18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
Avatar
Moby_Dick 2018-03-05, 12:18 59
Ona jest muppetem, gość nią steruje.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-05, 12:49 13
To tam chuj ale ileż to było tutaj filmików gdzie gość robił palcówkę (albo nie daj boże minetę) lasce a ta mu nawet chuja nie dotknęła i poszła się ruchać z innym.
To dopiero przejebana akcja dla chłopa.
Męczysz się i starasz aby rozgrzać piekarnik a tu jakiś gość się wpierdala i smaży sobie kiełbachę a ty siedzisz z zimnymi jajami.
Zgłoś
Avatar
xiro 2018-03-05, 12:53
moze poprostu ma ochote na rodzynki to wybiera sobie
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2018-03-05, 13:27 6
Velture, ja jakoś nie pamiętam takich filmików tutaj, lepiej przyznaj się, że znasz z autopsji. Pamięć mam dobrą, pod każdym Twoim lepszym tematem mógłbym pisać, że to już, kurwa, było, reszta to kolorowanki dla małych dziewczynek.

Czy to Ty jesteś tym osobnikiem, który nie odróżnia jednego słowa od drugiego; pod brudem czyli pod czymś upierdolonym, więc co Was tam poraziło? Porażenie to chyba od urodzenia ktoś z Was ma. Jacy erudyci, no zobacz...

Zgłoś
Avatar
-................- 2018-03-05, 13:46
Fajnie, ale "ci", a nie "tobie", skoro już mówimy o poprawnej polszczyźnie.
Zgłoś
Avatar
razak 2018-03-05, 13:54 2
Velture napisał/a:

To tam chuj ale ileż to było tutaj filmików gdzie gość robił palcówkę (albo nie daj boże minetę) lasce a ta mu nawet chuja nie dotknęła i poszła się ruchać z innym.
To dopiero przejebana akcja dla chłopa.
Męczysz się i starasz aby rozgrzać piekarnik a tu jakiś gość się wpierdala i smaży sobie kiełbachę a ty siedzisz z zimnymi jajami.

"smażysz kiebłase w piekarniku ?? Valture czegoś Ty sie dzisiaj nawpierdalał ?
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2018-03-05, 14:18
@up kociej karmy pewnie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-05, 16:21 1
Staradupanakanapie napisał/a:

Velture, ja jakoś nie pamiętam takich filmików tutaj, lepiej przyznaj się, że znasz z autopsji. Pamięć mam dobrą, pod każdym Twoim lepszym tematem mógłbym pisać, że to już, kurwa, było, reszta to kolorowanki dla małych dziewczynek.

Czy to Ty jesteś tym osobnikiem, który nie odróżnia jednego słowa od drugiego; pod brudem czyli pod czymś upierdolonym, więc co Was tam poraziło? Porażenie to chyba od urodzenia ktoś z Was ma. Jacy erudyci, no zobacz...

Obrazek


Po pierwsze jesteś tutaj od 2015 czyli nie pamiętasz starego harda.

Po drugie NIE JESTEM KURWA ADMINEM więc nie do mnie pretensje bo ja nic nie zrobiłem.
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-03-05, 18:09 1
Normalna pacynka lub lepiej palcynka.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-03-05, 19:39
on płaci za wejście kartą i znalazł czytnik
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-03-05, 20:51
a kysz! gdzie jest woda święcona?
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2018-03-06, 8:00
co za szmata
Zgłoś
Avatar
kopnijkota 2018-03-06, 19:08
up matki nie poznajesz
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2018-03-07, 1:35
Angel napisał/a:

ale muszę tobie powiedzieć że ja łatwa nie jestem



Pewnie wyznała rozmówcy, że coś ją uwiera w dupę. Ciekawe jak rozwinęła się akcja, był trójkąt, gość domył rękę?
Zgłoś