18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Metro
weltmajster • 2019-07-04, 20:32
Jaki film można nakręcić o warszawskim metrze?


Krótkometrażowy.


Wiem, suche jak pięty Gesslerowej.

2019-07-05, 00:25
Dlaczego akurat suche jak pięty "geslerowej " ??

2019-07-05, 07:49
nie kumam, przecież metro ma łącznie parędziesiąt kilometrów...

No ale się zrewanżuje:
Jaki film można nakręcić o metrze w Polsce poza Warszawą?

SF

2019-07-05, 08:48
weltmajster napisał/a:

Jaki film można nakręcić o warszawskim metrze?
Krótkometrażowy.



Dzięki, że nam przepisujesz suchary z kwejka. Doceniamy to.

2019-07-05, 10:04
Proszę cię usuń ten post bo aż wstyd przynosisz

2019-07-05, 11:16
Dwie linie to można dwa:

Pierwszy


i drugi:

2019-07-05, 12:20
nowynick napisał/a:

nie kumam, przecież metro ma łącznie parędziesiąt kilometrów...



wsi nie stać na przyjechanie i sprawdzenie, wieś stać tylko na narzekanie, bo za darmo


2019-07-05, 12:30
Dałem piwo, bo wiecie, pomyślałem że jeśli ten suchar dostanie się na główną to zrobi się moda na Sadolu na tego typu humor i może, ale tak teoretycznie, moje suchary wreszcie ujrzą światełko w tunelu duppy i to ja będę miał piwa! Wszystkim piwom obiecuję że to ja zostanę mistrzem Sadosuchamon! nim właśnie będę!

2019-07-05, 15:25
Wiewór napisał/a:

Dzięki, że nam przepisujesz suchary z kwejka. Doceniamy to.



Suchar jest własny. Jak twierdzisz inczej to podaj link.

2019-07-05, 19:55
Mieszkam w Warszawie, jakiś czas jeździłem olewając metro, jaki ja byłem k***a głupi jak but. To metro jest cudowne i choćby było najkrótsze na świecie (a nie jest) to jest w pytę. A pojedź jeden z drugim do angoli, przejedź się metrem w Londynie, w środku lata. Jak nie stracicie przytomności z zaduchu, gorąca, smrodu i brudu to może będziecie pamiętać tą przygodę i zmienicie nastawienie (nie mówiąc o ciągłych awariach itd). Nie piję tu do żartu, bo żart to żart, tylko to faktycznego podejścia niektórych ludzi. War. metro jest w pytę i oby je rozbudowywali dalej, tyle w temacie.

Ja...........ro
2019-07-07, 18:21
Jaki film mozna nakrecic o nowojorskich lub paryskich liniach tramwajowych? Kilkukrotnie krotszy od filmu o warszawskim metrze :ciasteczkowy: