18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
MadDave 2019-06-23, 15:05
Nigdy chyba nie pojmę jak można być taką zacietrzewioną kurwą i z takim uporem utrudniać ludziom życie. Chciałbym kiedyś poznać jednego z tych szeryfów żeby się dowiedzieć co im siedzi w głowach i czym się kierują postępując w taki sposób.
Zgłoś
Avatar
martils 2019-06-23, 15:16
Kurwa ! - nie poznałem w pierwszej chwili - Poznań !!! Ten zjebus musiał być spod Leszna
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2019-06-23, 15:49 2
No ja się coraz częściej przekonuję, że jazda na suwak w Polsce jest zwyczajnie bez sensu. Stoi się w korku dokładnie tyle samo czasu, bo Polak nie zachowa odpowiedniej odległości, tylko musi zaraz przy zderzaku auta poprzedzającego. W Polsce znaczna część kierowców włącza się na właściwy pas kilka kilometrów wcześniej, potem jeszcze kogoś wpuszcza i przez to wychodzi na to, że przejeżdża 5 samochodów z pasa kończącego się na 1 z normalnego. Poza tym w Europie Zachodniej zachowuje się odległość do auta poprzedzającego i suwak przeprowadza się nawet nie zwalniając, tylko na moment zwężenia redukując odległość między samochodami. W Polsce i tak trzeba jechać na zderzaku, więc trzeba się zatrzymać, żeby wpuścić kogoś z drugiej strony i automatycznie idea jazdy na suwak kompletnie traci sens.
Zgłoś
Avatar
black_fucker 2019-06-23, 16:03 1
Justynka, z calym szacunkiem do Twojego mlodego wieku ale tak wlasnie mysli ten idiota w skodzie, wiec jak pojezdzisz troszke wiecej to sie nauczysz niepisanych zasad na drodze
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-06-23, 18:06 1
Justynka99 napisał/a:

No ja się coraz częściej przekonuję, że jazda na suwak w Polsce jest zwyczajnie bez sensu. Stoi się w korku dokładnie tyle samo czasu, bo Polak nie zachowa odpowiedniej odległości, tylko musi zaraz przy zderzaku auta poprzedzającego. W Polsce znaczna część kierowców włącza się na właściwy pas kilka kilometrów wcześniej, potem jeszcze kogoś wpuszcza i przez to wychodzi na to, że przejeżdża 5 samochodów z pasa kończącego się na 1 z normalnego. Poza tym w Europie Zachodniej zachowuje się odległość do auta poprzedzającego i suwak przeprowadza się nawet nie zwalniając, tylko na moment zwężenia redukując odległość między samochodami. W Polsce i tak trzeba jechać na zderzaku, więc trzeba się zatrzymać, żeby wpuścić kogoś z drugiej strony i automatycznie idea jazdy na suwak kompletnie traci sens.



Ja pierdolę ale pierdolisz.
Kurwa jak wejdę na kompa to sie dopierdole dokladniej bo na tel za duzo pisania. Sama sobie zaprzeczasz.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2019-06-23, 19:45 4
Velture napisał/a:

Ja pierdolę ale pierdolisz.
Kurwa jak wejdę na kompa to sie dopierdole dokladniej bo na tel za duzo pisania. Sama sobie zaprzeczasz.



Daj jej spokój. To dziewczyna na dodatek młoda. Ona jest stworzona do miłości a nie kierowania autem...
Zgłoś
Avatar
Alonso 2019-06-24, 9:26
Jestem Polakiem i nikt nie ma prawa mnie wyprzedzić. Maria Konopnicka tak napisała w Rocie.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2019-06-24, 13:16 2
Velture napisał/a:

Ja pierdolę ale pierdolisz.
Kurwa jak wejdę na kompa to sie dopierdole dokladniej bo na tel za duzo pisania. Sama sobie zaprzeczasz.



Burza argumentów chyba przeszła bokiem
Zgłoś
Avatar
sereja3 2019-06-28, 8:11
Velture tak się chce dopierdolić, że do tej pory pisze swojego posta
Zgłoś