18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
radek225 2022-09-30, 0:29 3
Z tego, co widzę to typy z telefonami dobrze znają gościa za kierownicą. Jeśli dobrze rozumiem, to musieli z nim ćpać, chlać, gość wpadł na pomysł, by wsiąść do Golfa i pojechać, i pewnie standardowa gadka "Stary, nie zrobisz tego" "Ja nie zrobię? Potrzymaj mi flachę". Zajebiści znajomi i zajebiści koledzy, że zamiast powstrzymać go przed zasraniem sobie życia, to stanęli w bezpiecznej odległości i wszystko nagrywali. W najlepszym wypadku prawko odebrane na kilka lat, kilkunastostysięczna grzywna, zawiasy i kupa innych nieprzyjemności, które jeszcze dekadami będą się za typem ciągnąć. A jak kierowca jest znany policji to i odsiadka. Na kumpli zawsze można liczyć. Menelski, brudny chuj do mordy typowi z Golfa jak i tym pedałom z telefonami. No i oczywiście zapłaci za każdy rozjebany znak drogowy, bo po narko / pijaku OC nie działa i płacisz za wszystko z własnej kieszeni, choćby to miało i 20.000.000 zł kosztować.
Zgłoś
Avatar
Novik 2022-09-30, 6:57
Chłopu piszcza opony jak by już zimowe założył ten pisze drift .....
Zgłoś
Avatar
Innanazwa 2022-09-30, 7:52
A gdzie ten drift?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-09-30, 11:14 1
Ban1berg napisał/a:

Rondo przy kebsie u głodnego czy przed mecem?


Teraz chuja pokrecisz przy jebanie. Wpierdola tory i po sprawie.

Rondo imienia jebania Pawła drugiego.

Halman napisał/a:

za mecem koło SP9 to juz pewnie wiesz gdzie


Pamietam jak tam nie było ronda. Cyrk jak chuj:-) a teraz cudownie aż się nogi uginają haha
Zgłoś
Avatar
novator123 2022-09-30, 12:35
M@rio napisał/a:

Wysyłam



on wtedy ryczy i sie kręci
Zgłoś
Avatar
OgnistyHD 2022-09-30, 14:42
złotów znany z byłego szpitala psychiatrycznego szkoda że go zamkneli przydał by się
Zgłoś
Avatar
djted 2022-10-01, 2:30 1
Faza driftu jest do 25-30 roku zycia. Pozniej zaczyna sie zazenowanie
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2022-10-01, 8:38
mygyry napisał/a:

Cała ta banda powinna beknąć za te pojebane pomysły, jebana patologia.



A co Ty brudny lewaku masz do grupy która filmowała? Jest sprawca za kierowcą i tyle. Żal do bandy ze tak szybko przestali kręcić.
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2022-10-01, 13:27
Jakim trzeba być niedojebem umysłowym żeby usiłować "driftować" przednionapędowcem, a do tego nie wyłączyć ESP... Powodzenia.

@ V.A.L.A.K
To nie drift tylko ass dragging...
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2022-10-01, 19:29
Kurwa golfem....
Zgłoś