18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
leonfun 2024-05-28, 14:28
W dzień niech pilnują wszystkie służby ale nocą to powinni zrobić polowanie na tych inżynierów
Sprzedawać dewizy i niech ludzie też mają coś z życia
Zgłoś
Avatar
minions 2024-05-28, 14:48 2
Szary_Jeleń napisał/a:

A jeśli wśród takich migrantów jest np białoruski agent, dezerter, który chce się ubiegać o azyl w zamian za przekazanie informacji? Albo białoruski opozycjonista którego KGB zajebie jeśli nie spierdoli, czy ruski żołnierz który nie chce brać udziału w tej wojnie i czeka go marny los.
Może to jakaś arabska dziewczynka, bez rodziny, która została sama i została wykorzystana przez szmuglerów i Łukaszenkę.
Moim zdaniem powinno się robić obozy przejściowe, pracować nad tymi ludźmi przez jakiś czas. Jeżeli okażą się przydatni lub nie stanowiący zagrożenia to wypierdolić do prac społecznych i niech powoli się ustawia. O ile oczywiście na swojej drodze nie napotka na "patriotów" z IQ na poziomie 1.
Resztę, szczególnie niepewnych wypierdolić z powrotem przez druty i chuj.
My powinniśmy pokazywać humanity w najczystszej formie. Owszem, mamy prawo strzelać broniąc granicy państwa, ale czy chcemy żeby pomiot putina czyli łukaszenka wykorzystał to jako pretekst do odwetu? Albo żeby traktowali nas jak traktuje się Izrael?
W chuju mam lewaków, nie jestem lewakiem, ale nie mam też serca z kamienia.
Może jestem odrobinę naiwny i głupi, ale, na Boga, chciałoby się trochę normalności na tym świecie.



Zdradzę Ci sekret. Można iść na przejście graniczne i zwrócić się do pograniczników. Nie trzeba przeskakiwać płotu pod gradem kul. Naprawdę.
Zgłoś
Avatar
laser81 2024-05-28, 16:46
tak pis buduje, dobrze ze tego lotniska nie zbudowali , były by pewnie same katastrofy lotnicze
Zgłoś
Avatar
pankruk 2024-05-28, 17:52
Dzisiaj czytałem, że któryś z tych mongołów ciachnął naszego żołnierza nożem. Za taki numer to już normalnie powinno się napierdalać z ostrej kaliber 7.62 mm
Zgłoś
Zacznijmy od tego że to nie jest film w polskiej granicy
Zgłoś
Avatar
krozy 2024-05-28, 20:50 1
psyhepl napisał/a:

płot ten kosztował polskiego podatnika 2 miliardy złotych i jak widać idzie go rozdupcyć lewarkiem za 100 zł


Teraz wybudują za 20 miliardów już nie do sforsowania... Kurwa kiedy ludzie zrozumieją że imigranci to pretekst żeby kręcić wały na kolejnych zaporach "nie do przejścia"... A wystarczy postawić znaki "Berlin"... bo oni tam zmierzają i jeszcze zarobić i ich podwieźć.
I chuj w dupe niemcom, chcą to po co im to utrudniać... i wpierdalać kasę...
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-05-29, 10:15
minions napisał/a:

Zdradzę Ci sekret. Można iść na przejście graniczne i zwrócić się do pograniczników. Nie trzeba przeskakiwać płotu pod gradem kul. Naprawdę.



W sumie tak, dobra uwaga.
Zgłoś