18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Mikrochipy w banknotach euro
T34v2 • 2012-09-25, 23:26


Wspaniała UE troszczy się o finanse swoich obywateli. Niebieską hołotę interesuje jak kiedy i gdzie wydaje się pieniądze, czy legalnie i żebyś przypadkiem na lewiznie czegoś nie obżenił, bo okradniesz panstwo

Zrobiłbym test na 10zł ale mam za bardzo ujebaną kuchenke i wstydze się to filmować. Jeszcze kurwa ożyje, albo co...

dla tych co oprócz patrzenia i oglądania potrafią jeszcze czytać(albo chociaż składać literki) bonus:

aferyprawa.eu/Artykuly/MIKROCHIPY-RFID-DZIS-W-BANKNOTACH-EURO-I-DOLARA...
Zgłoś
Avatar
hamusq 2012-09-26, 4:43 1
makarybenc napisał/a:

bez paska to ci chuja wymienią to "ełro" tępy ślązoku.


Ziom euro to euro, orynalne, przyjac musza! Chwalig gosci co niszcza system!
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-09-26, 5:45
zamało kurwa mówia kurwa
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-09-26, 6:04 6
Moshe napisał/a:

Teraz jest pytanie jak udowodnić przedsiębiorcy, że dany banknot trafił do niego w wyniku umowy na czarno, kiedy gość obraca załóżmy dziesiątkami tysięcy.


Przeca każden cip w takim pieniodzu ma czytnika palców dżipesa i dyktafona, technika taka tera że te bankiery wszysko wiedzo
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2012-09-26, 6:41 5
Ziomek, w jajkach kurwa są chipy, bez kitu... Sprawdz sam.
Zgłoś
Avatar
snik0 2012-09-26, 7:24 2
RFID w banknotach EURO nie jest tajemnicą światową, chyba że jesteś warszawiaczkiem co poza tefałenem nic nie widzi.

counterfeitdetector.blogspot.com/2007/07/rfid-tagged-euro-banknotes-now-in.html

Teoretycznie chip zawiera numer seryjny banknotu. Ułatwia to prace bankomatowi, umożliwia szybkie sprawdzenie fałyszywki. Podobna zasada może być stosowana w obecnych banknotach bez chipu, wymaga tylko skanowania numerów seryjnych.

Jeśli chodzi o nadużycia to śledzić można ruch pieniądza spradzając przy jakich czytnikach RFID i kiedy się pojawiał
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-09-26, 8:44
Zróbcie sobie hełmy z foli aluminiowej, cholera wie co dentysta wam tam wsadził.

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jaka moc obliczeniowa potrzebna by była aby śledzić ruch każdego pieniądza w samej strefie euro.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-09-26, 8:49
ahahah jak włożyłem talerz z odblaskami to też iskrzyło
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-09-26, 9:24
snik0 napisał/a:

RFID w banknotach EURO nie jest tajemnicą światową, chyba że jesteś warszawiaczkiem co poza tefałenem nic nie widzi.

counterfeitdetector.blogspot.com/2007/07/rfid-tagged-euro-banknotes-now-in.html

Teoretycznie chip zawiera numer seryjny banknotu. Ułatwia to prace bankomatowi, umożliwia szybkie sprawdzenie fałyszywki. Podobna zasada może być stosowana w obecnych banknotach bez chipu, wymaga tylko skanowania numerów seryjnych.

Jeśli chodzi o nadużycia to śledzić można ruch pieniądza spradzając przy jakich czytnikach RFID i kiedy się pojawiał



Kurwa przecież tych czytników musiało by być na pęczki, wszędzie w każdym miejscu, żeby każdy centymetr kwadratowy powierzchni był w ich zasięgu, a to jest niemożłiwe.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-09-26, 9:35
Musicie przestać jarać gdy jesteście przy gotówce , swoją drogą kiedyś był temat na hardzie jak zbakany synek szukał w głowie ojca chipów ... widać jesteście na dobrej drodze .
Zgłoś
Avatar
Kwiatmajster 2012-09-26, 9:40
Poza tym zasięg dziania RFID jest niewielki więc przechodząc metr od sklepu i trzymając portfel w kieszeni gdzie masz plik, dajmy na to 10 banknotów, system nie będzie w stanie zaczytać wszystkiego. po pierwsze zasięg, po drugie śmieci elektromagnetyczne.

inna sprawa, że albo antena w banknocie będzie duża i łatwa do wykrycia albo w czytniku, żeby dostarczyć niezbędną energię drogą powietrzną do układu, który będzie musiał nadać swoje unikalne ID.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-09-26, 10:03
Qui Pro Quo napisał/a:

Ziomek, w jajkach kurwa są chipy, bez kitu... Sprawdz sam.


A tam w jajkach, w jajach! Sam widziałem na hardzie jak gość usuwał jaja żeby czipy powyjmować.
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-09-26, 10:13
Kiedyś włożyłem kurczaka z mikroczipem!

początkowo myślałem, że przez moją nieuwagę nie zauważyłem aluminiowego podszycia tego worka a tu kurwa mi czipa włożyli! ten film mi otworzył szeroko oczy.
Zgłoś
Avatar
Novac 2012-09-26, 10:20
Nie no co za typy. A może jak by troszkę ruszyli mózgownicą to by zauważyli że zjarali aluminiowy pasek znajdujący się pomiędzy warstwami papieru?! Wiem bo sprawdzałem na 5 euro;)
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2012-09-26, 11:07
T34v2 napisał/a:


Wspaniała UE troszczy się o finanse swoich obywateli. Niebieską hołotę interesuje jak kiedy i gdzie wydaje się pieniądze, czy legalnie i żebyś przypadkiem na lewiznie czegoś nie obżenił, bo okradniesz panstwo

Zrobiłbym test na 10zł ale mam za bardzo ujebaną kuchenke i wstydze się to filmować. Jeszcze kurwa ożyje, albo co...

dla tych co oprócz patrzenia i oglądania potrafią jeszcze czytać(albo chociaż składać literki) bonus:

aferyprawa.eu/Artykuly/MIKROCHIPY-RFID-DZIS-W-BANKNOTACH-EURO-I-DOLARA...


Zgłoś
Avatar
Teodorr 2012-09-26, 11:37
Ludzie nieopętanie zażywający środki pobudzające zawsze będą szukać teorii spiskowych.. Taka... hmm natura
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie