18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Mike Tyson
o................9 • 2013-03-20, 21:16
w wieku 15 lat
Zgłoś
Avatar
arsene007 2013-03-20, 23:05 8
dla mnie to jest najlepszy bokser wszechczasów. Technika, szybkość , dobra ofensywa , prawdziwy fenomen, który rodzi sie raz w stuleciu
Zgłoś
Avatar
pepekolo 2013-03-20, 23:18 15
Mike Tyson to była bokserska rewolucja. Rozkurwił cały sytem. Najmłodszy mistrz świata wagi ciężkiej, który ówczesnego mistrza znokautował w pierwszej rundzie z tego co kojarze. Ogólnie większość padało w pierwszej rundzie. Nie mam pytań.

Uwikłali biedaka w gwałt bo nikt się z nim nie chciał tłuc w obawie o dobre imię i zdrowie. Z reszta co to za walka i wpływy dla koncernów gdy trwa 3 minuty. Nawet nie idzie na reklamach zarobić. Ot taki zjebany mamy świat niestet.

Piwko za Mike'a!
Zgłoś
Avatar
kawasaki 2013-03-20, 23:48
pepekolo
Mike Tyson to była bokserska rewolucja. Rozkurwił cały sytem. Najmłodszy mistrz świata wagi ciężkiej, który ówczesnego mistrza znokautował w pierwszej rundzie z tego co kojarze. Ogólnie większość padało w pierwszej rundzie. Nie mam pytań.

Uwikłali biedaka w gwałt bo nikt się z nim nie chciał tłuc w obawie o dobre imię i zdrowie. Z reszta co to za walka i wpływy dla koncernów gdy trwa 3 minuty. Nawet nie idzie na reklamach zarobić. Ot taki zjebany mamy świat niestet.

Piwko za Mike'a!

W 2 rundzie
Zgłoś
Avatar
mariusz1987 2013-03-20, 23:56 9
ja w jego wieku też byłem czarny i też boksowałem
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2013-03-21, 0:02
Kiedyś miałem nadzieję, że Chagaev go choć trochę zastąpi w tych czasach wieżowców w Heavyweight Division...
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-03-21, 0:25
Panowie bokser to pies, on był pięściarzem moim ulubionym zresztą szkoda,że był też taki głupi no ale cóż
Zgłoś
Avatar
zły_skurwiel 2013-03-21, 0:27 4
Cytat:

przechujem jest :O gdyby nie jego głupota zapisałby się złotymi literami w historii boksu.



A niby jakimi się kurwa zapisał ? To największy bokser wszechczasów.
Zgłoś
Avatar
three_jr 2013-03-21, 2:28
pierdolenie od 'czasów' Tysona jeszzce żanej gwiazdy w ciężkiej nie widziałem...
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2013-03-21, 9:23
three_jr napisał/a:

pierdolenie od 'czasów' Tysona jeszzce żanej gwiazdy w ciężkiej nie widziałem...



A Lennox Lewis? Bracia też są gwiazdami, jakby nie patrzeć są obecnie poza zasięgiem.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-03-21, 9:38
my mamy szpilke ktory rucha innych boxerów
Zgłoś
Avatar
damua 2013-03-21, 10:17
Ciekawe czy któryś "rasista z sadola" powiedziałby mu co o nim myśli w twarz.
Zgłoś
Avatar
tratatalo 2013-03-21, 11:09
damua napisał/a:

Ciekawe czy któryś "rasista z sadola" powiedziałby mu co o nim myśli w twarz.



a pewnie znalazł by się taki debil dla którego nie szkoda mordy bo albo już ma zjebaną albo jakiś cwel by chciał naciągnąć na odszkodowanie co mało takich łazi teraz co się łamią dla paru stówek
MrYeni napisał/a:

przechujem jest :O gdyby nie jego głupota zapisałby się złotymi literami w historii boksu.


Nie każdy śledzi życie po za ringiem a jak już coś się dowie to ma to wdupie i zawszę dla kogoś będzie mistrzem i nie będzie zapisany złotymi literami a platynowymi
Zgłoś
Avatar
RafaL666 2013-03-21, 11:27
tutaj raczej 19 lat ma przed Mś
Zgłoś
Avatar
kupsobiegrzejnik 2013-03-21, 14:10
za ajron majka leci piwo
Zgłoś
Avatar
Shock 2013-03-21, 15:33
Drugie a w zasadzie pierwsze piwo bo tamte bylo przez przypadek daje Mike'owi. Mistrz.
sadistic.pl/tyson-nokautjacy-ludzi-vt169799.htm
Zgłoś