18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
Sadistica przeglądam codziennie, ale temat zakładam po raz pierwszy, bo rozpiera mnie duma i niepokój o los pewnego anonima. Na mojej FB tablicy notorycznie dostaję propozycje odwiedzenia jakiejś pedalskiej strony. Dziś pojawił sie na niej komentarz, który napawa mnie radością, bo zgadzam się z nim w 100%.
Jednak czuję, że lewacka świta wielkomiejskich i bardzo modnych ludzi, zlinczuje kolesia za jego poglądy. Dlatego wrzucam screena i linka, żebyśmy w razie jakiejkolwiek interwencji "modnych męzczyzn" z tego portalu, pomogli Naszemu bratu i zaspamowali tę "wartościową" stronę. Stronę bądź co bądź znanego mi osobiście tzw. "szafiarza".


Żródło: mr-faceless.blogspot.com/2013/05/dan.html
Zgłoś
Avatar
Yattaman 2013-06-05, 22:19 1
Wygląda jak Michał Szpak :O
Zgłoś
Avatar
HotSzot 2013-06-05, 22:26 95
Krakow przeprasza za Dana. Swoja droga to on chyba kanalami musi sie przemieszczac, ze jeszcze mu nie wpierdolili w takim miescie jak moj kochany, rodzimy Krakow
Zgłoś
Avatar
Płyta_Gnojowa 2013-06-05, 22:27 10
Michał co sobie kija w dupę wpychał...
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-06-05, 22:34 5
a tam plaga, pierdolenie, na szczęście ludzie dla których worek po zimniokach to modny ciuch stanowią niewielki margines społeczeństwa, niech se śmigają po mieście "lansersko" odjebani, chuj z nimi.
Zgłoś
Avatar
Frajer z wolności 2013-06-05, 22:43 24
mopet,
Chyba nie byłeś na krakowskim Rynku.
Przechodząc nim codzień, mam wrażenie, że jestem na jakiejś paradzie równości. Dziś napierdalało deszczem, w dodatku tylko 10 stopni Celsjusza, a koleś w japonkach, spodenkach takich, że ledwo moszne zakrywają i w damskiej bluzie z napisem: "I'am sexy boy"... A takich "pięknisiów" to można spotkać co 10 metrów, dlatego nie pierdol, że to co pierdoliłem to pierdolenie, pierdolony pierdolcu.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-06-05, 22:58 26
Kraków nie potarfi jakoś znaleźć złotego środka - albo pedzie w makijażu, damskich bluzkach i rurkach albo kurwa Prawdziwi Patrioci - łyse pancury z meczetami. Dokąd idziesz kurwa Krakowie, Quo kurwa vadis non omnis moriar Kraków with maczeten?
Zgłoś
Avatar
booore 2013-06-05, 22:58 4
Zdradzę wam tajemnicę - oni nie ruchają.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-06-05, 23:00 2
Frajer z wolności, byłem na Krakowskim rynku, wiem jak to wygląda, banda pajaców się lansuje w modnym miejscu, tyle. W skali większej niż Krakowski rynek (który sam w sobie jest miejscem lanserskim) jest takich durnych snobów odpowiednio mniej, dla mnie niech sobie będą. Mamy jako taką wolność, jeśli tylko chcą wyglądać jak idioci to proszę bardzo.
Zgłoś
Avatar
Frajer z wolności 2013-06-05, 23:09 4
mopet,
Zgadzam się, ale nie zmienia to faktu, że mnie jako normalnego chłopaka, wychowanego na wsi, zgodnie z piramidą tradycyjnych wartości, może to razić.
Tak samo jak gejów rażą prawne różnice dzielące pary homoseksualne od heteroseksualnych.

Mnie boli zanikanie prawdziwej męskości, a ich boli "dyskryminacja", z którą spotkali się w Polsce.
Uroki demokracji...

PS: Nie jestem dresem, skinheadem, ani kibolem. Po prostu tu się urodziłem i tu chciałbym żyć, a gdy widzę jak moja ukochana Polska coraz bardziej stara sie rownać do multikulturalnej i bezgranicznie tolerancyjnej zachodniej Europy, to po prostu jest mi przykro.
Zgłoś
Avatar
Tomusssiak 2013-06-05, 23:51 24
Zgłoś
Avatar
Destroyer 2013-06-05, 23:55 2
Zanim przeczytałem tytuł, odruchowo spojrzałem na fotkę i pomyślałem ładna kobita o co kaman? Dopiero po chwili doczytałem. Teraz już wiem skąd się biorą kobiety sadistica
Zgłoś
Avatar
Nuck4d- 2013-06-06, 1:03 1
ruchałbym
#edit
o kurwa nie.
Zgłoś
Avatar
majorbień 2013-06-06, 1:04 7
To nie żaden Dan tylko Danka,
do garów szmato : D
Zgłoś
Avatar
n................2 2013-06-06, 1:05 1
To nie jest śmieszne, to jest tragiczne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie