18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Miałem kiedyś dziewczynę
Tiquer • 2013-10-05, 22:08
Miałem kiedyś dziewczynę, ogólnie fajna dupeczka, seksowna i naprawdę świetna w łóżku. Minus był taki, że nie sprzątała i nie gotowała... wkurwiało mnie to, więc z nią zerwałem... potem mi było strasznie głupio, gdyż potraktowałem ją nie fair...

bo w końcu czego ja kurwa wymagałem od truchła?
Zgłoś
Avatar
KubieN12 2013-10-05, 22:12 5
"Miałem kiedyś dziewczynę" Wmawiaj sobie
Zgłoś
Avatar
A................C 2013-10-05, 22:19 13
Głupie jak skurwysyn. Ale prawdziwe.. dzisiaj prowadzenie domu w oczach laski jest jak bieg z przeszkodami. Rzadko która jest w stanie.
Zgłoś
Avatar
HariDee 2013-10-05, 22:34 1
Ania92_85C napisał/a:

Głupie jak skurwysyn. Ale prawdziwe.. dzisiaj prowadzenie domu w oczach laski jest jak bieg z przeszkodami. Rzadko która jest w stanie.



Aniu, a Ty potrafisz?
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-10-06, 3:03 13
Bo tylko frajer szuka sobie dziewczyny w Polsce - żonę trzeba szukać w krajach pokroju Ukraina - tam macie piękne dziewczyny, sprzątające, gotujące, o siebie dbające i nie mające najebane w głowie jakimiś kwejkami typu "chłopaku graj na gitarze" czy "chłopaku zrób tatuaż".

Cytując karaczana:
Cytat:

"Tyle się mówi o ekologii, a nie utylizuje się największych szkodników jakimi są kobiety - nie wiedzą, co to umiar, prezentują postawę konsumpcjonistyczną, słuchają chujowych boysbandów, żyją wg pojebanych trendów, mają całe szafy ciuchów i chcą więcej, a całe ich życie kręci się wokół babskich wieczorów, PejsBuka i SMSów do koleżanek, których w miesiąc potrafią wysłać ponad 1000 (już 100 to byłoby za dużo)."



W sumie typ trochę racji miał...
Zgłoś
Avatar
Adrjan77 2013-10-06, 20:48
wybaczyła Ci?
Zgłoś
Avatar
funkyfuhrer 2013-10-06, 20:50
true, true
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-10-06, 20:54 2
Tiquer napisał/a:

Miałem kiedyś dziewczynę, ogólnie fajna dupeczka, seksowna i naprawdę świetna w łóżku. Minus był taki, że nie sprzątała i nie gotowała... wkurwiało mnie to, więc z nią zerwałem... potem mi było strasznie głupio, gdyż potraktowałem ją nie fair...

bo w końcu czego ja kurwa wymagałem od truchła?



To przypomina dowcip
"Śniła mi się księżniczka na białym koniu. Jak się obudziłem, księżniki nie było, ale koń stał dalej."
Zgłoś
Avatar
h7kchryst 2013-10-06, 20:59
Kurwixy ile wy macie lat, pieprze ten gimbaSTIC...
Zgłoś
Avatar
mis_kudlacz 2013-10-06, 21:35
"Miałem kiedyś dziewczynę,"...
I już wiedziałem jak to się skończy
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-10-06, 22:38
A w którym momencie się obudziłeś?
Zgłoś
Avatar
Lucky.79 2013-10-07, 0:01
Że jak mówiłeś do ręki??? Truchło?
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2013-10-07, 1:01 1
DUST DEVIL napisał/a:

Bo tylko frajer szuka sobie dziewczyny w Polsce - żonę trzeba szukać w krajach pokroju Ukraina - tam macie piękne dziewczyny, sprzątające, gotujące, o siebie dbające i nie mające najebane w głowie jakimiś kwejkami typu "chłopaku graj na gitarze" czy "chłopaku zrób tatuaż".

Cytując karaczana:

W sumie typ trochę racji miał...



Zapomniałeś dodać że kobiety z krajów pokroju Ukraina wychodzą za Polaków żeby wyrwać się z bidy (podobnie jak Polki za gości z Europy zachodniej) więc tutaj decydują bardziej twoje zarobki
90 % Polaków to frajerzy bo mają dziewczyny Polki To że źle trafiałeś (bądź nigdy) to nie znaczy, że nasze dziewczyny są jebnięte, ja tam nie narzekam (jak pewnie wielu zadowolonych facetów) więc na Ukrainę
Zgłoś
Avatar
castagir 2013-10-07, 1:17 1
bigosamigos ma racje. Polki są najlepsze. Ja trafiłem na spoko dziewczynę i jest mi z nią dobrze. Sprząta, gotuje i w łóżku też gibka.

Po prostu wyjdzie najpierw z tych gimnazjów i szkół średnich, a bynajmniej liceów, a nie już za gnoja marzą się wam dziury. Potem pierdolicie takie głupoty, że Polki złe skoro w klasach macie takie pojebane małe lampucery z bimberem jako dzwonek czy innym gównem, a sprząta po nich tylko matka i prawdopodobnie jeszcze ojciec, nie mówiąc już o gotowaniu...
Zgłoś
Avatar
LordJamaican 2013-10-07, 10:56
@up Dobrze gada! Polać mu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie