18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
KebabRemover 2013-08-25, 14:04 1
Szczerze to większość Polaków jest idiotami, jak kurwa można współczesnych Niemców oskarżać od nazizm? Niemcy bardziej nienawidzą Hitlera niż Polacy czy nawet Ruscy, znajomy był w Niemczech i mówił, że nie widział ani jednej swastyki, w Polsce w każdym mieście naliczysz co najmniej 10. Widziałem kiedyś filmik z polskim tłumaczeniem jak Niemka zgasiła tłum arabusów z transparentami typu ''Hitler come back'' (araby nienawidzą żydów), krzycząc że Hitler był hańbą Niemiec i nie życzy sobie żeby oni teraz go wychwalali. Albo nienawiść do Rosjan, jak oglądam filmiki z Euro 2012 jak Polacy ich biją to nawet nie wiem czy czuję wstyd, czy żal, czy żenadę. Ja rozumiem Katyń, Smoleńsk, drogi gaz, rozbiory i zabory, marsz na Warszawę, ale co z tym ma wspólnego przeciętny współczesny Rusek? Polacy i Rosjanie to Słowiańscy bracia, a wszelkie spory jakie zaistniały między nami wynikały z decyzji polityków, to przez te kurwy na szczycie ludzie na dole od wieków się zabijali, i do dzisiaj się nienawidzą. Miałem jakiś czas sąsiadkę z Rosji (przyjechała do Polski na stałe z siostrą, matką i synem) i powiem wam szczerze, że lepszych ludzi do dzisiaj nie poznałem.
Zgłoś
Avatar
pizdacznica 2013-08-25, 15:08
A najlepsze jest to że żadna tutaj siedząca jebana kurwa polska nigdy nie była w Niemczech ani zapewne nie spotkała i nie spotka w całym swoim nędznym polskim nic niewartym życiu żadnego Niemca a i tak będą pierdolić jak to oni nienawidzą szwabów. Polaczki zasrane XD
Zgłoś