18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Metro 2033-Film fanów
taos • 2013-07-20, 17:39
Witajcie Sadole.
Dzisiaj mam wam do pokazania piękny film stworzony na podstawie książki/gry Metro 2033. Filmik został stworzony przez grupę fanów, jest to krótki trailer po którym raczej nie należy sie spodziewać wyjścia pełnej wersji.
Wrzucam to na Sadistica ponieważ świat Metro 2033 to świat pełen krwi,umarlaków, mutantów, krótko mówiąc idealny materiał na sadistica
(Jeden z pierwszych moich postów,proszę nie bić )
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-07-22, 19:58
My cię bić nie będziemy tylko zrobimy na tobie ubój rytualny
Zgłoś
Avatar
recelo 2013-07-22, 19:58 1
@kuropatwa121
Przypominam o twoim zadaniu bo chyba zapomniałeś
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-07-22, 20:24 6
Film w uniwersum Metra, ok, ale najpierw chcę film w uniwersum Fallouta.
Zgłoś
Avatar
CzłowiekRafał 2013-07-22, 20:31
@autor A czemu niby nie spodziewać się pełnej wersji? Na podstawi s.t.a.l.k.e.r.a mamy dziesiątki ruskich książek, jedną polską ("Ołowiany świt" autorstwa Michała Gołkowskiego) i naprawdę niezły fanowski film, niestety нихуя nie pamiętam tytułu - ale jest to na prawdę dobra, jak na amatorszczyznę, godzinna produkcja.

@Hrodgar: filmu nie ma, niestety, ale masz tu serial na pocieszenie^^ vtfilms.com/nukabreak/
Zgłoś
Avatar
Meph1k 2013-07-22, 20:47
Powiem tyle: O kurwa!
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-07-22, 21:07 1
Wincyj! Metro 2033 była jedną z niewielu książek w której czułem klimat i wszechobecne niebezpieczeństwo. Świetnie napisana, a sądząc po końcówce trailera...może doczekamy się pełnej wersji.
Zgłoś
Avatar
sard 2013-07-22, 21:24
Prędzej czy później ktoś połozy na tym łapę i zrobi film... fajnie by było by zrobiła to ekipa od "Nocnej straży" czy ludzie o "9 kompani

Wtedy waliłbym w ciemno do kina i to pewnie nie raz... choć kto by nie zrobił i tak pójdę
Zgłoś
Avatar
eneska 2013-07-22, 21:51 15
Zgłoś
Avatar
Aguire33 2013-07-22, 21:52 8
Mam nadzieję, że film na podstawie Metra 2033 powstanie, lecz musi być stworzony przez ruskich bo wtedy będzie czuć ten klimat. Hamburgerykanie jak zrobią ten film to spierdolą na 100%
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-07-22, 21:53 2
W tej grze nie ma umarlaków :S są tylko mutanty, duchy i potwory.
Zgłoś
Avatar
MiSTZRU 2013-07-22, 21:56
sard napisał/a:

Prędzej czy później ktoś połozy na tym łapę i zrobi film... fajnie by było by zrobiła to ekipa od "Nocnej straży" czy ludzie o "9 kompani

Wtedy waliłbym w ciemno do kina i to pewnie nie raz... choć kto by nie zrobił i tak pójdę



Niestety Hollywood nabyło już prawa do ekranizacji "Metra". Mam nadzieje, ze hamburgery tego nie spierdola. Nie rozumiem dlaczego Rosjanie nie postanowili stworzyć filmu na podstawie tej ksiażki. Przeciez potrafia robić świetne filmy, np. "9 kompania" o ktorej wspomniałęs. Nie wyobrażam sobie bohaterów rozmawiajacych w jezyku angielskim, a tak pewnie bedzie. Już samo to zjebie klimat. Znajac aspiracje Amerykanów to zrobia z tego typowe kino akcji, rosyjskie metro zamienią na jakies nowojorskie, zaś imiona postaci rowniez zamienią na "swoje". Wyobrażacie sobie, ze zamiast Artema jest jakis John?
Zgłoś
Avatar
KrnabrnyKrab 2013-07-22, 23:01
dalem lajka za obito w avatarze
Zgłoś
Avatar
wojtas2442 2013-07-22, 23:07
Za Metro piwko ! :d
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2013-07-22, 23:40
MiSTRZU hamburgery na bank to spierdolą Metro 2033 to genialna książka, klimat, opisy miejsc, postacie. Ogólnie sama postać pisarza Dimitrija Głuchowskiego jest bardzo ciekawa. Na początku nie mógł znaleźć wydawcy. W końcu wydał ją on-line do pobrania, okazała się sukcesem i z wtedy dopiero ktoś chciał ją wydać. Pierwowzór książki miał całkowicie inne zakończenie i był krótszy o 4 chyba rozdziały. Ciekawy artykuł był w PSXExtreme,w którym opisali też inne książki z Uniwersum Metro.
Zgłoś
Avatar
demz 2013-07-22, 23:58
Powinny być warny za ten głupi tekst z "jednym z pierwszych postów". Nikogo to nie obchodzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie