18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Stasiw 2012-10-25, 0:13
To były czasy ciężkiej wagi, a teraz tylko Kliczko i Kliczko, walki z burakami... Żelazny Mike to był gość , polecam obejrzeć jego treningi.
Zgłoś
Avatar
CJ 2012-10-25, 0:21
this is how the black work
Zgłoś
Avatar
peersil 2012-10-25, 0:40 7
"będę cię dupczył aż mnie pokochasz" - kurwa muszę sobie to zapisać i się wyuczyć
Zgłoś
Avatar
jarekddz 2012-10-25, 1:11
Do Mike mam szacunek. Jakkkolwiek. Media to są chuje i potrafią rozdmuchać wszystko, aby tylko napisać, pierdolnąć aferę.
Gość zaczął karierę od zera, zdobył wszystko będąc zajebistym bokserem,
Pieniążki miał, mógł ruchać. Wiadomo jakie są tępe dzidy. Na bank chciała zostać przerżnięta. Poszła na suki, chciała kasę za to, bo jak dziwka to dziwka.
Każdy z Nas mając taki talent jak on, rżnąłby na potęgę, ale ZAWSZE znajdzie jakaś menda szukająca kasy. Jebać szmaty, szacun dla Mike. Taki kurwa liliput, a rozjebałby każdego. Mistrz
Zgłoś
Avatar
Shock 2012-10-25, 1:53
Jak dla mnie legenda, nikt go nie zastąpi pod jakimkolwiek względem. W sumie to dzięki niemu trenuje boks.
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2012-10-25, 2:17
linka do calego dokumentu ktos znajdzie?
Zgłoś
Avatar
BociaNq 2012-10-25, 6:23 1
Tyson (2008) Lektor PL
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-10-25, 8:24
djoshin napisał/a:

na koniec zostawiłem sobie coś bo wiadomo że znajdzie się parę osob co wiedzą wszystko najlepiej i wogóle są naj ale do rzeczy:w paru wywiadach nawet powiedział że szczerze żałuje tego co zrobił oczywiście pan filozof ulthard oraz bezetkabzk stwierdzą że nie powiedział dokladnie czego żałuje bo nie padło słowo gwałt z jego ust więc pewnie chodzi o coś innego



Po pierwsze pan ultharT.Po drugie skąd wiesz,że Ty akurat wiesz wszystko najlepiej?z TVN?
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2012-10-25, 11:40
jarekddz napisał/a:

Do Mike mam szacunek. Jakkkolwiek. Media to są chuje i potrafią rozdmuchać wszystko, aby tylko napisać, pierdolnąć aferę.
Gość zaczął karierę od zera, zdobył wszystko będąc zajebistym bokserem,
Pieniążki miał, mógł ruchać. Wiadomo jakie są tępe dzidy. Na bank chciała zostać przerżnięta. Poszła na suki, chciała kasę za to, bo jak dziwka to dziwka.
Każdy z Nas mając taki talent jak on, rżnąłby na potęgę, ale ZAWSZE znajdzie jakaś menda szukająca kasy. Jebać szmaty, szacun dla Mike. Taki kurwa liliput, a rozjebałby każdego. Mistrz



Reprezentujesz wysoki poziom.
Zgłoś
Avatar
ziemniak1311 2012-10-25, 12:39 1
Głupie czarnuchy. Potrafią tylko kraść i się naparzać. Szkoda że nie ma już niewolnictwa. Chciałbym mieć jednego albo dwóch czarnuchów którzy by dla mnie służyli.
Zgłoś
Avatar
Momk 2012-10-25, 12:45 1
macleod napisał/a:

I to jest najlepsze w pojęciu rasizmu:

- Ty biały dupku... - wszystko jest OK.
- Ty czarny dupku...- jesteś rasistą .



A w którym miejscu mówi biały dupek? W orginale jest "white boy". Co to w gimbazjum już nie uczą angielskiego?
Zgłoś
Avatar
Elanez 2012-10-25, 20:53
I dobrze mu powiedział patrząc na reakcje zwrotną.
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-10-25, 22:18
Momk napisał/a:



A w którym miejscu mówi biały dupek? W orginale jest "white boy". Co to w gimbazjum już nie uczą angielskiego?



Nie wiem czego uczą w gimnazjach bo za moich czasów tego wynalazku nie było.

Natomiast określenie "white boy" bardzo często, w określonej wymowie oznacza "białasie", co znaczy mniej więcej to samo co czarnuchu tylko my się o to nie obrażamy .
Żeby nie być gołosłownym => translate.google.pl/pl/en/bia%C5%82as

To może teraz ty odpowiedz jak zaliczyłeś ten angielski w swoim gimnazjum?
Zgłoś