18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
dexen93 2012-09-29, 14:57 3
Wielcy umierają, a muzyka jest coraz bardziej chujowa, to mózgojebne gówno co teraz leci w radiu i TV......R.I.P Majkel :/
Zgłoś
Avatar
Cormacze 2012-09-29, 14:58 5
Wrzuciłem ten filmik by pokazać choć odrobinę jakim człowiekiem był MJ . Szkoda że ludzie oceniają go nie wiedząc o nim zupełnie nic a nawet gorzej bo niektórzy jedyne co o nim wiedzą to tylko kłamstwa i oszczerstwa.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-09-29, 15:02 1
"Biedny człowiek [...] pod presją [...] fałszywi przyjaciele." Wszyscy jesteśmy biedni, bo niczego nie ma, nic nas nie czeka.
Gość miał spotęgowane życie tak bardzo, że nie jesteście sobie w stanie tego wyobrazić. Nie jest mi żal nikogo na tym świecie, ani bogatego gościa z USA ani biednego murzynka z Burkina Faso. Wszechświat się rozszerza, w odległych galaktykach na falach wybuchów supernovych unoszą się miliardy ton złota, są planety zbudowane w dużej mierze z diamentów w galaktyce andromedy, a my zabijamy się tutaj dla kilku monet. Tysiące światów zginęło i ich muzyka i książki przepadły na zawsze, tak też będzie z nami i z waszym Jacksonem, którego wielkość odmierza tylko i wyłącznie gust muzyczny [dla mnie był takim-sobie grajkiem].
Zgłoś
Avatar
Kondra 2012-09-29, 15:14 3
Vinewood napisał/a:


I co prowokujesz pajacu



A co, poczułeś się sprowokowany "kurwa hejterze pierdolony hipsterze" ?
Zgłoś
Avatar
nightcravler 2012-09-29, 15:33 12
Nie zmienił koloru skóry, to bielactwo taka choroboa...
Zgłoś
Avatar
b................0 2012-09-29, 15:35 2
gwałcil małe dzieci a potem dogadywał sie za 0.5 mln dolcow z rodzicami ich zeby nie wyszlo na jaw a traktuja tego dziwaka jak....
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-09-29, 15:47 2
baal2000 napisał/a:

gwałcil małe dzieci a potem dogadywał sie za 0.5 mln dolcow z rodzicami ich zeby nie wyszlo na jaw a traktuja tego dziwaka jak....



Ale pierdolenie. Ci którzy nie śledzili sprawy, jak zawsze mają najwięcej do powiedzenia.
Ci poszkodowani przecież już po śmierci Jacksona stwierdzili że to był motyw wymyślony, aby wyłudzić kasę, a potem jeszcze kilka osób to podchwyciło.
Sytuację dobrze odzwierciedla jeden z odcinków South Parka - czarnuch się dorobił, to trzeba go zniszczyć i przy okazji samemu na tym zarobić.
Zgłoś
Avatar
Robster 2012-09-29, 15:51 6
xts napisał/a:

Biedny człowiek, został zniszczony przez pseudo "przyjaciół", kolor skóry zmienił pod presją, został okradziony. Niesamowite, że to on mówił, jak mają grać na jego koncertach, sterował muzykami. Cała muzyka to było jego dzieło.



No kurwa, kolejny znawca życia MJ'a. Jaka zmiana koloru skóry pod presją? Nauczcie się raz na zawsze OPERACYJNA/MEDYCZNA ZMIANA KOLORU SKÓRY JEST NIEMOŻLIWA (caps dla lepszej widoczności gimbazy, czytającej co 3 zdanie).
MJ chorował na bielactwo, stąd na przykład zdjęcia z nim, gdzie ma kołnierzyk lub rękawiczki uwalone na brązowo - z początku używał kosmetyków do zakrycia białych plam. Jak białego było już więcej niż brązowego, dalsze ukrywanie choroby nie miało sensu.
Tępi i niedouczeniu ludzie podłapali temat, jakoby MJ operacyjnie wybielał sobie skórę, co jest medycznym absurdem.
Były kiedyś na hardzie zdjęcia murzynów z tą chorobą. Raz że skóra staje się wrażliwa na światło, dwa w dalszych stadiach choroby powstają rany na ciele (na fotach MJ'a po śmierci, były one widoczne).

Żadnym jego fanem nie byłem, ale wkurwia mnie jak ludzie szerzą głupotę i debilizm wśród społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
manfred1992 2012-09-29, 15:53 3
xts napisał/a:

Biedny człowiek, został zniszczony przez pseudo "przyjaciół", kolor skóry zmienił pod presją, został okradziony. Niesamowite, że to on mówił, jak mają grać na jego koncertach, sterował muzykami. Cała muzyka to było jego dzieło.



On nie zmieniał koloru pod presją tylko chorował na bielactwo nabyte.
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-09-29, 17:58
no jasne ze go wzruszyl Nasz kraj - noworodek zaraz po narodzinach odrazu ryczy
Zgłoś
Avatar
nightlion 2012-09-29, 18:48
a ja powiem tak.. Majki chcial w du*e interes zrobic w polsce.. to mu nie dali.. no co za kraj.. co za ludzie ;/
Zgłoś
Avatar
N................J 2012-09-29, 22:07 1
Fajnie że ktoś to wreszcie wstawił.

A czy hejterzy @up wiedzą że ojczulek tego dzieciaka co oskarżył Jacksona o molestowanie po jego śmierci strzelił sobie w łeb? Szkoda że nie ma zdjęcia, dobre by było na harda.
Zgłoś
Avatar
rykoszet 2012-09-30, 5:03
Na bielactwo nabyte cierpiał między innymi Michael Jackson[1]. TO nie presja zmusila go zmiany koloru skóry
Zgłoś