18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
szeroksoci 2012-09-06, 9:47
Cytat:

Jeżeli osoba która jest świadoma ze ma Hiv/Aids zaraża dalej to od razu kulka w łeb i do widzenia.



nie kumam... po co trzymać trupy w więzieniu? ; )
Zgłoś
Avatar
gadom 2012-09-06, 9:55 3
Widzę, że Tefałen też ma swoje "Trudne Sprawy" ;| Najwyraźniej nasze stacje telewizyjne stały się jeszcze większym chujstwem, niż myślałem...

Widzowie tego gówna też nie zasługują na szacunek, bo to właśnie jest telewizja dla debili. Skoro wszyscy oglądają dla zwały, to śmieszy ich taki poziom humoru i potrafią ich wciągnąć takie "skomplikowane" scenariusze.

Moim zdaniem ludzi, którzy to oglądają i nie czują się zażenowani tym, co widzą powinno się usypiać, albo trzymać gdzieś w izolatkach
Zgłoś
Avatar
DBstep 2012-09-06, 10:22 2
SteelMike napisał/a:



Tak kurwa, oglądam, żeby się z tego pośmiać. A teraz wracaj do słuchanie zjebanego dubstepu



Co za zjeb...
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2012-09-06, 13:54
SteelMike napisał/a:



Tak kurwa, oglądam, żeby się z tego pośmiać. A teraz wracaj do słuchanie zjebanego dubstepu



Coś ci nie pykło
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-09-06, 14:49
DBstep napisał/a:



Co za zjeb...



darkseiger napisał/a:



Coś ci nie pykło



Spoko, teraz załóżcie sobie kółko wzajemnej dubstepowej onanizacji
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-09-06, 21:42
gadom napisał/a:


Widzowie tego gówna też nie zasługują na szacunek, bo to właśnie jest telewizja dla debili. Skoro wszyscy oglądają dla zwały, to śmieszy ich taki poziom humoru i potrafią ich wciągnąć takie "skomplikowane" scenariusze.

Moim zdaniem ludzi, którzy to oglądają i nie czują się zażenowani tym, co widzą powinno się usypiać, albo trzymać gdzieś w izolatkach



Mnie to śmieszy i czuję zażenowanie zarówno grą aktorską, jak i samym scenariusze i co teraz?
Zgłoś
Avatar
rolerek 2012-09-06, 22:57
W temacie aids

Zgłoś
Avatar
gadom 2012-09-07, 1:06
pieto90 napisał/a:



Mnie to śmieszy i czuję zażenowanie zarówno grą aktorską, jak i samym scenariusze i co teraz?



Smutne, że nie masz nic lepszego do roboty, a czytać chyba umiesz. Nie wiem co więcej tu wyjaśniać.
Pozdro.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-09-07, 13:26
gadom napisał/a:



Smutne, że nie masz nic lepszego do roboty, a czytać chyba umiesz. Nie wiem co więcej tu wyjaśniać.
Pozdro.



Powiedz mi w czym lepsze jest np oglądanie filmików na sadolu od np obejrzenia odcinka trudnych spraw?

Tv nie oglądam od 2 lat, jedynie jak jestem w innym pokoju i akurat lecą wcześniej wspomniane trudne sprawy, czy inny siuwaks to usiądę na chwilę i obejrzę. Nie widzę nic w tym złego, studiuję, idzie mi całkiem dobrze, lubię poczytać coś o historii, trenuje amatorsko kulturystykę, spotykam się ze znajomymi. Czy dlatego, że czasem obejrzę ten skretyniały serial mam czuć się gorszy? Co to kurwa jest za generalizowanie, że oglądam serial X to jestem debilem, ale oglądam serial Y ooo to kurwa jesteś spoko i wporzo typ, inteligent! No kurwa nie rozśmieszajcie mnie, oceniać ludzi na podstawie serialu, który oglądają? Owszem, że są ludzie, którzy się takimi serialami pasjonują wręcz, ale po chuj generalizować?

Ludzie, którzy wysuwają tak daleko idące wnioski na podstawie tego, że ktoś powiedział, że coś lubi oglądać są dla mnie debilami, bo po 1. generalizują, po 2. nie rozumieją, że są gusta i guściki.
Tak jak twój tekst:
gadom napisał/a:


Smutne, że nie masz nic lepszego do roboty


odpowiedz mi: skąd wiesz czym się zajmuję? Co mam do roboty? Na chuj wyciągasz wnioski, jak nie masz ku temu źródła? Bo dopiero w tym poście streściłem ci w duuuużym skrócie czym się zajmuję.
Zgłoś