18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (15) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:43
Avatar
psck 2024-05-28, 4:28 1
Oni idą do Niemiec. Więc w czym problem?
Zgłoś
Avatar
killerx05 2024-05-28, 6:46 4
sylweek napisał/a:

160 mld za 187km co daje 855 tyś zł za każdy metr.



Nie 160 mld tylko 1.6 mld debilu
A teraz policz jeszcze raz
Zgłoś
Avatar
Wojtek76 2024-05-28, 6:57 3
nie rozumiem niektórych komentujących, pewnie dzieciarnia bez wiedzy,
dobrze, że stoi płot, ale jeszcze powinni zaminować,
tylko, że wtedy lewactwo , biegające z reklamówkami nogi by potraciło
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-05-28, 7:23 5
Jetstem za tym, by zezwolić na używanie ostrej amunicji. BEZ jakichkolwiek konsekwencji. Trupy po prostu zbierać buldożerem do dołu z wapnem i zasypać. A tak, to mamy mur za miliardy, który gówno tam robi, ciągle powracające telenowele w tv o tym, że to jest dobre albo złe i niepotrzebne wkurwianie uczciwych, płacących podatki Polaków.
Zgłoś
Avatar
Lukkwa 2024-05-28, 7:27 2
psck napisał/a:

Oni idą do Niemiec. Więc w czym problem?



To niech idą do niemiec (świadomie małą literą), inną drogą, a nie przez Polskę. Niech płyną Bałtykiem, albo lecą górą, mają wiele możliwości, Polskę niech zostawią w spokoju.
Zgłoś
Avatar
korax 2024-05-28, 7:46 2
M800 napisał/a:

Płot za 2 miliardy PLN, kto zarobił ten już nic nie musi.



Pokrzywy zasadzić. I rdest, dużo rdestu!
Zgłoś
Avatar
ALIEN0402 2024-05-28, 8:04 3
naruszając granicę państawa straż graniczna powinna strzelać bez pytanie o to czy inzynier czy magggyyyyster jebać do bólu aż wybiją wszystkich
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-05-28, 8:47 3
Szczury tak przechodzą szczury
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2024-05-28, 9:30 4
Strzelać a później zadawać pytania
Zgłoś
Avatar
minions 2024-05-28, 9:58 6
Strzelać, strzelać a kim są , sprawdzi się potem.
Zgłoś
Avatar
Roger Waters 2024-05-28, 10:51 2
sylweek napisał/a:

160 mld za 187km co daje 855 tyś zł za każdy metr.



1,6 mld, a nie 160 mld. Poza tym co masz na myśli pisząc "tyś"? To skrót od tyśency, czy masz po prostu udar?
Potrzebujesz pomocy?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-28, 12:00 2
Jest jakieś moratorium na strzelanie do przestępców?
Brudas sobie ot tak rozpierdala płot, przekracza granicę i nikt go nie odjebie?
Jak wieczorem pójdę z lewarkiem pod bankomat i będę go próbował otworzyć to też przyjadą do mnie z kocem i kanapkami zamiast mnie aresztować?

Pierdolone lewactwo powinno obligatoryjnie dostawać takiego brudasa na utrzymanie
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-05-28, 12:00 1
minions napisał/a:

Strzelać, strzelać a kim są , sprawdzi się potem.


Hehe, dobre, dobre
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-05-28, 13:41
minions napisał/a:

Strzelać, strzelać a kim są , sprawdzi się potem.



A jeśli wśród takich migrantów jest np białoruski agent, dezerter, który chce się ubiegać o azyl w zamian za przekazanie informacji? Albo białoruski opozycjonista którego KGB zajebie jeśli nie spierdoli, czy ruski żołnierz który nie chce brać udziału w tej wojnie i czeka go marny los.

Może to jakaś arabska dziewczynka, bez rodziny, która została sama i została wykorzystana przez szmuglerów i Łukaszenkę.

Moim zdaniem powinno się robić obozy przejściowe, pracować nad tymi ludźmi przez jakiś czas. Jeżeli okażą się przydatni lub nie stanowiący zagrożenia to wypierdolić do prac społecznych i niech powoli się ustawia. O ile oczywiście na swojej drodze nie napotka na "patriotów" z IQ na poziomie 1.

Resztę, szczególnie niepewnych wypierdolić z powrotem przez druty i chuj.

My powinniśmy pokazywać humanity w najczystszej formie. Owszem, mamy prawo strzelać broniąc granicy państwa, ale czy chcemy żeby pomiot putina czyli łukaszenka wykorzystał to jako pretekst do odwetu? Albo żeby traktowali nas jak traktuje się Izrael?

W chuju mam lewaków, nie jestem lewakiem, ale nie mam też serca z kamienia.
Może jestem odrobinę naiwny i głupi, ale, na Boga, chciałoby się trochę normalności na tym świecie.
Zgłoś
Avatar
worms84 2024-05-28, 14:04
Szary_Jeleń napisał/a:

A jeśli wśród takich migrantów jest np białoruski agent, dezerter, który chce się ubiegać o azyl w zamian za przekazanie informacji? Albo białoruski opozycjonista którego KGB zajebie jeśli nie spierdoli, czy ruski żołnierz który nie chce brać udziału w tej wojnie i czeka go marny los.
Może to jakaś arabska dziewczynka, bez rodziny, która została sama i została wykorzystana przez szmuglerów i Łukaszenkę.
Moim zdaniem powinno się robić obozy przejściowe, pracować nad tymi ludźmi przez jakiś czas. Jeżeli okażą się przydatni lub nie stanowiący zagrożenia to wypierdolić do prac społecznych i niech powoli się ustawia. O ile oczywiście na swojej drodze nie napotka na "patriotów" z IQ na poziomie 1.
Resztę, szczególnie niepewnych wypierdolić z powrotem przez druty i chuj.
My powinniśmy pokazywać humanity w najczystszej formie. Owszem, mamy prawo strzelać broniąc granicy państwa, ale czy chcemy żeby pomiot putina czyli łukaszenka wykorzystał to jako pretekst do odwetu? Albo żeby traktowali nas jak traktuje się Izrael?
W chuju mam lewaków, nie jestem lewakiem, ale nie mam też serca z kamienia.
Może jestem odrobinę naiwny i głupi, ale, na Boga, chciałoby się trochę normalności na tym świecie.



Jesteś po prostu naiwnym głupcem . Strzelać i kropka
Zgłoś