18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Mikołaj
Spajk • 2012-12-23, 0:31
Obrazek przedstawia zombie Mikołaja, który odsłonił mózg renifera. Najprawdopodobniej chce go spożyć. Po jego brodzie łazi pająk. Mam nadzieję, że ten opis satysfakcjonuje moderatora ~Blackhunter i już nie usunie tematu i nie wlepi osta, gdyż "hoł hoł hoł to nie opis !".
Pozdro nadgorliwcu.




[ Komentarz dodany przez: Bambi~: 2012-12-23, 08:35 ]
Darowałbyś sobie te teksty o moderatorze. Sadistic ma regulamin, którego należy przestrzegać. Jeśli to dla Ciebie zbyt wielka męka i trudność, to nic Cię tu nie trzyma
Zgłoś
Avatar
Nomineus 2012-12-23, 0:32 117
za opis leci browarek
Zgłoś
Avatar
n................2 2012-12-23, 0:32 2
No niestety nasze mody nie wiedzą czego chcą.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-12-23, 0:41 10
nygas232 napisał/a:

No niestety nasze mody nie wiedzą czego chcą.



Zgłoś
Avatar
Robajson 2012-12-23, 0:58
Następny, który wrzuca coś i nie raczy nawet spojrzeć na regulamin.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-12-23, 1:09 280
Piwko. Ale tylko dlatego, że chcesz wkurwić administrację
Zgłoś
Avatar
Spajk 2012-12-23, 1:10 7
Robsajson napisał/a:

Następny, który wrzuca coś i nie raczy nawet spojrzeć na regulamin.



• Każdy temat zawierający zdjęcia i filmy musi mieć opis, który oddaje jego zawarość. Im bardziej ironiczny tym lepiej, w końcu to Sadistic. Pamietaj też żeby tytuł ani opis nie zdradzały zakończenia kawałow i filmów.

chyba ty nie patrzyłeś
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2012-12-23, 18:54 2
Dziwne, że sporo użytkowników forum ma podobne zdanie do Spajka. Ciekawe od kiedy to moderatorzy nie są dla użytkowników tylko dla samych siebie...
Zgłoś
Avatar
chetek 2012-12-23, 18:55 4
Ale w zasadzie ta konieczność opisywania pojedynczego zdjęcia/obrazka to głupota, o ile treść tegoż nie wymaga dodatkowych objaśnień.
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2012-12-23, 19:10 1
Jakby w opisie albo tytule dał Zombie Santa eating raindeers brain to by były wstawki z cpt obviousem. "Hoł hoł hoł" raczej przy tym zdjęciu się wpasowuje w '• Każdy temat zawierający zdjęcia i filmy musi mieć opis, który oddaje jego zawarość. Im bardziej ironiczny tym lepiej, w końcu to Sadistic. Pamietaj też żeby tytuł ani opis nie zdradzały zakończenia kawałow i filmów. '
Zgłoś
Avatar
Encor3 2012-12-23, 19:16 5
Prawda jest taka, że moderatorzy czy inne chuje muje dzikie węże sobie robią co chcą. Czepiają się o byle gówno, a jeśli jest już aluzja do kogoś to temat usunięty, bo jak to tak obrażać administrację. Serwer nie utrzymuje już takiego poziomu jak było to kiedyś między innymi przez takich pseudo "moderatorów". Rozumiem regulamin te sprawy, ale dajcie czasami kurna na luz i patrzcie na świat z innej perspektywy, lubicie żarty? Zacznijcie od siebie, nabierzcie dystansu... Z niecierpliwością czekam na warna. Dziękuję
Zgłoś
Avatar
pit@ 2012-12-23, 19:22 3
Niby sadistic, a gapienie się na napuszone regulaminy i pieprzenie o zasadach jak na naszej klasie. Też się od tego odbiłem.
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-12-23, 19:22 1
Gówno prawda. Wszyscy mądrzy, ale nikt nie zwraca uwagi, że jest OSOBNY KURWA DZIAŁ na obrazki. Tam nie trzeba mieć podpisu.

Także prawdziwym pytaniem jest - po chuj ten osobny dział, skoro tu można wrzucać obrazki. Albo po chuj pozwalać tu wrzucać obrazki, skoro jest osobny dział?
Zgłoś
Avatar
TheColt 2012-12-23, 19:31 10
Bambi a Ty skąd sie urwałes gołodupcu jeden bo cie jakos nie kojarzę przez około 5 lat mojej obecności na tym portalu. Takiś kurwa regulaminowy a jak mandat masz dostać to pewnie ci nie przeszkadza jak pan władza przymknie oko. Już dawno mówiłem ze ten narybek modelatorski to o kant chuja rozbić psuja klimat i skutecznie demotywuja do jakichkolwiek działań na tym portalu. I nie będziesz mnie wyganiał kurwa, że jak mi sie nie podoba to nie muszę tu zaglądać, jest źle to narzekam sam sobie wypierdzielaj jak ci sie nie podoba, portal jest dla nas i Wy (moderatorzy) jesteście dla nas!

Centuriona spowrotem do władzy wykonawczej
Zgłoś
Avatar
javal 2012-12-23, 19:31 4
Dopiero po przeczytaniu opisu zauważyłem pająka. Piwo za dobrze opisany temat!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie