18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Witajcie,

Przedwczoraj wieczorem otrzymaliśmy resztę serwerów zakupionych ze zrzutki.

Serwery pod media zostały już skonfigurowane i uruchomione. Dzięki zwiększonej ilości pamięci RAM mogliśmy wdrożyć nowe eksperymentalne ustawienia które ograniczą znacząco odczyty dyskowe, co mogło być wąskim gardłem w przeszłości.

Ostatni serwer - pod aplikację, jest na etapie konfiguracji i zostanie przeniesiony w ciągu nadchodzącego tygodnia i będzie się to wiązało z czasowym wyłączeniem strony o czym info dam z wyprzedzeniem poprzez komunikat pod menu.

2024-04-19, 08:30
powodzenia cent, po kablach wysyłam pozytywną energię by wszystko poszło jak po maśle... :-D

2024-04-19, 08:44
Wstępny rozkład jazdy:

20.04 (sobota) 23:00 - 1:00 - przerwa techniczna i całkowite wyłączenie strony na czas prac
21.04 (niedziela) 23:00 - przepięcie głównego serwera - ze względu na konieczne zmiany w DNS oba serwery, stary i nowy będą działać równocześnie; z powodów technicznych na starym serwerze nie będzie jednak można dodawać zdjęć i filmów. Wpisy w DNS propagują się do 48h ale większość z Was w poniedziałek rano będzie się już łączyć z nowym serwerem.
22.04 - poprawa ewentualnych błędów powstałych podczas migracji
25.04 - ostateczny termin w którym musimy przenieść wszystkie dane ze starych serwerów na nowe

Połowa mają 2024 (?) - uruchomienie nowej, przebudowanej aplikacji, która pozwoli na dalsze zmiany

2024-04-19, 09:12
Halman napisał/a:

powodzenia cent, po kablach wysyłam pozytywną energię by wszystko poszło jak po maśle...



:lodowka: :idzwch*j: :samoboj: :cumshot: :doggy: :blowjob: :wali:

Inaczej się nie dało tego skomentować... :D

2024-04-19, 09:28
arturek_w napisał/a:

Inaczej się nie dało tego skomentować...



jak się pięknie zesrało dziecko w komentarzu...

no może nie dziecko ale dorosły z umysłem dziecka...

2024-04-19, 09:50
powodzenia w migracji - jako osoba pracująca w IT mogę powiedzieć że zawsze się coś po drodze sp***oli - grunt byle by nie dużo i tego życze :D

2024-04-19, 10:37
Trolem, hejterem i psychopatą będąc liczę, że coś się sp***oli, będzie płacz i zgrzytanie zębami, a Halman straci dorobek życia w wyniku nieodwracalnego uszkodzenia bazy danych. :mrgreen:

2024-04-19, 13:26
TwójCzarnyPan napisał/a:

Trolem, hejterem i psychopatą będąc liczę, że coś się sp***oli, będzie płacz i zgrzytanie zębami, a Halman straci dorobek życia w wyniku nieodwracalnego uszkodzenia bazy danych.



Byłyby jajca, nie? Ciekawe kto już pościągał wszystko z harda, żeby mieć kontent na reuploady :krejzi:

2024-04-19, 13:50
Panie... my tu mamy backupów po sam dach stodoły

2024-04-19, 16:19
Centurion napisał/a:

Panie... my tu mamy backupów po sam dach stodoły



Ale akurat nie zapisaliście piwek Halmana, co nie ? :amused:

2024-04-19, 16:24
Ile kosztuje utylizacja piw wybranego usera ? :mrgreen:

2024-04-19, 16:30
RobsoN napisał/a:

Ile kosztuje utylizacja piw wybranego usera ?

Daj mi, użyję do tego wątroby.

2024-04-19, 18:26
W Interesie Sadistic nie jest demotywowanie najbardziej aktywnego użytkownika, pogódźcie się z tym :mrgreen:

2024-04-19, 18:26
Ile chomików będzie zasilać serwer?

2024-04-19, 19:38
czarnyrlz napisał/a:

Ile chomików będzie zasilać serwer?