18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Tompior 2014-12-21, 23:14 1
Chcecie się dowiedzieć czegoś o Japonii? Pytajcie. Żyłem tam 3 miesiące i nie w Tokio, tylko 1500 km dalej na skraju cywilizacji - w lesie w górach.
PS. Nie irytuje was samo patrzenie na tego typa z filmu?
Zgłoś
Avatar
DiamondBack 2014-12-21, 23:17
Jak oglądam filmy z Japonii to ogarnia mnie taka tęsknota...
Zgłoś
Avatar
kih0n 2014-12-21, 23:18 7
fala hejtu bo chłop robi w życiu to co chce a nie siedzi jak kurwa na etacie za 1500 brutto.
troche ogłady, skoro go stać to niech sobie tam mieszka, nie zazdroszczę mu i sam bym chciał tam chwilę pomieszkać.
nawet jeśli mu rodzice dają to co? żal bo ogarniętych starych?

@Szczota
skrzynka zimnej wódy za post
Zgłoś
Avatar
Devianto 2014-12-21, 23:27 6
Co wy macie do tego gościa z filmu ?? Według mnie całkiem sympatyczny , miły kolo który potrafi ciekawie opowiadać i pokazywać rzeczy które dla większości polaków są lekko "egzotyczne" jak zresztą cała Azja , widać ze to gościu to lubi, czerpie z tego przyjemnosc czego chcieć więcej.

PS. Pewnie wiekszość hejtujących tutaj po napisaniu komentarza woła "MAMOOOOO kiedy będzie w końcu ta kolacja ?" .
H*J W DUPE HEJTEROM DOBRANOC.
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2014-12-21, 23:30 11
Są dwie rzeczy pewne w życiu - śmierć oraz to, że po wejściu na sadistica znajdziesz setki sfrustrowany pajaców, którzy wolą hejtować wszystko i wszystkich dookoła sprzed ekranu monitora. Powodzenia w dalszym życiu kutasiarze.
Zgłoś
Avatar
Majozen 2014-12-21, 23:31
Jak mnie wkurwia jego morda... No ja pierdole, nic do człowieka nie mam, ale sama jego prezencja, dykcja i ogólnie sposób bycia działa na mnie jak płachta na byka.
Zgłoś
Avatar
lith 2014-12-21, 23:36 2
@bloodwar
Ta, nie stać mnie na mieszkanie w centrum, więc wezmę 2 mieszkania, jedno w centrum, drugie poza i samochód. Fuck logic.
Zgłoś
Avatar
beno1 2014-12-22, 0:22
ale bym ruchał japonki
Zgłoś
Avatar
O................a 2014-12-22, 0:39
beno1 napisał/a:

ale bym ruchał japonki



w Azji jest podobno najwięcej transwestytów, odnalazłbyś / odnalazłabyś się
Zgłoś
Avatar
andrzejwtf 2014-12-22, 0:45
Zazdroszcze mu :/
Zgłoś
Avatar
Crow22 2014-12-22, 0:49
Standardowo, gdy nie masz niczego mądrego do powiedzenia zacznij hejtować... Pociśnij po filmiku, po autorze, po tym że przegrał życie, bo Wam wszystkim jest super w waszym pięknym kraju... A każdy kto wyjechał za granice i jest w stanie się utrzymać sam, nauczyć się czegoś, zwiedzić świat, poznać inne kultury to od razu dupy wam wszystkim ściska że dla kogoś się udało?

Autor dzieli się swoimi przemyśleniami i ciekawostkami, z miejsca na które wiele osób chciało by zwiedzić ale nie stać ich na to, bo żyją nadal w tym syfie, muszą utrzymywać rodzinę, dzieci, chorych rodziców, czy nawet sami siebie, a wakacje to mają wymarzone jak pojadą raz na 4 lata na Mazury pod namiot i trafi się dobra pogoda.
Zgłoś
Avatar
Dragonov 2014-12-22, 1:04
Mam prawo krytykować, wkurwia mnie jego morda. Jestem ekspertem. A w ogóle to najbardziej wkurwiają mnie jebane ekscytatorskie optymistyczne kurwy, które każdy negatywny głos czy krytykę traktują jako "hejting", bo przecież ich materiały takie zajebiste i nowatorskie, a gimbohorda fanów gotowa zabić za swojego bożka. Dlatego też polski Youtube i nie tylko polski wygląda jak wygląda, a kto pamięta czasy zajebistych filmików w 240p, ten wie jak ten serwis się spierdolił.
Zgłoś
Avatar
chumak 2014-12-22, 1:05
Ekspertem nie jestem ale gdzieś tam kiedyś słyszałem (coś mogło się zmienić), że koszt miesiąca pobytu w Japonii to około 10tyś zł. Mieszkanie w Tokio jest średnio w cenie trochę wyższej (chyba ok. 2tyś zł) niż mieszkanie w Warszawie z tym że średnia zarobków przekracza chyba 9tyś zł (w przeliczeniu) a większość produktów jest średnio 10-15% droższa niż w Polsce. Gość z filmiku był już miesiąc w Japonii a teraz planuje kilkumiesięczny pobyt, jego filmiki są dość ciekawe. Ktoś pytał z czego on ma kasę - podobno pisze artykuły o grach i tym podobnych + kasa z książek + hajs z youtube (całkiem spory).
Zgłoś
Avatar
Pan.Umrzyj 2014-12-22, 1:55
Poznawanie japońskiej kultury kończy się gdy zapraszają cię do miejskiej łaźni i gapią ci się na kutasa. Byłem na tydzień i przyznam że Tokio miasto imponujące aczkolwiek niezwykle męczące. Mimo wszystko zaskakuje zorganizowaniem, ich metro rozwala mózg a jedzenie, nie tak drogie to zupełnie inny poziom niż schabowe.
Zgłoś
Avatar
KTMracer 2014-12-22, 3:18 1
Lubię ogladać gościa dlatego że jako "polak" opisuje japońską rzeczywistość.

Jak wam nie pasuje morda, to że wyjechał, że zarabia na you tubie, że huj wie skąd ma na to hajs itd... TO WYPIERDALAĆ. Nie dajcie piwa, nie oglądajcie i nie komentujcie. Mordę widać na podglądzie, opis też, co łaska przeczytać i scrollować dalej.

Człowiek chce poczytać normalne komantarze odnośnie filmu i dowiedzieć się czegoś ciekawego, ale nie da się i huj mnie strzela czytając ten "polaczków" hejt. Wypierdalać, to jest mój ból dupy!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie