18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Metro 2033-Film fanów
taos • 2013-07-20, 17:39
Witajcie Sadole.
Dzisiaj mam wam do pokazania piękny film stworzony na podstawie książki/gry Metro 2033. Filmik został stworzony przez grupę fanów, jest to krótki trailer po którym raczej nie należy sie spodziewać wyjścia pełnej wersji.
Wrzucam to na Sadistica ponieważ świat Metro 2033 to świat pełen krwi,umarlaków, mutantów, krótko mówiąc idealny materiał na sadistica
(Jeden z pierwszych moich postów,proszę nie bić )
Zgłoś
Avatar
Z Buta Wjeżdzam 2013-07-23, 0:22
A mnie nadal ciekawi co takiego było w tym Kremlu że tak ludzi przyciągało i czy D-6 naprawę istniało. Ogólnie to może być przyszłość, jeśli jeszcze paręnaście atomówek jebnie.
Zgłoś
Avatar
crazy 2013-07-23, 10:33
Zajebista książka, polecam wszystkim:)
Zgłoś
Avatar
PegasiBierzeWDupe 2013-07-23, 13:44
za Metro zawsze piwo. jak słyszę tą melodię mam ciarki.
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2013-07-24, 0:10
Z Buta Wjeżdzam napisał/a:

A mnie nadal ciekawi co takiego było w tym Kremlu że tak ludzi przyciągało i czy D-6 naprawę istniało. Ogólnie to może być przyszłość, jeśli jeszcze paręnaście atomówek jebnie.



Ja obstawiam, że raczej nas czeka przyszłość w stylu Deus Ex, ale nigdy nie wiadomo. Fallouta też bym nie skreślał. Szkoda tylko, że w naszym "metrze" w Warszawie, za dużo ludzi to by się nie schowało.
Zgłoś
Avatar
hardbot 2013-07-24, 0:32
mmaakkss napisał/a:

Mogliby strzelić jakimś filmem bo jest to zajebiste uniwersum. T



Zastanawia mnie tylko to "T" na końcu twojego posta.
Bardzo zaciekawiło mnie to i chcę dowiedzieć się czegoś na jego temat. Po co ta litera została tam wprowadzona. Czy zrobiłeś to nieumyślne na końcu. Czy jest z tego jakiś sens. Może to tajne i na daje trochę klimatu w tym temacie aczkolwiek szukałbym tutaj bardziej wyrafinowanego słowa: "przypadek"? Jak wiadomo nic nie dzieje się przez przypadek.

Zgłoś