ten w ogrodniczkach jaki bitny
Zgłoś
Avatar
coldkilla 2012-03-07, 14:46
nie wiem jak wam ale jak dla mnie metale i ten styl cały zawsze kojarzył mi się z brudasami i tanimi winami helupa te sprawy pozdro...
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-03-07, 14:48
To nie jest forum muzyczne, religijne, polityczne, o zwierzętach ani o Madzi.
A jednak mnóstwo było już o tym tematów, setki komentarzy i nie było z tego tragedii, czasem tylko trochę spiny, czasem trochę niewybrednych słów, ale zawsze jakaś dyskusja, którą ludzie czasem nawet starali się uczynić pożyteczną.
Równie dobrze mogę wrzucić jakiś słodziutki film ze słodziutkimi pchlarzami, choć to nie jest forum kynologiczne, prawda? Więc bez spiny, stanek1235 i wszyscy inni. Weszło na główną, dostało mnóstwo piw i mnóstwo komentarzy, czyż nie o to chodzi?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie