18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
P................M 2016-09-28, 1:56
Ja na siłę tych skurwiałych pieszych, nigdy nie puszczam. Niech stoją chuje, aż nic nie będzie jechało! To dla ich bezpieczeństwa oczywiście
Zgłoś
Avatar
Henboh 2016-09-28, 1:57 1
Xaimeii napisał/a:

@micran mnie tak samo to przeraża, rzeczy, które niegdyś były na porządku dziennym dziś są ewenementem, dla przykładu głupie otwieranie kobietom drzwi i przepuszczanie ich w najróżniejszych sytuacjach, niegdyś norma a dziś? No przykro...



Bo to teraz strach, że na feminiola trafisz.
Ale fakt chamstwo przeżywa jakiś bum demograficzny. I nie mówię tylko o przepuszczaniu kobiet, ale choćby o tym, że przepuszcza się wychodzących, używa słuchawek w miejscach publicznych, sprząta po psie, przestrzega ciszy nocnej, nie pyskuje starszym itd.
Nie każdy musi być nienagannym dżentelmenem, ale tu chodzi o braki w dobrym wychowaniu.
Zgłoś
Avatar
samon 2016-09-28, 11:00 3
To strasznie miłe przepuszczać motopizdeczki pchające się na trzeciego, jadąc poboczem za innymi samochodami: ten pierwszy może wyminie idącego pieszego (albo wyhamuje), ale ci za nim już go rozpierdolą.
Ale chuj z pieszym, kiedy nagrodą jest zadowolenie motopizdeczki!
Zgłoś
Avatar
samon 2016-09-28, 11:56 1
up
zapomniałeś dopisać, że jesteś vege.
Zgłoś
Avatar
Nastion1111 2016-09-28, 13:49 4
Bardzo dużo jest takich sytuacji na polskich drogach, szczególnie cieszy się papa jak jedzie się w długą monotonna trasę, że co chwile jakaś wioska i jakiś ktoś zrobi jakiś miły pomocny gest, lub nawet podziękuje za coś Mega buduje to człowieka! ale są też niestety takie barany które nie znają takich gestów Ostatnio ogólnie zastanawiałem się nad tym dlaczego ludzie są tacy buraczani, są wredni, "serce" zostawiają w lodówce żeby czasami nie zrobiło się zbyt ciepłe... i powiem wam, że odnoszę wrażenie, że w ludziach pojawia się coraz więcej empatii, stają się milsi, nawet na sadisticu ludzie zaczynają udawać twardzieli Nie powiem hard jest SPOKO! cały portal też, ale szkoda, że wbiło się tutaj przekonanie na zasadzie "muszę być twardym choojem bo będą mnie hejtować"

Do pieca z hejtem, bądźmy dla siebie milsi! możemy liczyć tylko na takich ludzi jakimi sami jesteśmy!

Nie, nie jestem gejem!
Nie, nie jestem księdzem!
Nie, nie jestem pizdeczką!

Jestem taki sam jak Wy. Różnica jest jedna - nie buduje swojej wartości w internecie bo nie muszę... nie udaje kogoś kim nie jestem! i żeby nie było... jebie mnie co o tym sądzicie, bo ja się z tym czuje dobrze Buzka.

Edit. Nie, nie jeste Vege ani nic z takich nieznanych mi nazw

Speszyl for ju samon!

Do Admina: to nie był Caps Lock tylko Shift
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2016-09-28, 18:30 3
Każdy cywilizowany człowiek tak robi, nie wiem co w tym nadzwyczajnego.
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2016-09-28, 19:58
Wydaje mi się, że autor nie przypadkowo dał nazwę "Miły gest" dla tematu, ponieważ jak można zobaczyć na filmiku nie chodzi o to, że kogoś przepuszczamy - tylko że ktoś machnie ręką w ramach podziękowania... Ale co ja tam wiem...
Zgłoś
Avatar
spyda071 2016-09-28, 20:47 1
co to kurwa jest ?
Zgłoś
Avatar
predator2121 2016-09-28, 20:53 1
A przypadkiem przejazd rowerem przez przejście DLA PIESZYCH nie jest wykroczeniem? Jednak w tym miejscu nie ma znaków pionowych i poziomych informujących o przejeździe rowerowym. (początek filmu)
Zgłoś
Avatar
AugustCiota 2016-09-28, 21:01 1
Wkurwia ta muzyczka.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-09-28, 21:08
szogunek napisał/a:

w 3:16 ktos mi wyjasni co to za podpaska na znaku? czy rzeczywiscie zrobili jakies takie koslawe "rondo"? skrzyzowanie z centralna wyspa? czy jaki chuj?



Takie ronda tylko 2 pasmowe stawia się na prostych odcinkach dla uspokojenia ruchu ( tam gdzie wcześniej było skrzyżowanie ), przy 2 pasmowych da się przez takie awaryjnie przejechać kompletnie na wprost, bez zwalniania.
U mnie takie jest w Dojazdowie ( czyli jednej z wylotówek z Krakowa )
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2016-09-28, 21:36 1
predator2121 napisał/a:

A przypadkiem przejazd rowerem przez przejście DLA PIESZYCH nie jest wykroczeniem? Jednak w tym miejscu nie ma znaków pionowych i poziomych informujących o przejeździe rowerowym. (początek filmu)



no jest wykroczeniem:

art. 97 KW w związku z art. 26 ust. 3 pkt 3 PRD - a reguluje to obwieszczenie premiera z dnia 4.10.2013 w sprawie wysokości grzywien nakładanych w drodze mandatów karnych za wybrane rodzaje wykroczeń, i tak:

- jazda wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych pojazdem silnikowym: 250 PLN + 0 pkt
- jazda wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych innym pojazdem niż pojazd silnikowy: 100 PLN + 0 pkt

pozdro
Zgłoś
Avatar
szogunek 2016-09-28, 21:50
kokos_123 napisał/a:



Takie ronda tylko 2 pasmowe stawia się na prostych odcinkach dla uspokojenia ruchu ( tam gdzie wcześniej było skrzyżowanie ), przy 2 pasmowych da się przez takie awaryjnie przejechać kompletnie na wprost, bez zwalniania.
U mnie takie jest w Dojazdowie ( czyli jednej z wylotówek z Krakowa )


a nie mozna bylo zrobic tego ronda w ksztalcie 0 lub O-O ? oba rozwiazania bylyby wedlug mnie duzo bardziej komfortowe (zakladam ze wczesniej tam byla krzyzowka przy krzyzowce i przed to zrobili taka podpaske, zamiast rozwiazac to normalne (wyobraz sobie goscia, ktory jedzie tutaj z opola w lewo )
Zgłoś
Avatar
PolishHard 2016-09-28, 23:46
Kurwa co to ma być Kurwa .... Robicie stronę dla pedałów ??? No chuj mnie w dupe .... Idę na kwejka ....
Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2016-09-29, 0:03
Henboh napisał/a:


Ale zgaszenie szeryfa (1:10) pierwsza klasa.



Nie gaszenie szeryfa. Tirowiec widząc korek, nie będzie się pchać na prawy pas mając mało miejsca, bo w momencie kiedy staną samochody, zablokuje dwa pasy. tir potrzebuje znacznie dłuższej drogi na zmianę pasa niż osobówka. Jak by był " szeryfem" to nie zrobiłby luki przed sobą. On po prostu zostawił miejsce na tyle żeby mniejsze auta mogły spokojnie zjechać zza niego na prawy pas a później wjechać przed nim na lewy spowrotem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie