18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Mikołaj
Spajk • 2012-12-23, 0:31
Obrazek przedstawia zombie Mikołaja, który odsłonił mózg renifera. Najprawdopodobniej chce go spożyć. Po jego brodzie łazi pająk. Mam nadzieję, że ten opis satysfakcjonuje moderatora ~Blackhunter i już nie usunie tematu i nie wlepi osta, gdyż "hoł hoł hoł to nie opis !".
Pozdro nadgorliwcu.




[ Komentarz dodany przez: Bambi~: 2012-12-23, 08:35 ]
Darowałbyś sobie te teksty o moderatorze. Sadistic ma regulamin, którego należy przestrzegać. Jeśli to dla Ciebie zbyt wielka męka i trudność, to nic Cię tu nie trzyma
Zgłoś
Avatar
B................r 2012-12-24, 10:23 1
Cóż jestem "złym modem'" taka moja rola. Przypominam wszystkim zainteresowanym że to nie moderatorzy tworzą regulamin. Każdy ma prawo do swojego zdania i jakoś daleki jestem od tego żeby się spinać czytając Wasze komentarze. Pamiętajcie że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wesołych Świąt
Zgłoś
Avatar
l................t 2012-12-24, 10:51
Blackhunter napisał/a:

Cóż jestem "złym modem'" taka moja rola. Przypominam wszystkim zainteresowanym że to nie moderatorzy tworzą regulamin.


Prawie to samo mówił mi dobry policjant,, jak wyskoczył z krzaków po moim przejściu przez niewielkie skrzyżowanie na czerwonym świetle w nocy przy ZEROWYM ruchu pojazdów (widoczność po kilkaset metrów w każdą stronę).
Prawie to samo podobno mówią strasznicy miejscy po założeniu blokady na samochód, który kilkanaście centymetrów wystawał nad obszar wyłączony z ruchu (zakreskowany).
I tak dalej, i tak dalej. Prawie, bo oni powołują się na przepisy.
Blackhunter napisał/a:

Każdy ma prawo do swojego zdania i jakoś daleki jestem od tego żeby się spinać czytając Wasze komentarze. Pamiętajcie że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia


A to akurat święta prawda.

Tak sobie w przestrzeń jeszcze rzucę, że jeden kwejk już jest. Tak sobie i w przestrzeń, nic więcej.
Zgłoś