18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
panar3 2021-09-23, 19:29 8
Biały?! Musiał mieć zespół Downa, jak 99% czarnuchów na podobnych akcjach.
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2021-09-23, 19:46 2
panar3 napisał/a:

Biały?! Musiał mieć zespół Downa, jak 99% czarnuchów na podobnych akcjach.



ewidentnie "nie wiedział o co chodzi" i myślał, że uśpi czujność i uda mu się odjebać któregoś z policjantów przed śmiercią oni to planują
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2021-09-23, 21:57
W sumie to strzelanie przez 3 policjantów naraz ma spory sens.
Praktycznie nie da się udowodnić jak koleś kipnie że to wina jednego policjanta. Najwyżej z roboty zwolnią trzech.
Zgłoś
Avatar
naitsyrk 2021-09-23, 22:00 3
polakwrocek napisał/a:

W sumie to strzelanie przez 3 policjantów naraz ma spory sens.
Praktycznie nie da się udowodnić jak koleś kipnie że to wina jednego policjanta. Najwyżej z roboty zwolnią trzech.



Bez problemu można ustalić z jakiej broni została wystrzelona kula, która mogła okazać się śmiertelna.
A dwa, tam w takiej sytuacji, nigdy, nie jest wina policjanta.
Zgłoś
Avatar
tysiakpl 2021-09-24, 2:26
A mnie zastanawia czemu policjant ma założony zegarek po drugiej stronie nadgarstka? Jest uzależniony od patrzenia na aktualny czas, że patrzy na tarczę zegarka nawet celując do typa? Czy to jakaś nowa moda? A może ma dwie koperty po dwóch stronach nadgarstka? Tyle pytań a tak mało odpowiedzi.
Zgłoś
Avatar
MordaWKubełSzmato 2021-09-24, 3:40
kurwa gdyby w polsce tak na miejscu rozpierdalali sebixów i karyńska za sam głupi ryj to polska byłaby piekniejszym krajem
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2021-09-24, 5:21 6
tysiakpl napisał/a:

A mnie zastanawia czemu policjant ma założony zegarek po drugiej stronie nadgarstka? Jest uzależniony od patrzenia na aktualny czas, że patrzy na tarczę zegarka nawet celując do typa? Czy to jakaś nowa moda? A może ma dwie koperty po dwóch stronach nadgarstka? Tyle pytań a tak mało odpowiedzi.



Spadochroniarz albo były snajper. Co do snajperów to ponoć kwestia tego, że po pierwsze - mogą bez problemu kontrolować czas stojąc w bezruchu z wycelowaną bronią, po drugie - mniejsze ryzyko zauważenia wskazówek fluorescencyjnych/odbłysku światła od szkła.

W przypadku skoków na spadochronie masz spore szanse zaczepić zegarkiem o linki. Druga rzecz, że tarcze widzisz nawet gdy manewrujesz spadochronem. Jak ktoś mało skacze, to może nie koniecznie, ale często skaczącym wchodzi to w nawyk i tak noszą
Zgłoś
Avatar
whitecik 2021-09-24, 21:50 1
Mieszkam 20.000 km od nich i po przeglądaniu jednej strony wiem co mam robić jak zatrzymuje mnie amerykańska policja. Ten tam mieszka pewnie od urodzenia i daje się zastrzelić. Jakim trzeba być zjebem...
Zgłoś