18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
afkp 2021-10-10, 17:21 5
dużo sztuczek potrafią jak na zwierzęta cyrkowe
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-10-10, 17:37 1
Wszyscy na czarno ubrani - to jakaś sekta?
Zgłoś
Avatar
0rion 2021-10-10, 17:43 98
te kurwy juz sobie bezkarnie chodza po miescie w kominiarkach i robia co chca. nnajlepsze jest to ze nikt nawet nie widzi w tym nic dziwnego bo przeciez sa tacy tolerancyjni. mieszkam od 20 lat w anglii praktycznie sie tu wychowalem i widze na wlasne oczy jak bardzo europa zaczyna przypominac slumsy afrykanskie. a wy tam sobie siedzcie w tej zacofanej polsce i narzekajcie. ale przynajmniwej nikt wam w bialy dzien na ulicy lba nie upierdoli. tfu
Zgłoś
Avatar
hamusq 2021-10-10, 17:46 41
I bardzo dobrze, niech sie zabojady dobrze bawia. Ja ide po popcorn.
Zgłoś
Avatar
DariuszKalafior 2021-10-10, 17:53 9
hamusq napisał/a:

I bardzo dobrze, niech sie zabojady dobrze bawia. Ja ide po popcorn.



Jestem takiego samego zdania , wogole mi ich nie żal
Zgłoś
Avatar
Rezos 2021-10-10, 18:21 11
DariuszKalafior napisał/a:

Jestem takiego samego zdania , wogole mi ich nie żal



szkoda Białej rasy
Zgłoś
Avatar
robo72 2021-10-10, 18:25 32
jedyny lek :/


Zgłoś
Avatar
verysadge 2021-10-10, 19:22 10
Podobno dostal za bycie gejem, takich to nie szkoda glosuja na lewactwo co chce to bydlo wpuszczac to teraz maja
Zgłoś
Avatar
grzybkam 2021-10-10, 19:53
co za bydło
Zgłoś
Avatar
Tryper 2021-10-10, 21:26
Kurwa już miałem pytać, czy to Niemcy, Niderlandy. Dopiero potem patrzę, że Francja.
Zgłoś
Avatar
zipi 2021-10-10, 21:54 7
mam nadzieje ze to syn jakiegoś lewicowego ścierwa, albo polityka lewicy, bo tym smieciom się nalezy wpierdol ich rodzin mi tez nie szkoda.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2021-10-10, 22:30 1
Francja jedt już stracona
Zgłoś
Avatar
picolo 2021-10-10, 23:20 3
0rion napisał/a:

te k***y juz sobie bezkarnie chodza po miescie w kominiarkach i robia co chca. nnajlepsze jest to ze nikt nawet nie widzi w tym nic dziwnego bo przeciez sa tacy tolerancyjni. mieszkam od 20 lat w anglii praktycznie sie tu wychowalem i widze na wlasne oczy jak bardzo europa zaczyna przypominac slumsy afrykanskie. a wy tam sobie siedzcie w tej zacofanej polsce i narzekajcie. ale przynajmniwej nikt wam w bialy dzien na ulicy lba nie upie**oli. tfu



Śmieciu wyjezdny może zabierz też do siebie tego rudego cwela i jego bandę bo oni chcą tu zrobić dokładnie to samo. A od Polski to się odpierdol, cześć.
Zgłoś
Avatar
epening 2021-10-11, 0:07 5
0rion napisał/a:

te k***y juz sobie bezkarnie chodza po miescie w kominiarkach i robia co chca. nnajlepsze jest to ze nikt nawet nie widzi w tym nic dziwnego bo przeciez sa tacy tolerancyjni. mieszkam od 20 lat w anglii praktycznie sie tu wychowalem i widze na wlasne oczy jak bardzo europa zaczyna przypominac slumsy afrykanskie. a wy tam sobie siedzcie w tej zacofanej polsce i narzekajcie. ale przynajmniwej nikt wam w bialy dzien na ulicy lba nie upie**oli. tfu



bo boją sie Polaków myślisz ze jak by sie działo takie cos w krk i bym widział takie gówno to kosa w rekę i pod żebro 4 ,5 i by sie nauczyli ale w angli albo we franicji to same pedałki mieszkają albo lgbt i dziwić sie ze dostają wpierdol od 16 latków xDD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie