18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Międzynarodowy dzień praw człowieka
S................x • 2013-12-10, 21:52
Z uwagi na międzynarodowy dzień praw człowieka chciałbym złożyć najlepsze życzenia najbardziej dyskryminowanej i oczernianej grupie w Europie.

Zatem wszystkiego najlepszego dla białych heteroseksualnych mężczyzn wyznania katolickiego.
Zgłoś
Avatar
ZOMOROMO 2013-12-11, 6:56 2
LxDead napisał/a:

według mnie to powinniśmy, my Polacy, zacząć budować powoli jebany mur na spółkę z Czechami, Węgrami i Słowakami w celu odgrodzenia się od pierdolonego zachodu i po prostu patrzeć jak te brytyjskie, niemieckie i francuskie ścierwa płacą własną krwią za tą tzw. postępowość.



Z tego co wiem na Słowacji, Węgrzech i w Czechach katolickie klechy
nie panoszą się tak jak w Polsce. Poza tym pozostałe kwestie się zgadzają.
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-12-11, 8:21
Loaloa napisał/a:

Z tym wyznaniem katolickim to żeś dojebał. W takiej na przykład Polsce przesladowania katolików przybrały rozmiary ludobójstwa.



Jestem prześladowanym w tym kraju katolikiem, ponieważ płacę wysokie podatki a przecież jednym z fundamentów mojej wiary jest "nie kradnij".
Ponadto, z tych podatków opłacane jest dziwadło, które przebiera się za kobietę i jeszcze jedno, które wali w dupę innych facetów i publicznie się tym chwali.

Ja się z tym nie zgadzam, nie tylko jako obywatel, który potrafi sam o siebie zadbać, ale również jako katolik.

NafazowanyKoleś napisał/a:

Gdyby nie "wyznania katolickiego" to byłoby i piwo, a tak to nie ma..



Nie potrzebuję twojego wirtualnego piwa, warzę sobie swoje w domu.
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-12-11, 13:16
Slonx napisał/a:

Jestem prześladowanym w tym kraju katolikiem, ponieważ płacę wysokie podatki a przecież jednym z fundamentów mojej wiary jest "nie kradnij".


Wow
Pięknie - ja tez płacę podatki, nie jestem katolikiem i nie potrzebuję żadnej pojebanej religii aby wiedzieć, że kradzież jest złem.
Slonx napisał/a:

Ponadto, z tych podatków opłacane jest dziwadło, które przebiera się za kobietę i jeszcze jedno, które wali w dupę innych facetów i publicznie się tym chwali.


Niech sobie robi co chce, to wolny kraj, byle nie wyłaziło to na ulicę i nie robiło ze swojego zboczenia prześladowanej mniejszości seksualnej.
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-12-11, 13:39
ChomikAdrian napisał/a:

Wow
Pięknie - ja tez płacę podatki, nie jestem katolikiem i nie potrzebuję żadnej pojebanej religii aby wiedzieć, że kradzież jest złem.



W którym miejscu mojego tekstu znajduje się informacja, którą twój tyci móżdżek odebrał jako "Slonx potrzebuje religii by wiedzieć, że kradzież jest zła"?

ChomikAdrian napisał/a:

Niech sobie robi co chce, to wolny kraj, byle nie wyłaziło to na ulicę i nie robiło ze swojego zboczenia prześladowanej mniejszości seksualnej.



A o czym ja kurwa pisałem?
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-12-11, 16:16 2
Życzę sobie i wszystkim wszystkiego najlepszego!

Swoją drogą to paradoks że Najbardziej nietolerancyjni są ci którzy chcą tolerancji dla swoich poronionych poglądów a najbardziej dyskryminowani są ci którzy według tych tolerancyjnych ich dyskryminują...

W tym dniu dedykuję nam najbardziej dyskryminowanym dobrze znany (przynjamniej większości) filmik. Warto go sobie przypomnieć

Zgłoś
Avatar
gressive 2013-12-11, 16:17
LxDead napisał/a:

według mnie to powinniśmy, my Polacy, zacząć budować powoli jebany mur na spółkę z Czechami, Węgrami i Słowakami w celu odgrodzenia się od pierdolonego zachodu i po prostu patrzeć jak te brytyjskie, niemieckie i francuskie ścierwa płacą własną krwią za tą tzw. postępowość.



Na Słowacji jest tyle c yganerii, że byśmy się bali z domu wychodzić. No chyba że z gruzem rzucasz i jak dla psa kiełbasa
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-12-12, 11:00
Slonx napisał/a:

W którym miejscu mojego tekstu znajduje się informacja, którą twój tyci móżdżek odebrał jako "Slonx potrzebuje religii by wiedzieć, że kradzież jest zła"?


Nie musisz od razu mnie obrażać, natomiast napisałeś to wprost w zdaniu:
Jestem prześladowanym w tym kraju katolikiem, ponieważ płacę wysokie podatki a przecież jednym z fundamentów mojej wiary jest "nie kradnij".
Po kiego chuja na każdym kroku podkreślać ten 'katolicyzm' - to twoja wiara, zachowaj to dla siebie, bo nie potrzebna jest ta nadmiarowa informacja innym osobom, tym bardziej, że każdemu to koło chuja czy koło dupy lata.
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-12-12, 21:34
ChomikAdrian napisał/a:


Nie musisz od razu mnie obrażać, natomiast napisałeś to wprost w zdaniu:
Jestem prześladowanym w tym kraju katolikiem, ponieważ płacę wysokie podatki a przecież jednym z fundamentów mojej wiary jest "nie kradnij".
Po kiego chuja na każdym kroku podkreślać ten 'katolicyzm' - to twoja wiara, zachowaj to dla siebie, bo nie potrzebna jest ta nadmiarowa informacja innym osobom, tym bardziej, że każdemu to koło chuja czy koło dupy lata.



W dalszym ciągu nie ma związki między "nie kradnij to jeden z fundamentów wiary" a "wierzący potrzebuje religii do tego, by nie kraść".
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-12-13, 22:31
Slonx napisał/a:



W dalszym ciągu nie ma związki między "nie kradnij to jeden z fundamentów wiary" a "wierzący potrzebuje religii do tego, by nie kraść".


Nie chce mi się grać w szachy z gołębiem.
Zgłoś